psychiatra ciechanów

Psychiatra

NZOZ "CURATUM" Pielęgniarska Opieka Domowa Długoterminowa
Spółdzielcza 2
Ciechanów

Pan doktor bardzo dobry specjalista trafnie postawił diagnozę jestem zadowolona z jego leczenia czuję się zdecydowanie lepiej szczerze polecam

Opinia dodana przez: ania

lekarz Maria Gałązka

Psychiatra

None
ulica H.Sienkiewicza 71
Ciechanów

Witam. Maria Gałązka, lekarz medycyny, orzecznik ZUS? Ta kobieta nie ma nawet pojęcia z czym ci biedni ludzie do niej przychodzą. Moja mama starała się o dodatek do renty, renty stałej po mężu najniższej jaka jest i z tej renty połowa idzie na leki. Pani orzecznik nawet nie zadała sobie trudu żeby że zrozumieniem przeczytać o co był wniosek i odrzuciła go twierdząc że mama jest zdolna do samodzielnej egzystencji. Co to ma do rzeczy? Nie chodziło o dodatek opiekuńczy! Brak słów, to nie jest odosobniony przypadek, ludzie wychodzą od niej z płaczem, zero zrozumienia dla ludzkiej krzywdy. Ta pani pomyliła się z powołaniem, a zus-owi najwyraźniej odpowiada taki orzecznik, wiadomo dlaczego

Opinia dodana przez: mariusz