Protetyk W Okolicach Grabów Nad Prosną

Partyzancka 26c lok. 1
63-400 Ostrów Wielkopolski

Bardzo kompetentna i miła osoba. Pamięta każdego pacjenta. Jest oddana swojej pracy. Grzecznie człowieka obsłuży i poradzi. Jestem zadowolony z aparatu słuchowego który mi zakładała. Bardzo dziękuję za pomoc!

lek. dent. Maciej Kurzawa

Chirurg stomatolog, Protetyk

Maciej Kurzawa
Ogrodowa 5
Lisków

Naprawdę wspaniały lekarz. Zawsze bałam się dentystów teraz lecze zęby bez strachu. Profesjonalny, miły i przede wszystkim ludzki. Nieważne czy to wizyta prywatna czy na kase zawsze uśmiechniety :) polecam z czystym sumieniem :) p.s. no i przystojny ;)

ul.Lipowa
Kalisz

U Pani doktor leczę się już 12 lat, odkąd pamiętam jest zawsze miła, uśmiechnięta, cierpliwa i życzliwa. Ona się nie zmienia, taki lekarz to Skarb dla Pacjenta. Dodatkowo leczy się u niej cała moja rodzina i polecam ją wszystkim znajomym, którzy szukają "dentysty bez bólu" - są zachwyceni!

Kochanowskiego 14
98-300 Wieluń

Takich lekarzy już nie ma. Świetny fachowiec. Wie co robi. Jego wypełnienia nie wypadają. Przerobiłem w swoim życiu sporo stomatologów ale tej klasy to był jeszcze tylko św. pamięci dr Żółtaszek, który dawno temu przeniósł się do Praszki. Nie ma co polecać - dr Błach ma kalendarz wypełniony na dwa tygodnie do przodu. To wystarczy. Pacjenci przyjeżdżają nawet z miejscowości odległych ponad 100km. Życzę dużo zdrowia i sił Panie doktorze.

Opinia dodana przez: Paweł

Specjalist. Prakt. Lekarska
KALISZ
62-800 Kalisz

swietny gabinet nowoczesny sprzet fachowa i mila obsluga ..zupełnie bezboleśnie ...wszytsko w jednym miejscu nawet rentgen

Ostrów Wielkopolski

Dziekuje za wyczerpujaca ocene mojej osoby owszem czasem przeklinam widzac co niektorzy maja w ustach zamiast zebow niestety nie potrafie sie powstrzymac ..wiec zamiast dawac upust swoim odczuciom po wizycie w moim gabinecie radze zabrac sie za mycie resztek swojego uzebienia anonimie

Opinia dodana przez: julianna

"Jantar" Sp. z o.o. Poradnia Lekarzy Specjalistów
ulica Piłsudskiego 7 A
63-400 Ostrów Wielkopolski

Ta pani nie zrobiła na mnie dobrego wrażenie ani nie zabłysnęła kompetencjami. Jest za to bardzo droga, więc nie polecam.

Opinia dodana przez: bogna

lek. dent. Andrzej Młynarczyk