Lekarze Psychiatra dziecięcy Szczecin

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Gabinet Psychiatryczno -Psychotrerapeutyczny dla dorosłych,dzieci młodzieży Ę.Słowińska
Krasińskiego 73/7
Szczecin

Kobieta bez empatii, czysty przelicznik. Próbowała mi wmówić schizofrenię mówiąc, że wymyslam sobie co mówię. Po kolejnych wizytach okazało się, że mam tylko braki w wit d. Niemiła, opryskliwa i jak to ona mówi a uwierzcie mi cytuję "No co interpretuję i wypisuję". Po dwóch zdaniach dostałem moje "dragi" a kolejni lekarze łapali się tylko za głowę...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Agnieszka Śpiewakowska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Z mojego punktu widzenia jest to lekarz o nieprawdopodobnej intuicji zawodowej i bardzo dużych kompetencjach w temacie. Rozwiązała mój ciągnący się latami problem. Problem który był lekceważony przez utytułowanych naszych lekarzy. Pani Agnieszko dzięki Pani moj problem nie powraca. Dzięki Pani trafnej diagnozie jestem mocna i czuje się doskonale. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Beata Rajczyk

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Szczecin

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !
Bardzo dobry lekarz. Jeden z najleprzych w Szczecinie, choc trudno sie dostać z uwagi na ilość pacjentów.

lekarz Beata Perkowska

Traugutta 39
71-300 Szczecin

Bardzo miła lekarka, dzięki swojej uprzejmosci buduje aure dzieki ktorej mozna sie przed obcym czlowiekiem otworzyć. Polecam :) Jedna z nieiwelu na tej Żołnierskiej przed którą nie hcce się uciekać.
Opinia dodana przez: stefan

lekarz Małgorzata Rozpara-Wyrębska

Psychiatra dziecięcy

NZOZ "Zdroje"
Szczecin

Bardzo przyjemna kobieta. Lubię z nią rozmawiać. Bardzo uprzejma i życzliwa. Polecam każdemu i życzę każdemu takiego lekarza.

lekarz Małgorzata Śmiarowska

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Bardzo dobra Pani Doktor , od kilku może nawet i od kilkunastu lat pomaga mojej mamie , i mama jest bardzo , ale to bardzo zadowolona z konsultacji z Panią Doktor. Lekarz naprawdę godny polecenia. Pani nie patrzy na zegarek a pacjenta potrafi diagnozować nawet jak trzeba to i 2 godziny . Świetny kontakt poprzez SMS . Dużo zdrówka życzę Pani - jest Pani najmilszym i najdokładniejszym lekarzem jakiego przez ...
Opinia dodana przez: LESZEK

lekarz Jakub Mizgiert

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Przyszedłem do pana doktora z dziwnymi stanami przygnębienia, lęków, zrezygnowania, braku energii, sił i motywacji. Przepisał mi leki, które co prawda mi nie pomogły z nawet w jednym przypadku pogorszyły mój stan lecz wiadomo ludzka psychika jest złożonym mechanizmem i niekiedy ciężko jest zdiagnozować, co się człowiekowi dzieje. Pan doktor jest bardzo miły, wyrozumiały, wysłucha i chce pomóc lecz niestety nie zawsze wiadomo jak komuś pomóc. Mimo wszystko polecam pana ...
Opinia dodana przez: SL

mgr Szymon Bajer

Psychiatra

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Pan Bajer leczy mnie ponad 6 lat. Na szczęście trafilam na niego po kilku innych psychiatrach, jest naprawdę dobrym specjalistą i fajnym człowiekiem. Mi bardzo pomógł i wciąż pomaga chociaż na pewno nie jest lekarzem, który wypisuje zwolnienia na zawołanie i recepty jak na dropsy :)
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Marcin Jabłoński

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Wysłucha, doradzi, wyleczy. Zawsze pomocny. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
Opinia dodana przez: D.S.

dr Grzegorz Bosy

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Doktor z ogromnym sercem i powołaniem. Pomógł mi jakieś 14 lat temu gdy byłam dzieckiem i nikt nie był w stanie do mnie przemówić , pomóc. Jestem ogromnie wdzięczna i polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Iwona Niedzielska

