Lekarze Proktolog Kraków

lek. med. Katarzyna Gotfryd-Bugajska

Chirurg ogólny, Proktolog

Specjalistyczne Centrum Medyczne Chirurgii Małoinwazyjnej SCM sp. z o.o.
ul. Grzegórzecka 67c/U6
31-559 Kraków

U Pani doktor miałam drobny zabieg chirurgiczny w SCM clinic. Wszystko bezproblemowo, dostałam znieczulenie, Pani doktor była bardzo delikatna, cały zabieg trwał może 30 minut i po problemie. Świetna, fachowa lekarka i widać, że ma sprawną rękę. Polecam.
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Jerzy Sałówka

Chirurg ogólny, Proktolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gabinet Lekarski KRIOMED A. Korczyński, W. Dancewicz, K. Kosowski sp.j.
ulica Friedleina 8
30-009 Kraków

Lekarz z ogromnym doświadczeniem, inteligencją, poświęceniem oraz przyjaźnie nastawiony do pacjenta. Nie wyobrażam sobie lepszej opieki podczas leczenia i operacji. Bardzo dziękuję za poświęcony mi czas oraz dotychczasowe leczenie. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Janusz

dr n. med. Michał Nowakowski

31-061 Kraków

Cieszę się, ze trafiłam właśnie na tego lekarza, do 'problemu' i pacjenta podchodzi po ludzku, tłumaczy chorobę i metody leczenia. Jak dla mnie to zdecydowanie lekarz na 5!

lek. med. Jacek Piękoś

31-061 Kraków

Fajny, miły i z dużą empatią, fachowiec ! Bardzo sprawnie zrobił mi gastroskopię, dobrze znieczulił. Pani pielęgniarka, przepraszam ale nie pamiętam imienia ,bardzo pomocna i delikatna. Mogę u Państwa zawsze robić to badanie. Polecam każdemu , szczególnie tym ,którzy się bardzo stresują przed wykonaniem gastroskopii.
Opinia dodana przez: Małgorzata

lek. med. Jacek Topa

31-061 Kraków

Do pana Dr Topy trafiłem z polecenia znajomego lekarza. Miałem dolegliwości związane z przepukliną i to trafił mi się jakiś "bolący egzemplarz"... Dr Topa aż razi profesjonalnym podejściem i zna się na rzeczy, jest przy tym miły i sympatyczny - lekarz "pełną gębą!". Dzięki życzliwosci Pana dr'a udało sie wyznaczyć najbliższy termin i sprawę załatwić definitywnie (wraz z operacją, którą osobiście wykonywał) w bardzo krótkim czasie. Teraz mija 1 rok ...

dr n. med. Tomasz Gach

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Bardzo zwlekałam z wizytą u proktologa. Nie muszę mówić, że to nic przyjemnego!! Mój problem był jednak tak zaawansowany, że nie miałam wyjścia. Doktora znalazłam w SCM clinic, gdzie wcześniej chodziłam do laryngologa. O doktorze mogę powiedzieć tyle, profesjonalizm w pełnym calu. Przeprowadził ze mną bardzo szczegółowy wywiad, wykonał badanie i zlecił szereg kolejnych badań. Na szczęście wszystko na miejscu w klinice. Bez wątpienia postawił trafną diagnozę, bo po wdrożonym ...
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Jacek Lizoń

Proktolog, Chirurg naczyniowy

31-061 Kraków

zdecydowanie rewelacyjny lekarz. Jestem naprawde pod wrazeniem Jego podejscia do pacjenta. Jako osoba najblizsza chorego, uzyskalam wyczerpujace informacje co do schrzenia, metody leczenia, dalszego postepowania z pacjentem. A do tego uprzejmy, miły i cierpliwy. Jednym słowem wzór lekarza. Szkoda tylko, że to wyjątek (a nie reguła) wśród lekarzy...

