Protetyk Kraków

lek. dent. Dariusz Wilisowski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Luxdentica
Lubostroń 22G/7

LEKARZ GODNY ZAUFANIA I POLECENIA. KONRETNY, RZECZOWY I PROFESJONALNY. ZAWSZE MIŁY I DELIKATNY. POLECAM

Protetyk Kraków lek. dent. Beata Świątkowska

lek. dent. Beata Świątkowska

Chirurg stomatolog, Protetyk

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia !

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA!
Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata!
Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.

Opinia dodana przez: Joanna

lek. stom. Izabella Klimek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny Izabella Klimek
Kronikarza Galla 22

Bardzo uprzejma i miła Pani stomatolog. Swoim podejściem daje poczucie bezpieczeństwa tak ważnego gdy ktoś się boi stomatologa. Wizyta przebiegła bez problemu i bez bólu, w pełni fachowe podejście. Polecam !!!

Opinia dodana przez: Aleksandra B
Protetyk Kraków lek. dent. Marta Zinkow

lek. dent. Marta Zinkow

Protetyk, Medycyna estetyczna

Dentima s.c.
Władysława Żeleńskiego 86
31-353 Bronowice Wielkie, Kraków

Słyszałam, że Pani dr jest świetnym stomatologiem, ale ja skorzystałam w jej klinice z medycyny estetycznej. Jeden zabieg robiła właśnie dr Zinkow. To z jaką precyzją i pasją podeszła do mojego problemu przeszło moje oczekiwania. Z kliniki wyszłam zadowolona jak nigdy. Bardzo polecam Panią doktor.

Opinia dodana przez: Anna
Wolny termin: 30 Maj o 12:00. Sprawdź inny. # 5

Centrum Stomatologiczne Zakopianka
ul.Zakopiańska 62

lek. dent. Dominik Woźniak

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet Stomatologiczny TRIDENT
ul. Lubostroń 22G/25

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Wizyta u takiego dentysty to sama przyjemność :)

Teresa Liszka

Chirurg stomatolog, Protetyk

Kraków

Polecam panią doktor w 100% leczę się u niej z całą rodziną.Rewelacyjne podejście do dzieci.

Ośrodek Implantologiczno-Stomatologiczny
ul. Miłkowskiego3/701

Bardzo komtetentna i budząca zaufanie lekarka. Z efektu końcowego pracy jestem bardzo zadowolony. W sumie całe leczenie wspominam bardzo miło, choć dotychczas bardzo bałem się dentysty. Gorąco polecam! J.P.

Stomatolog Kraków dr Michał Kotnowski

dr Michał Kotnowski

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Centrum Implantologii i Stomatologii Estetycznej Cichoń
Borelowskiego - Lelewela 13, 9441745024

Doktor Kotnowski to przemiły człowiek z profesjonalnym podjeciem do pacjenta. Leczyłam u niego kilka ubytków, moja mała córeczka zaliczyła bezproblemową wizyte adaptacyjną, a moja mama ma wykonywaną u doktora prace protetyczną. Zatem mogę powiedzieć ze poznałam doktora ze wszytskich stron jego specjalości i jak najbardziej polecam. Cierpliwy i dokładny. Przedstawia kilka rozwiązań. Dobrze tłumaczy. Zatem wizyty na plus.

Opinia dodana przez: Anka

lek. stom. Magdalena Gromadka - Długosz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne "VITADENT"
ul. Walerego Sławka 17

byłem w sumie na trzech wizytach. Leczenie jasno wytłumaczone i przedstawione. Pani Magda jest miłą osobą, troszkę taka pozytywnie zakręcona i zabiegana, ale co najważniejsze ma dobrą rękę i podejście do pacjenta. Leczenie było praktycznie bezbolesne, koszty jasno znane i co najważniejsze skuteczne! polecam P.S. dla zmotoryzowanych dość dobre miejsce ze względu na ogólny parking ale uważajcie na nawierzchnię bo łatwo nogę przypadkiem skręcić

Opinia dodana przez: Łukasz