Psychiatra Dziecięcy

dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Najlepszy psychiatra w Rybniku! Pomógł mnie bardzo i mojej rodzinie... zawsze wysłucha doradzi, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Bardzo polecam !

Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Beata Rajczyk

Szczecin

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !

Czerwińskiego 1/1
Katowice

Byłam z córką na wizycie u pani doktor i jestem bardzo zadowolona. Zadaje fachowe pytnia dotyczące problemów dziecka, nie stawia pochopnie diagnozy ale też nie odsyła na wieczne nigdy. Od razu proponuje co dalej robić, gdzie znaleźć terapię, jakie formalności załatwić. My dostałyśmy diagnozę po drugiem spotkaniu chociaż wcześniej byłam z córką u kilku psychologów i innego psychiatry i usłyszałam, że mam rozpuszczone dziecko. Po raz pierwszy mogłam z kimś fachowo omówic problem i otrzymałam konkretną pomoc.

Konwaliowa
Ul. Kowalczyka 1A

Polecam Panią Doktor. Rzetelna, budząca zaufanie, podchodząca kompleksowo do pacjenta. Osoba, która ma pasję do tego zawodu.

Opinia dodana przez: Julia

lekarz Karolina Galikowska

Kielce

Pani Doktor Galikowska ma wspaniałe podejście do pacjenta, wykazuje się bardzo dużym zaangażowaniem, szerokimi kompetencjami i wysoką kulturą osobistą. Jestem leczona od 4 lat i są widoczne efekty leczenia. Dzięki Pani Doktor wiem, że moje życie ma sens i warto żyć. Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Dziękuję Serdecznie Za Danie Mi Szansy Na Powrót Do Normalnego Życia oraz przekonanie mnie do tego, aby nie tracić wiary w siebie. Ola

Psychiatra dziecięcy Łódź dr n. med. Arkadiusz Jasek

dr n. med. Arkadiusz Jasek

Tatrzańska 65/54
93-219 Łódź

Wspaniały lekarz. Godny polecenia. Bardzo indywidualnie podchodzi do swoich pacjentów. Mama 8 letniego i 15 letniego dziecka

Opinia dodana przez: Malgorzata
Psychiatra dziecięcy Warszawa lekarz Karin Bakir-Szara

lekarz Karin Bakir-Szara

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl
Lanciego 19, lok.135
02-654 Ursynów, Warszawa

U doktor Bakir byłam z synkiem i jestem bardzo zadowolona, przesympatyczna kobieta, ciepła, miła, profesjonalnie podchodzi do pacjenta, wysłuchała nas ze zrozumieniem. Synek bardzo ją polubił.

Opinia dodana przez: Karolina

Bydgoszcz

Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).

Opinia dodana przez: Patrycja

lek. med. Monika Curyło

Psycholog dziecięcy, Psychoterapeuta

Gabinet psychiatrii dzieci i młodzieży. Gabinet psychoterapii.
Westerplatte 3/9

moj synek kacper ma 6 lat i nikt nie iedzial co mu dolega doiero pani doktor postawila diagnoze wytlumaczyla wszystko jest wspanialym lekarzem jestem jej wdzieczna za wszystko,

lek. med. Ewa Bielańska

ul. Strzelecka 2
31-503 Stare Miasto, Kraków

Wzorowa Pani doktor, potrafi porozmawiać z pacjentem w każdej sytuacji i poświęcić mu czas co jest bardzo ważne w czasie długich pobytów w szpitalu, jestem tej Pani niezmiernie wdzięczna, nie każdy lekarz okazuje takie podejście do pacjenta.