Protetyk Stomatologiczny Kraków

Protetyk stomatologiczny Kraków lek. dent. Dariusz Wilisowski

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

lek. stom. Izabella Klimek

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo uprzejma i miła Pani stomatolog. Swoim podejściem daje poczucie bezpieczeństwa tak ważnego gdy ktoś się boi stomatologa. Wizyta przebiegła bez problemu i bez bólu, w pełni fachowe podejście. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Wolny termin: 30 Maj o 12:00. Sprawdź inny. # 3

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

lek. dent. Dominik Woźniak

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Protetyk stomatologiczny Kraków dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.

Opinia dodana przez: Anka

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17

byłem w sumie na trzech wizytach. Leczenie jasno wytłumaczone i przedstawione. Pani Magda jest miłą osobą, troszkę taka pozytywnie zakręcona i zabiegana, ale co najważniejsze ma dobrą rękę i podejście do pacjenta. Leczenie było praktycznie bezbolesne, koszty jasno znane i co najważniejsze skuteczne! polecam P.S. dla zmotoryzowanych dość dobre miejsce ze względu na ogólny parking ale uważajcie na nawierzchnię bo łatwo nogę przypadkiem skręcić

Opinia dodana przez: Łukasz
Protetyk stomatologiczny Kraków lek. stom. Bartosz Cichoń

lek. stom. Bartosz Cichoń

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Dzięki mojej córce, która leczyła się u dr Cichonia ja też trafiłam do niego. Moje zęby nigdy nie wyglądały dobrze ale dzięki doktorow wszystko się zmieniło. Mam korony EMax które niczym nie różnią się od prawdziwych zębów. Wyglądają fenomenalnie a ja wreszcie mogę się uśmiechać! Jeszcze raz doktorze bardzo dziękuję! A i najważniejsze poza tym że doktor jest świetnym fachowcem to jeszcze jest przystojny. ;-)

Opinia dodana przez: Zofia
Protetyk stomatologiczny Kraków lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

lek. dent. Agnieszka Bogusławska - Miśkiewicz

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

Uprzejmość i profesjonalizm a przy tym zdroworozsadkowe podejście. Dodatkowy plus za świetne podejście do dzieci, nawet tych trudnych!

Protetyk stomatologiczny Kraków lek. stom. Włodzimierz Zemowski

lek. stom. Włodzimierz Zemowski

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny
ul. Juliusza Lea 14 lok. 1

Byłem wczoraj, dzięki doktorowi wychodzę z chronicznych problemów z dziąsłami. Profesjonalnie, komunikatywny facet, wie co robi. Poleciła mi znajoma, jej leczył chyba próchnicę po prostu i wszystko w porządku.

Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Małgorzata Pihut

Szpital
MONTELUPICH 7

Pani doktor wzbudziła moje zaufanie. W zwyczajny ludzki sposób wyjaśniła mi przyczynę problemów ze stawem, uspokoiła i wyciszyła. Zaproponowała konkretne leczenie i udzieliła wielu cennych porad. Podeszła do mojego problemu z sercem i dała nadzieję na poprawę. To bardzo dobry człowiek, przywracający wiarę w lekarzy.

Opinia dodana przez: Martyna