Lekarze Psychiatra Bydgoszcz

lekarz Paweł Radziejewski

Psychiatra dziecięcy

Karłowicza
Bydgoszcz

bardzo polecam wizyty u dr.Radziejewskiego, jest profesjonalistą, bardzo precyzyjnie dopiera leki i jest lekarzem z powołania!
{'id': 40647, 'name': u'Bydgoszcz'} Psychiatra
                                       lekarz Arkadiusz Cybulski

lekarz Arkadiusz Cybulski

Arkadiusz Cybulski
Plac Weyssenhoffa 7/3B
85-072 Bydgoszcz

Rewelacja, dzięki za wsparcie i powrót do normalności. Najbardziej polecam jego holistyczne podejście do leczenia i miarodajny efekt.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Roma Kornet

Remedium Clinic
Gdańska 80A
Bydgoszcz

Świetna lekarka. Leczę się u Pani doktor od lutego 2010. Jest bardzo dobrym diagnostykiem i doświadczonym lekarzem, bardzo ciepłą osobą skupioną na pacjencie, ma fantastyczne poczucie humoru, co na pewno ułatwia jej przełamanie lodów i nawiązanie dobrego kontaktu z nowymi pacjentami. Na każdej wizycie pyta się o samopoczucie, objawy, zarówno te, które ustąpiły, jak i te, które doszły, pyta o skutki uboczne leków, w razie gdy jakiś lek ma ich ...
Opinia dodana przez: R_B
Polecam doktor Dąbkowską! Jest świetnym specjalistą. Widać, że lubi to, co robi. Potrafi pomóc i wysłuchać. Jest bardzo miła, opanowana, spokojna, a zarazem wesoła. Lubię z nią rozmawiać:).
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Katarzyna Szabert-Pawliszak

NZOZ REMED|IUM
ulica Gdańska 80A
85-010 Bydgoszcz

Z czystym sercem polecam Panią Doktor. Leczyła moją mamę. Podejście do pacjenta z alzhaimerem - super. W czasie pandemii jako jedyna w całej Bydgoszczy, przyjechała do pacjenta do domu i udzieliła pomocy :)
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Edyta Kruszyńska-Pilecka

Szarych Szeregów 2a/42
85-829 Bydgoszcz

Godna polecenia specjalista w każdym calu bardzo miłą cierpliwa i wysłucha do końca co dolega zawsze uśmiechnięta lecze się już kilka lat jest to pierwsza Tak sympatyczna pani lekarz i fachowiec w każdym calu

lekarz Wiktor Dróżdż

ulica Beskidzka 4/22
85-166 Bydgoszcz

Człowiek o wielkim sercu. Lekarz,który umie leczyć i chce pomagać innym :) Dał mi szansę do życia ,gdzie inni dawno skreślili mnie . Moje cierpienie było wielkie : depresja,nerwica lękowa,RZS,Choroba Parkinsona. Cierpienie trwające cztery lata.Byłam bardzo blisko śmierci i tylko śmierć dałaby mi ukojenie mojej duszy. Nigdy nie zapomnę wyrazu twarzy pana doktora,gdy po kilku miesiącach leżenia w szpitalach ,pierwszy raz wstałam .Taka radość wypisana jest na twarzach tylko NAJWSPANIALSZYCH ...

lekarz Marcin Jakóbczyk

NIEAKTUALNE
Moczyńskiego 3
Bydgoszcz

Profesjonalny w swojej specjalizacji. Kreatywnie działa jeśli chodzi o farmakoterapię. Spokojne i rzeczowe podejście do pacjenta. Pacjent czuję się komfortowo w czasie porady. Dobrze prowadzi pacjentów z przewlekłymi chorobami, patrząc po moim przypadku.
Opinia dodana przez: Aleksander

lekarz Małgorzata Soszyńska-Romanowska

ul. Bronisława Czecha 1/23
85-794 Bydgoszcz

Super podejście do pacjenta,wysoka kompetencja,pełen profesjonalizm.Pani doktor bardzo miła i życzliwa dla pacjenta.Pełna satysfakcja z wizyty i leczenia. Polecam innym pacjentom w 100%.
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Izabela Fadel

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

Wielokrotnie odwiedzałam psychologa i słyszałam , że już taka moja natura , że się tak wszystkim przejmuje. W końcu z polecenia trafiłam do Pani Doktor. I SZOK ! Doktor wysłuchała i POMOGŁA. Już na następny dzień poczułam poprawę. Byłam wyciszona ale nie otępiała. Po 2 m-cach zaczęłam się uśmiechać. Polecam Pania Doktor z całego serca.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Katarzyna Ratkowska

