Lekarze Pruszków

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Psycholog Katarzyna Sucajtys PRUSZKÓW
Drzymały 7/5
Pruszków

Psycholog Kasię znam prywatnie, ale z czystym sumieniem polecam i będę ją polecać każdemu, kto potrzebuje pomocy psychologa, terapeuty. Kasia jest osobą bardzo zaangażowaną w swoją pracę, stale podnosi swoje kompetencje zawodowe. Jest też osobą niesamowicie zorganizowaną, a do obowiązków zawodowych podchodzi odpowiedzialnie. Poza tym Kasia dba o dobrą atmosferę, jest bardzo otwarta i nieocenna. Zależy jej również na wygodzie pacjenta (dlatego też przyjmuje pacjentów nawet w niedzielę).
Opinia dodana przez: Anita
{'id': 29538, 'name': u'Pruszk\xf3w'} Ortodonta
                                       lek. dent. Arleta Nawrolska

lek. dent. Arleta Nawrolska

Ortodonta

DENTIKA
Kościuszki
05-825 Pruszków

Leczę u Pani doktor swoją 6 letnią córkę. Że ja jestem zadowolony to mało istotne ale moja córka jest zachwycona. Nie może doczekać się kolejnej wizyty. Także z racji zadowolenia mojego dziecka mogę stwierdzić że 5+
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 29538, 'name': u'Pruszk\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Aleksandra Szypulska

lek. dent. Aleksandra Szypulska

Dental-Design
Zamiejska 13
Pruszków

Miałem do konsultacji ząb ze stanem zapalnym i silnym bólem. Od rozpoczęcia wizyty spotkała mnie miła i uspokajająca obsługa (bardzo stresują mnie jakiekolwiek zabiegi u dentystów). Sama konsultacja przebiegła natomiast bardzo sprawnie, to co dla mnie osobiście najważniejsze to ogromny spokój i profesjonalizm ze strony Doktor Szypulskiej. Zanim cokolwiek zrobiła przy moim zębie, informowała mnie co dokładnie będzie zaraz robić i czego mogę się przez to spodziewać, np. bólu itp. ...
Opinia dodana przez: Andrzej Wieczorkiewicz

lek. med. Leszek Huzior

Ginekolog estetyczny, Ginekolog położnik

Szpital Powiatowy
al. Armii Krajowej 2/4
05-800 Pruszków

Może lekarz dla pacjentek, które umawiają się na wizytę prywatną jest uprzejmy, bo zostawiają u niego niemałe pieniądze, ale to w jaki sposób przebiegła wizyta/badanie usg na NFZ jest kpiną. Nie przypominam sobie, abym kiedykolwiek i gdziekolwiek spotkała się z taki brakiem szacunku i uprzejmości do drugiego człowieka - kobiety, jak podczas tej wizyty. Na poczatku nic nie wskazywalo na to, ze lekarz nagle zmieni ton i bez przyczyny podniesie ...

lekarz Firas Albarudi

ATR Specjalistyczna Przychodnia Lekarska
al. Wojska Polskiego 36a
05-800 Pruszków

Do Przychodni Ginekologicznej na Malczewskiego 47A i Doktora trafiłam przypadkiem 2 lata temu i poczułam się tak dobrze pod jego opieką, że zostałam do teraz. Jest bardzo dobrym specjalistą w swoim fachu. Przychodziłam do gabinetu z różnymi problemami: infekcje, problemy hormonalne, a aktualnie prowadzę u niego swoją ciążę. Zawsze otrzymałam ogrom pomocy, wyjaśnień, skuteczne lekarstwa i fachowe porady. Dodatkowo to JEDYNY lekarz, który skierował mnie na kontrolne badania USG piersi! ...
Opinia dodana przez: Karolina
{'id': 29538, 'name': u'Pruszk\xf3w'} Stomatolog
                                       lek. dent. Aleksandra Jaworska

lek. dent. Aleksandra Jaworska

Dental Design Jaworska
Zamiejska 13
05-802 Pruszków

Nie wiem jak to powiedzieć, ale chyba wystarczy napisać, że dr Jaworska to świetny dentysta. Na prawdę od dziecka miałem stracha przed wizytą w gabinecie, ale wszystko się zmieniło kiedy odwiedziłem dr Jaworską. Bardzo miła, ze świetnym podejściem do pacjenta no i przede wszystkim praktycznie nic nie bolało :). Godna polecenia, to pewne!
Opinia dodana przez: Nonalenth

Marek Rybicki

Chirurg stomatolog, Chirurg szczękowo twarzowy

Pruszków

jeżeli chodzi o implanty fachowiec jakich mało. kolejka dluga, ale warto. polecam serdecznie każdemu.
Opinia dodana przez: Malec J

dr Magdalena Groyecka

Ortodonta

Dental-Design Jaworska
Pruszków

Bardzo kompetentna i miła pani stomatolog, przeprowadziła u mnie leczenie kanałowe, obyło się na szczęście bez wielkich boleści, dziś już jest okej. Polecam na 100%!
Opinia dodana przez: Koala