lek. med. Wiesław Pędziwiatr

31-061 Kraków

Wczoraj wyszedłem po zabiegu usunięcia pęcherzyka żółciowego. Pełen profesjonalizm,miłe przyjęcie i opieka do samego końca. Bogu dzięki , że mamy Takich Ludzi i Taki Szpital. Serdecznie dziękuję za wszystko i pozdrawiam Robert.
Opinia dodana przez: Robert

dr n. med. Marcin Nowak

Szpital Specjalistyczny im. Gabriela Narutowicza
ul. Prądnicka 35-27
31-202 Kraków

Najlepszy chirurg ! Bardzo kompetentny! Wykonywal u mnie operacje bariatryczna wszystko poszlo swietnie, przed zabiegiem zero stresu a to wszystko dzieki podejsciu dr Nowaka do pacjenta i leczenia. Uwielbiam tego lekarza :)
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Jerzy Friediger

31-061 Kraków

Miałem szczęście trafić do tego Lekarza, bo zostałem dobrze zdiagnozowany i wyleczony. W czasie wizyt Doktor był zainteresowany moimi dolegliwościami i wynikami badań,podtrzymywał mnie na duchu, a także radził, jak postępować, żeby się stan zdrowia poprawił.Czuję się znacznie lepiej i mam zamiar zacząć treningi na siłowni. Polecam Doktora F.

prof. dr hab. n. med. Roman Herman

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Onkologii Kraków, Szpital Zakonu Bonifratrów Kraków
Kraków

Wspaniały lekarz, wspaniały fachowiec, dzięki Niemu życie staje się znów kolorowe. Dziękuję doktorze.
Opinia dodana przez: Maciek

dr n. med. Bogdan Badowski

Gastrolog, Proktolog

31-061 Kraków

dokladnie rok temu mialam przyjemnosc isc do dr Badowskiego, poszlam z polecenia znajomego, ktorego wyleczyl. Na wlasny koszt wczesniej zrobilam badania z ktorych nic nie wynikalo, a juz na pewno nie candydoza i nie helicobacter. Na gastroskopii wyszla nadzerka sciany zoladka, przepisal lek o nazwie helicid i plyn oslaniajacy. Zazywalam 6mscy i nic nie pomoglo. Mialam sie zglosic w minione wakacje, ale nie wiedzialam czy isc czy nie do tego ...

dr n. med. Krzysztof Wąż

31-061 Kraków

Uważam, że właściwy człowiek N A WLASCIWYM miejscu. Pan doktor zna się na fachu, kompetentny i nie używa gornolotnych słów. Ocena b. dobrą.
Opinia dodana przez: Matej

lek. med. Małgorzata Steczko-Sieczkowska

31-061 Kraków

Dzień dobry wszystkim, chciałem również podzielić się opinią na temat pani dr. Małgorzaty Steczko-Sieczkowskiej. W marcu miałem robioną kolonoskopię przez tą Panią w szpitalu Bonifratrów na NFZ . To jakiś koszmar i nieporozumienie !!! Gdy krzyknąłem z bólu usłyszałem odpowiedź że wydziwiam i mam być cicho, jeśli nie to kończymy badanie i mogę się zarejestrować od nowa i poczekać sobie następne pięć miesięcy !! Na moją prośbę że może trochę ...
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Mirosława Buczynowska

dr n. med. Mirosława Buczynowska

Chirurg ogólny, Proktolog

Skopia Estetic Clinic Sp. z o.o.
Josepha Conrada 79
31-357 Kraków

Polecam ! Najlepsza lekarka pod słońcem, miła, zawsze pomocna , pożartuje . W negatywne komentarze nie wierzcie, bo chodzę kilka lat i jest to rewelacyjna osoba !!!
Opinia dodana przez: Marzena

Artur Jurczyszyn

Internista, Proktolog

Fundacja Centrum Leczenia Szpiczaka
30-363 Kraków

Nie polecam tego lekarza. Dwa lata pod kontrolą....... żadnych informacji zwrotnych - nawet o tym, że w ogóle pacjent jest chory. Żadnego leczenia, a kiedy wyniki już są tak złe, to rezygnuje z prowadzenia i odsyła do innego lekarza!!!
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Czesław Osuch

dr n. med. Czesław Osuch

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

lek. med. Miłosz Rolirad