Langiewicza 15 lok.2
70-263 Szczecin

Zdecydowanie polecam Panią dr Iwonę. Oaza spokoju, cierpliwa, potrafi słuchać i pokazuje jak inaczej spojrzeć na problem. Do tego zawsze dyspozycyjna i chętna do pomocy. Jestem jej pacjentką od 2 lat i nie żałuję ani jednej złotówki, wręcz wybór i zaufanie do Pani dr Iwony był jedną z najlepszych moich decyzji w życiu. Gorąco polecam!

dr Jolanta Kucharska-Mazur

Klinika Psychiatrii PUM w Szczecinie
71-460 Szczecin

Niezastapiona Pani doktor, naprawde jest godna polecenia. Zawsze wyslucha, wytlumaczy, doradzi i przede wszystkim nie lekcewazy drugiej osoby. Kazdemu poswieca duzo czasu i uwagi. Napewno nie jest to ktos, kto wypisuje recepty i odsyla z kwitkiem, Dokladnie tlumaczy czym jest choroba, pomaga radzic sobie w trudnych sytuacjach i zawsze mozna na nia liczyc. A ponadto jest bardzo uprzejma.

dr n. med. Barbara Starobrat-Hermelin

Psychiatra dziecięcy

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

4 lata temu moja nastoletnia córka miała trafić na oddział z powodu silnej fobii. Na szczęście udałyśmy się do Pani Doktor na konsultację. Dzięki trafnej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu mogła zostać w domu. Dzisiaj jest zupełnie zdrową, zadowoloną dziewczynką. Kiedy mój prawie dorosły syn w ubiegłym roku również potrzebował pomocy, Pani Doktor znowu postawiła trafną i odmienną od innych diagnozę, i znowu jej wiedza i doświadczenie pomogły. To niesamowite, jak ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Mariusz Mączyński

Santocka 3
71-082 Szczecin

Lekarz który dba o pacjenta, słucha i doradza martwi się i przejmuję, życzę każdemu takiej pomocy jaką ja otrzymałam od P. Doktora! Polecam w 100% oby sami tacy lekarze w Polsce leczyli !
Opinia dodana przez: emilia

lekarz Marek Juraszek

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH
Kr.Jadwigi 30 ( wejście od Jagiełły)
70-262 Szczecin

Polecam Pana doktora. Uzyskałam fachową pomoc. Rzetelne podejście do pacjenta: rzeczowość, dobra organizacja, doświadczenie, zaangażowanie. Do tego ogromna kultura osobista i empatia.
Opinia dodana przez: Beti
Dzień dobry, mogę z pełną odpowiedzialnością i przekonaniem polecić Panią Doktor Magdalenę Bierejszyk-Lekką. Nie zgadzam się z opinią Pani Marleny, ale rozumiem z czego może wynikać.... mój syn ciężko choruje na schizofrenię i mimo, że pani Doktor Bierejszyk wielokrotnie go przyjmowała, ustawiała leki, zawsze znajduje dla niego czas i chce mu pomóc - często kosztem dodatkowo poświęconego czasu, to mój syn czasem, jak choroba się zaostrza całą złość kieruje na ...
Opinia dodana przez: Anna J.

lekarz Edward Karkosza

ul. ks. Robaka 6/3
71-215 Szczecin

Bardzo dobra diagnoza i leki, które pomogły zwalczyć depresje. Świetny lekarz. Polecam z czystym sercem!
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Dariusz Rogoziński

ulica Podhalańska 8b/3
70-452 Szczecin

Pan doktor powinien chyba odwiedzić kolegę po fachu, bowiem jego opinie, jakoby okres dojrzewania kończył się po trzydziestce mówią same za siebie. Specjalista od manipulowania w umysłach matek, które posłały by swoje potomstwo do żłobka nawet po czterdziestce. Z zasady nie pomaga ludziom wyjść ze stanu psychicznej niedyspozycji, a w sprytny sposób uzależnia od siebie, aby regularnie płacili za wizyty. Odradzam szczególnie nadopiekuńczym matkom, którym pan ten może sprzedać patenty ...
Opinia dodana przez: VonM