Małgorzata Galińska

Dobra 21
05-804 Pruszków

jesteśmy bardzo zadowoleni z wizyt u Pani Doktor; jest świetnym fachowcem w leczeniu zębów , posiada świetne umiejętności wyrwania zęba, jest przy tym jest uprzejma, zawsze wytłumaczy co robi i działa kojąco na osoby, które bardzo boją się takich wizyt; gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Jolanta

lek. dent. Edyta Pieczykolan

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna i Ratownictwo Medyczne
Andrzeja 23
05-800 Pruszków

Pani doktor zgodnie z maksymą " ręka MISTRZA więcej znaczy, niż narzędzia u partaczy" sprawia,że nawet ukłucia przy znieczuleniu się nie czuje. Na bieżąco tłumaczy co się dzieje. Co także istotne wypełniając dziurę w zębie nie robi dziury w kieszeni .... Bardzo dziękuje Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof
Pani doktor bardzo kompetentna, jako jedyna postawiła u mojej córki prawidłową diagnozę. Bardzo polecam, świetny neurolog.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Gogol

Neurolog

SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA
Warsztatowa 1a
05-800 Pruszków

Ponad rok temu byłam na pierwszej wizycie, przez wiele lat walczyłam w bólem kolana po nieudanej artroskopii, rehabilitacje oraz zastrzyki z kwasu hialuronowego przestały działać. Dr Paweł Gogol bardzo profesjonalnie i kompleksowo podszedł do mojego problemu, w bardzo miłej atmosferze wyjaśnił wszystko i zaproponował leczenie. Minął ponad rok a kolano nie boli. Na początku bieżącego roku zaczęłam mieć problem z kręgosłupem szyjnym, byłam zmęczona bólem, zwróciłam się do dr Pawła ...
Opinia dodana przez: Regina

lekarz Maciej Grudziński

05-800 Pruszków

Najlepszy specjalista z chirurgii. Lekarz rozpoznał zmianę dysplastyczną i usunął ją podczas gdy dermatolodzy bagatelizowali zmianę o wymiarach 2,5 x0,6 cm . Zabieg przeprowadzony szybko, profesjonalnie i bez komplikacji. Dziękuję Panie doktorze.
Opinia dodana przez: Ewa

mgr Anna Judycka

Psychoterapeuta

Centrum Psychologiczno -Terapeutyczne Wspierania Rodziny
u. Sprawiedliwości 4 lok. 1
05-800 Pruszków

Bardzo dobry psychoterapeuta. Godna zaufania, cierpliwa, a do tego bardzo sympatyczna. Zdecydowanie polecam!

lekarz Renat Klimecka-Rzewuska

NZOZ ESKULAP
Pruszków

Kochana i oddana pacjentom. Nigdy nie odmówi gdy ktoś poprosi o pomoc. Poprostu Anioł nie człowiek. Pocieszy, podniesie na duchu, zawsze postawi prawidłowa diagnoze

lek. dent. Olga Kwiatkowska

ul. Tadeusza Kościuszki 5
05-822 Pruszków

Witam. Także polecam, wizyty są przyjemnością u tej pani doktor, mam wyleczone wszystkie zęby, mam się zgłosić za jakiś czas na kontrolę, a na pewno skorzystam także z możliwości wybielenia zębów w tym gabinecie. Ufam na 100% i polecam.
Opinia dodana przez: Sylwia

lekarz Leszek Pawłowski

Internista, Kardiolog

05-800 Pruszków

Pan dr uratował mojemu 43 letniemu mężowi, życie, który został przywieziony z zawałem serca do szpitala w Grodzisku. Szpital na Banacha wypuścił mojego męża z zawałem, a Pan dr od razu postawił trafną diagnozę i natychmiast zrobił zabieg ratujący życie. Lekarz empatyczny, ciepły z super podejściem do pacjenta Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dominika

Renata Pussta-Bijak

Kraszewskiego 5, pok.10
05-800 Pruszków

Jest najmilszą dentystką jaką poznałam, profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Wizyta przebiegała bezboleśnie, do tego bardzo nieduży koszt za zabieg. Naprawdę polecam każdemu :)

lekarz Radosław Krupa

05-800 Pruszków

Dr Krupa jest lekarzem z powołaniem. Rozmawia z pacjentem jak z przyjacielem. Nie tylko na tematy związane z chorobą. Widać,że lubi ludzi i jest dobrym człowiekiem. W każdej chwili jest do dyspozycji pacjenta. Ma bardzo dużą wiedzę medyczną. Z całego serca polecam, gdyż takich lekarzy jak Kochany Pan Doktor jest niewielu.

lekarz Katarzyna Pietuch

05-800 Pruszków

Lekarz z powołania! Kompetentna pomimo młodego wieku, uśmiechnięta, cierpliwa, pomocna. Prowadziłam moją pierwszą ciążę, pomimo nadciśnienia tętniczego i drobnych zawirowań, do szczęśliwego finału. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: L