Psychiatra, Psychoterapeuta

opus
gdańska 15b
89-600 Bydgoszcz

wyniki mowią same za siebie. polecam ta lekarke

lekarz Marcin Ziółkowski

Prywatna Klinika Wident - Szpital
Szubińska 93-95
85-312 Bydgoszcz

Doświadczony fachowiec, o dużej specjalistycznej wiedzy, szybki w diagnozie. Wybiera właściwe lekarstwa do dolegliwości. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Izabela Strzelecka

Słowiańska 17 lok. 60
85-163 Bydgoszcz

Fachowiec, w całym tego słowa znaczeniu, a do tego miła, spokojnie słucha, nie przerywa.Poświęca bardzo dużo czasu pacjentowi, starannie dobiera leki.Gorąco polecam!!!

dr n. med. Bronisław Rudy

Psychiatra, Neurolog

Maciaszka 130
85-336 Bydgoszcz

bardzo,bardzo dobry specjalista ,sama sie u niego leczylam bardzo dawno temu,postawil dobra diagoze co inni lekarze nie mogli sie poznac,pozniej leczyl tez mojego brata , duzo mi pomogl ,mojemu bratu oraz mojej mamie za co mu dziekuje do dnia dzisiejszego. Jest przykladem dla innych lekarzy swoja profesonalnoscia.Takiego specjalisty bardzo rzadko mozna spotkac.

Aleksandra Kasperowicz-Dąbrowiecka

gen. Mierosławskiego 12 lok. 1
85-654 Bydgoszcz

Cudowny lekarz! Całościowa opieka. W dzisiejszych czasach mało jest tak kompetentnych i zaangażowanych lekarzy.

lekarz Danuta Byczyńska

Byczyńska Danuta Psychiatra Bydgoszcz - Gabinet
Ks.Skorupki 98c/1
85-156 Bydgoszcz

Korzystam. Z efektem. Czuję się bezpieczna podczas rozmowy i mam wrażenie, że każda następna wizyta jest jeszcze bardziej owocna niż poprzednia. Jestem bardzo zadowolona. Polecam
Opinia dodana przez: zofija

lekarz Magdalena Gnyś-Marcinkowska

N ZOZ "KaDental"
Bałtycka 68
85-711 Bydgoszcz

Pani doktor jest bardzo dobrym lekarzem pomogła nie tylko mnie ale członkom mojej rodziny kompetentna zaangażowana tak długo szuka aż trafi nie poddaje się od lat się leczę i nie zmieniłam lekarza

lekarz Katarzyna Łachut

Sue Ryder
Rentgena
Bydgoszcz

Absolutnie nie polecam pani Katarzyny Lachut. Jest ona niekompetentna, nieodpowiedzialna i nie traktuje powaznie pacjentow. Choremu ze stwierdzonym otepieniem czolowo-skroniowym odstawila niespodziewanie dwa leki przepisane przez prowadzacego go od conajmniej jednego roku renomowanego specjaliste neurologa (Donestyn 10mg - przeciw lekkiemu do srednio-ciezkiemu otepieniu i Palmatine 10mg -antagonist receptorow NMDA) natomiast uznala za odpowiednie: lek antydepresyjny Asertin 50 (2-1-0) i Bonogren25 (0-0-1 - przeciw episodom maniakalnym i schizofrenii). Stwierdzila przy tym, ...
Opinia dodana przez: Ursula

dr n. med. Ewa Pilaczyńska-Jodkiewicz

Swarzewska 26
85-731 Bydgoszcz

Wizyty bardzo krótkie. Pani doktor zapisała mi bardzo silne leki, po których bardzo źle się czułam fizycznie i miałam bardzo niepokojące objawy związane z sercem, zawrotami głowy i omdleniami. Dostałam polecenie od P.Pilaczyńskiej żebym dzwoniła od razu gdy coś będzie się ze mną dziać podczas przyjmowania tych leków. Niestety za każdym razem kiedy dzwoniłam- w różne dni i o różnych porach i godzinach (oczywiście nigdy w nocy i zbyt póxnym ...

dr n. med. Wanda Ponikiewska

Psychiatra, Seksuolog

Gabinet prywatny
Gordona 13
85-796 Bydgoszcz

Bylam u Pani doktor w grudniu 2017r. Wspaniala i madra kobieta. Uratowala mi zycie.... bardzo doswiadczona 1 swoim zawodzie ale i po prostu ludzka...
Opinia dodana przez: Marta