psychiatra dziecięcy

CO Tam? Psychoterapia bliska Tobie
ul. Borzymowska 19
Targówek, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

Polecam, kompetentna i miła, poświęca czas i uwagę. Wyłożyła nam kawę na ławę i pokierowała za rączkę co dalej mamy ze sopbą robić.

Opinia dodana przez: Marek

dr Grzegorz Bosy

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Dobry człowiek oraz znakomity lekarz. Wielki spokój - to rzecz o wielkim znaczeniu w tej profesji.

dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra dziecięcy   (+1 więcej)

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
Rybnik

Średnia ocen: 5/5

Jestem jeszcze na początku mojej drogi do wyleczenia,ale mogę już powiedzieć że choć pani dr Ulmann ma masę pacjentów to dla każdego ma czas i widzę że dostrzega problemy swoich pacjentów. Wslucha moich spostrzeżeń doradzi naprawdę Wspaniała. Na pierwsza wizytę przyszłam przerażona i nie wiedziałam co powiedzieć ale jej podejście sprawiło że się otworzyłam i nie bałam się przyjść na kolejną wizytę. Jestem pacjentka pani Doktor już parę miesięcy i z całego serca Polecam

Opinia dodana przez: Ela

lekarz Beata Rajczyk

Szczecin

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !

Aleksandra Lamparska-Warchalska

Czerwińskiego 1/1
Katowice

Średnia ocen: 5/5

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś fachowo omówic problem i otrzymałam konkretną pomoc.

lekarz Małgorzata Przybylska

PSYCHE Gabinet Psychoterapii i Diagnozy Psychologicznej
ul. 30 Stycznia 8
Międzyrzecz

Średnia ocen: 5/5

Bardzo polecam, jeden z najlepszych psychiatrów z jakim miałam styczność. Pani doktor bardzo mi pomogła.

Opinia dodana przez: Lucyferia

lekarz Joanna Szymanowska

Konwaliowa
Ul. Kowalczyka 1A

Średnia ocen: 5/5

Polecam Panią Doktor. Rzetelna, budząca zaufanie, podchodząca kompleksowo do pacjenta. Osoba, która ma pasję do tego zawodu.

Opinia dodana przez: Julia
Psychiatra dziecięcy Warszawa lekarz Karin Bakir-Szara

lekarz Karin Bakir-Szara

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
Ursynów, Warszawa

Średnia ocen: 5/5

U doktor Bakir byłam z synkiem i jestem bardzo zadowolona, przesympatyczna kobieta, ciepła, miła, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wysłuchała nas ze zrozumieniem. Synek bardzo ją polubił.

Opinia dodana przez: Karolina
Psychiatra dziecięcy Łódź dr n. med. Arkadiusz Jasek

dr n. med. Arkadiusz Jasek

None
Tatrzańska 65/54
Łódź

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka

Opinia dodana przez: Malgorzata