psychiatra dębica

lek. med. Anna Czarnecka-Ożóg

ZOZ Dębica Oddział Psychiatryczny II
Straszęcin 295
Dębica

W końcu ktoś mi pomógł i dobrze ustawił leczenie. Jestem ogromnie wdzięczny Pani Ordynator za wyprowadzenie mnie z depresji.

Dziękuje

Opinia dodana przez: Pacjent

lekarz Elżbieta Grobecka

None
Paderewskiego 2
Dębica

Najwspanialsza Pani doktor jaką do tej pory spotkałam!!!! Niezwykle oddana pacjentowi, potrafi wysłuchac i zrozumiec a przede wszystkim Pomóc!!! Polecam

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Maksymilian Stęga

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Kolejowa 9
Dębica

Lekarz wybitny... najprawdopodobniej nie żył bym już gdyby nie jego pomoc. Pomijam już opiekę szpitalną ale poza szpitalem powiedział odpowiednie słowa w odpowiednim czasie czym dał mi szanse. Żyję i ciesze się życiem

Jestem alkoholikiem i w końcu rozpocząłem proces trzeźwienia, a byłem na etapie linki i haczyka

Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Grażyna Kawecka

Psychiatra   (+1 więcej)

Kolejowa 30c
Dębica

cudowna pani doktor bardzo mi pomogła bardzo dziekuję pani Grażynko ! nie ocenia jak niestety inni lekarze np po nadwadze pacjenta . żałuję tylko że wcześniej nie zdecydowałam sie na wizyte ....po prawie roku leczenia czuje że wreszcie zyję .

Opinia dodana przez: agnieszka

lekarz Roland Bombrych

Kolejowa 30c
Dębica

Bardzo dobry psychiatra ktory przepisuje leki tylko wtedy gdy jest to konieczne wiec niektorzy beda zawiedzeni ale to swiadczy o jego wysokich kompetencjach. Zdecydowanie jeden z najlepszych na podkarpaciu.

Opinia dodana przez: Magda

lekarz Anna Mytkoś

Dębica ul. Żołędziowa 26
Dębica

Jak najbardziej polecam. Pani Anna pomogła mi w dużym stopniu. Miałem objawy depresji. Po pewnym czasie poczułem zdecydowaną poprawę.

lekarz Krzysztof Kawecki

Psychiatra   (+1 więcej)

kolejowa 34
Dębica

Miły, uprzejmy lekarz do pacjenta podchodzi z uwagą, stara się poznać przyczyny choroby, widać, że zna się na rzeczach, lubię gościa i polecam :)