Psychiatra

Specjalistyczny Zakład Diagnostyki i Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica 1 Maja 26
41-200 Sosnowiec

Dr Wasiński bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, na pierwszej wizycie poświęcił mi ponad 2,5h!!! (mimo, iż przewidywany w cenniku czas wizyty rozpoznaniowej to 1h). Nie policzono mi za ten czas ani grosza więcej! Zagłębia się w problem, zadaje pytania, stara się zrozumieć pacjenta, co mu się zresztą udaje. Na kolejnej wizycie również pozytywnie mnie zaskoczył, gdyż zgłębił swoją wiedzę w temacie, którego dotyczył mój problem, świetnie pamiętał przypadek. A to bardzo ważne, aby traktować pacjenta indywidualnie. NIGDY nie spoglądał na zegarek, nie bagatelizował, bardzo dokładnie analizował problem, jest spokojny i opanowany, przez co atmosfera w gabinecie sprzyja pacjentowi. Zawsze odpowiada na wszystkie zadane pytania, zachęca do kontaktu telef. pomiędzy wizytami w razie jakichkolwiek zapytań, problemów czy wątpliwości.
Z czystym sumieniem mogę polecić dr Wasińskiego.

Psychiatra Warszawa dr hab. n. med. Katarzyna Kucharska

NZOZ PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna
ul. Lanciego 19, lok. 135
02-792 Ursynów, Warszawa

Dobrze mi się rozmawiało, bo pani profesor jest równie chuda jak ja. To się chwali - nie przeszkadza w rozmowie nadmiar tkanki tłuszczowej :-) Kompetentna w temacie diet redukcyjnych, cierpliwie tłumaczy, że odchudzanie to ciężka praca, umie odpowiednio zmotywować. Serdecznie polecam tę miłą panią doktor!

Opinia dodana przez: Zosia

Sosnowiec

Świetny specjalista, oraz niezwykle uprzejmy człowiek. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentem, potrafi słuchać i wyciąga trafne wnioski. Spokojny, wyrozumiały, o wysokim poziomie kultury osobistej. Zaangażowany w proces leczenia, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości można skorzystać z kontaktu telefonicznego.Z całego serca polecam.

Opinia dodana przez: Ilona

lekarz Joanna Więcek-Mika

Psychoterapeuta, Psycholog

Prudnicka 12
47-370 Moszna

Nie miałam szczęścia spotkać w swoim życiu TAKIEGO psychologa! Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem w jednej chwili, jest uważna i bardzo taktowna.Posiada empatię, dialog z Nią -to balsam dla duszy .Polecam wszystkim pacjentom.

Opinia dodana przez: Anna O.

OPTIMA MEDYCYNA S.A.
ulica Rynek 12
48-340 Głuchołazy

Jeden z lepszych lekarzy, do jakich miałam okazję trafić! POLECAM gorąco!

Jeden z lepszych lekarzy, do jakich miałam okazję trafić! POLECAM gorąco!

Psychiatra Konstantynów Łódzki dr Renata Keller-Gmińska

Keller&Gmiński Gabinet Psychiatryczny
Słowackiego 1/3
95-050 Konstantynów Łódzki

Pełen profesjonalizm, empatia do pacjenta, skuteczność leczenia. Czegóż chcieć więcej? Szczerze polecam i dziękuję :)

Opinia dodana przez: Jacek Adler

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Wałbrzych,ul. Batorego 4
58-309 Wałbrzych

Bardzo dobry specjalista, potrafiący nawiązać świetny kontakt z pacjentem.To bardzo sympatyczny i rzeczowy fachowiec! Zdecydowanie polecam!!!

dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Najlepszy psychiatra w Rybniku! Pomógł mnie bardzo i mojej rodzinie... zawsze wysłucha doradzi, ma bardzo dobry kontakt z pacjentem. Bardzo polecam !

Opinia dodana przez: Ewa

Częstochowa

Polecam Panią Aleksandrę Sztukę jako lekarza psychiatrę i jako psychoterapeutę, posiada spore doświadczenie i dużą wiedzę w tym zakresie, kiedy się spotykałyśmy, Pani dr była bardzo zaangażowana w moje leczenie (chorowałam na depresję, nerwicę, stany lękowe), miałam takie poczucie że walczy o mnie i nie poddaje się, i mimo mojego dużego cierpienia fizycznego i psychicznego i braku poprawy zdrowia, nie poddawała się przez cały czas mojej terapii, szukając przyczyny i lekarstwa na nią. Dzisiaj mogę powiedzieć że proces mojego leczenia był długi ale zakończony powodzeniem :)

Pani doktor pomogła mi przetrwać najtrudniejsze chwile.

Pani doktor pomogła mi przetrwać najtrudniejsze chwile.