psychiatra bielsko-biała

Kinga Dziuba

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Bielsko-Biała

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Do pacjentów podchodzi kompleksowo, wypisuje skierowania na dodatkowe badania, np.: poziomu hormonów tarczycy. Dla każdego pacjenta zawsze ma czas - dokładnie tyle, ile potrzeba pacjentowi. Bardzo uprzejma i sympatyczna pani doktor. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Sławomir, Danecki

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Dmowskiego 12/2,3
Bielsko-Biała

Uprzejmy, spokojny, konkretny i jednocześnie ostrożny w zalecaniu leków, kompleksowy w podejściu - zlecił dodatkowe badania. Mnie bardzo pomógł. Polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Anna Wanago

Psychiatra   (+1 więcej)

Kustronia 15 lok. 2
Bielsko-Biała

Cudowny kompetentny lekarz, wspaniała, ciepła kobieta, ciężko się pogodzić z taka stratą!

lekarz Izabela Dydo-Konior

None
Przybyszewskiego 20
Bielsko-Biała

Serdecznie polecam. Pani doktor jest bardzo kompetentna i prz tym bardzo serdeczna. Lubi swoją prace i lubi pomagać. Dobrała mi dobre leki i dzięki niej wyszłam na prostą.

Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Jolanta Klemens

Bielsko-Biała

Jest to moim zdaniem najlepsza lekarka - psychiatra w Polsce. Przy tym bardzo subtelna, kompetentna i urocza.

Opinia dodana przez: Maiusd

lekarz Ewa Jurowicz-Łysek

Psychiatra dziecięcy

Przychodnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
Reja 15
Bielsko-Biała

Warto! To naprawdę trudna dziedzina, a pacjenci specyficzni, którzy potrzebują pomocy i indywidualnego podejścia. A to nie jest takie proste i oczywiste.

lekarz Grażyna Stokłosińska

Psychiatra

Gabinet Chirurgiczny. Proktologia. Gastroskopia.
Lompy 5
Bielsko-Biała

Jak najbardziej lekarka jest godna polecenia. Leczę się już kilka lat i dzięki dobrze postawionej diagnozie oraz dobrze dobranym lekom funkcjonuję jak przed chorobą.

lekarz Katarzyna Tarnawa

Via Media Gabinet Psychoterapii
Inwalidów 4
Bielsko-Biała

Tragedia. Zero wiedzy. Testowała na mnie różne leki które tyko pogorszyły mój stan. Interesują ją jedynie pieniądze. Unikać.

Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Mieczysław Rygiel

Krucza 8
Bielsko-Biała

Nie polecam nikomu. Lekarz "wszechwiedzący", nie jest zainteresowany problemami pacjenta. Potrafi tylko spisać dane z dokumentu tożsamości i zażądać za to opłaty.

Opinia dodana przez: Zxcvb