Protetyk Stomatologiczny Białystok

Protetyk stomatologiczny Białystok lek. dent. Bogusława Czarnowska

lek. dent. Bogusława Czarnowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Niepubliczny Stomatologiczny ZOZ "Czar - Dent" s.c.
Porzeczkowa 14
Białystok

Zadowolona jestem bardzo. W skali od jednego do pięciu na 7pkt. Zabieg chirurgiczny usunięcia korzeni i wstawienia implantów miałam w narkozie. Obudziłam się już po bez większych powikłań, ale z delikatnymi zawrotami głowy. Lekarze bardzo kompetentni (doktor Bogusława i doktor anestezjolog). Bez zbędnego stresu. gabinet jest naprawdę godny polecenia.

Opinia dodana przez: Agnieszka Opaska

lek. dent. Zbigniew Zosiuk

Rybnika 40
Białystok

Polecam jak najbardziej leczę obecnie zęby pierwszy raz spotkałam profesjonalistę polecam dokładność fachowość znawca swojego fachu

Opinia dodana przez: ana
Protetyk stomatologiczny Białystok lek. dent. Agnieszka Chojnowska

lek. dent. Agnieszka Chojnowska

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Medycyny i Chirurgii Plastycznej
Świętokrzyska 5/U2
Białystok

Nie dodawać opinii pod wpływem emocji? Tak chyba nie można. Jestem pełen emocji!!! Na szczęście pozytywnych. Po pierwsze dlatego, że jest piątek. Po drugie dlatego, że dziś właśnie zakończyłem leczenie zębów i w przyszłości będę tylko uczęszczał na wizyty kontr. I co mogę napisać o leczeniu i dr Agnieszce? Otóż takiego lekarza można ze świecą szukać i przez całe życie nie znaleźć. Pełen szacunek dla jej wiedzy i delikatności (a na to zwracam uwagę, bo mam traumę po dentystach sprzed 15 lat). Dyscyplina, z jaką dr mnie prowadziła i metody leczenia jakich używała były dla mnie całkowitą nowością i po rozmowach z innymi wiem, że nie tylko dla mnie. Jakieś analizy, zdjęcia foto (nie wspominając o prześwietleniach), cyfrowe projekty tego, jaki będzie efekt...nigdy na nic ślepo nie musiałem się zgadzać. Świetnie!!! Nawet nie myślałem, że stomatologia pójdzie w tą stronę., że tak bardzo się rozwinęła. Polecam dr Agnieszkę i pozdrowienia dla rejestratorek :-). Oby więcej tak fajnie uśmiechniętych osób!

Opinia dodana przez: Adam

lek. dent. Teresa Sierpińska

ulica Wąska 15/U3

Wąska 15/U3
Białystok

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Stomatologiczna , Poradnia Protetyczna Jolanta Szczurko
Zwierzyniecka 9/17