Psychiatra Bydgoszcz

dr n. med. Roma Kornet

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Polecam wizytę u Pani Doktor jeśli ktoś zmaga się z problemami. Profesjonalne podejście do pacjenta, rzeczowe pytania, trafna diagnoza i leczenie. Bardzo ciepła, sympatyczna i serdeczna osoba przy której bez większego problemu człowiek się otwiera .Czego chcieć więcej?

Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Małgorzata Dąbkowska

Psychiatra dziecięcy

Gersona 18
Bydgoszcz

Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).

Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Małgorzata Soszyńska-Romanowska

None
ul. Bronisława Czecha 1/23
Bydgoszcz

Super podejście do pacjenta,wysoka kompetencja,pełen profesjonalizm.Pani doktor bardzo miła i życzliwa dla pacjenta.Pełna satysfakcja z wizyty i leczenia. Polecam innym pacjentom w 100%.

Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Wiktor Dróżdż

None
ulica Beskidzka 4/22
Bydgoszcz

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno ...

Człowiek o wielkim sercu.
Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :)
Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie .
Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona.
Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy.
Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH LEKARZY, oddanym swoich pacjentom.
Pan doktor : jest bardzo kompetentnym ordynatorem(inni lekarze : ordynatorzy mogą tylko brać za wzór do naśladowania),cierpliwym,umie słuchać swych pacjentów.
Z całego serca :szczerze polecam.
Już teraz potrafię żyć.

prof. Edward Gorzelańczyk

Medseven
Rzeźniackiego 1D Bydgoszcz
Bydgoszcz

Godny polecenia lekarz, wyjątkowo oddany .

Godny polecenia lekarz, wyjątkowo oddany .

Psychiatra dziecięcy Bydgoszcz lekarz Paweł Radziejewski

lekarz Paweł Radziejewski

Psychiatra dziecięcy

Karłowicza 22 lok. 11
Bydgoszcz

Pan doktor bardzo dobrze dobrał leki mojemu synowi, jest profesjonalistą pod każdym względem. Dzięki Panu doktorowi mój syn zaczął rozmawiać i opowiadać o swoich problemach, jestem bardzo wdzięczna i na pewno będę w dalszym ciągu do Pana przyprowadzać syna. Bardzo dziękuję

lekarz Izabela Fadel

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

Profesjonalne podejście do pacjenta. Słucha i zadaje pytania . Dobrze dobrała leki, co znacząco wpłynęło na moje samopoczucie. Polecam.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Katarzyna Ratkowska

Psychiatra, Psychoterapeuta

opus
gdańska 15b
Bydgoszcz

Serdeczna i ciepła osoba godna polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy!

Serdeczna i ciepła osoba godna polecenia każdemu kto potrzebuje pomocy!

Psychiatra Bydgoszcz lekarz Arkadiusz Cybulski

lekarz Arkadiusz Cybulski

Arkadiusz Cybulski
Plac Weyssenhoffa 7/3B
Bydgoszcz

Rewelacja, dzięki za wsparcie i powrót do normalności. Najbardziej polecam jego holistyczne podejście do leczenia i miarodajny efekt.

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Marcin Ziółkowski

Prywatna Klinika Wident - Szpital
Szubińska 93-95
Bydgoszcz

Doświadczony fachowiec, o dużej specjalistycznej wiedzy, szybki w diagnozie. Wybiera właściwe lekarstwa do dolegliwości. Polecam!!!

Opinia dodana przez: Piotr