Psychiatra Bielsko-Biała

Specjalistyczny Psychiatryczny Zespół Opieki Zdrowotnej

Bielsko-Biała

Bardzo dobry i kompetentny lekarz. Do pacjentów podchodzi kompleksowo, wypisuje skierowania na dodatkowe badania, np.: poziomu hormonów tarczycy. Dla każdego pacjenta zawsze ma czas - dokładnie tyle, ile potrzeba pacjentowi. Bardzo uprzejma i sympatyczna pani doktor. Serdecznie polecam!

Opinia dodana przez: Eliza

indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska
Dmowskiego 12/2,3
Bielsko-Biała

Uprzejmy, spokojny, konkretny i jednocześnie ostrożny w zalecaniu leków, kompleksowy w podejściu - zlecił dodatkowe badania. Mnie bardzo pomógł. Polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

Słowackiego 28 lok. 1

stara się pomóc pacjentowi jest kompetentny i uprzejmy

stara się pomóc pacjentowi jest kompetentny i uprzejmy

lekarz Anna Wanago

Psychiatra, Psychoterapeuta

Kustronia 15 lok. 2
Bielsko-Biała

Cudowny kompetentny lekarz, wspaniała, ciepła kobieta, ciężko się pogodzić z taka stratą!

None
Przybyszewskiego 20
Bielsko-Biała

Serdecznie polecam. Pani doktor jest bardzo kompetentna i prz tym bardzo serdeczna. Lubi swoją prace i lubi pomagać. Dobrała mi dobre leki i dzięki niej wyszłam na prostą.

Opinia dodana przez: Ewelina

Bielsko-Biała

Jest to moim zdaniem najlepsza lekarka - psychiatra w Polsce. Przy tym bardzo subtelna, kompetentna i urocza.

Opinia dodana przez: Maiusd

Przychodnia Zdrowia Psychicznego dla Dzieci i Młodzieży
Reja 15
Bielsko-Biała

Warto! To naprawdę trudna dziedzina, a pacjenci specyficzni, którzy potrzebują pomocy i indywidualnego podejścia. A to nie jest takie proste i oczywiste.

Gabinet Chirurgiczny. Proktologia. Gastroskopia.
Lompy 5
Bielsko-Biała

Jak najbardziej lekarka jest godna polecenia. Leczę się już kilka lat i dzięki dobrze postawionej diagnozie oraz dobrze dobranym lekom funkcjonuję jak przed chorobą.

None
Miodowa 2
Bielsko-Biała

Bardzo dobry specjalista. Umiejetność podejścia I rozmowy ze zbuntowanym 13-letnim dzieckiem. Trafilam do lekarza z podejrzeniem depresji u dziecka, pobiewaz córka kilka razy się samookaleczala i miala bardzo zmienne nastroje. Choroba zostala wykluczona. Jest z kolei zalecenie terapii u psychologa, a zachowanie dziecka podyktowane mocnym wpływem internetowych portali społecznosciowych, z ktorych córka nie umiała korzystać oraz zbyt słabych granic wzgledem dziecka w procesie wychowawczym.
P.s. tylko 3 gwiazdki za "tlumaczenie choroby I leczenia", poniewaz ten zakres danych w tym przypadku niedotyczył.
Pani Aldono - dziekuje.

Opinia dodana przez: Monika

Via Media Gabinet Psychoterapii
Inwalidów 4
Bielsko-Biała

Tragedia. Zero wiedzy. Testowała na mnie różne leki które tyko pogorszyły mój stan. Interesują ją jedynie pieniądze. Unikać.

Opinia dodana przez: Dawid