Filtruj terminy

lek. med. Anna Czarnecka-Ożóg

ZOZ Dębica Oddział Psychiatryczny II
Straszęcin 295
39-200 Dębica

Dziękuje za bardzo dobrze dobrane leki - nie jestem senna i mam chęć do robienia wielu rzeczy. Lęk i nerwy się uspokoiły. Dziękuje też za rady które Pani doktor mi dała. Ania z Dębicy
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Elżbieta Grobecka

Poradnia Badań Profilaktycznych w Dębicy
Paderewskiego 2
39-200 Dębica

Najlepsza Pani Doktor jaką znam. Godna zaufania, Bardzo dużo mi pomogła. Pełen profesionalizm. Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Maksymilian Stęga

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "JEDYNKA"
Kolejowa 9
39-200 Dębica

Lekarz wybitny... najprawdopodobniej nie żył bym już gdyby nie jego pomoc. Pomijam już opiekę szpitalną ale poza szpitalem powiedział odpowiednie słowa w odpowiednim czasie czym dał mi szanse. Żyję i ciesze się życiem Jestem alkoholikiem i w końcu rozpocząłem proces trzeźwienia, a byłem na etapie linki i haczyka
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Grażyna Kawecka

Psychiatra, Psychoterapeuta

39-200 Dębica

Nie polecam tej pani, nie wytłumaczy ,nie podniesie na duchu, wizyty są krótkie, pozbywa,tylko kasa sie liczy,nie ma porady od lekarza ,wywyższa się
Opinia dodana przez: magdalenia

lekarz Roland Bombrych

39-200 Dębica

Bardzo kompetentny lekarz. Ma podmiotowe podejście do pacjenta. Wszystko tlumaczy i wszystko jest dla niego wazne. Kompleksowo wyjaśnia i wspiera pacjenta. nie przesadzaj farmakologia. Przepisuje tylko to co konieczne i niezbedne. Korzystam z pomocy Pana Doktora od 3 lat.

lekarz Anna Mytkoś

Dębica ul. Żołędziowa 26
39-200 Dębica

nie polecam , rozmawiala z mezem , nie ze mna i jeszcze jemu przyznala racje, beznadzieja, mnie kompletnie zignorowala.

lekarz Krzysztof Kawecki

Neurolog, Psychiatra

39-200 Dębica

Nie polecam, po kilku wizytach i przepisywaniu tych samych leków na różne schorzenia (wiem od innej osoby) efektów nie było, z resztą nie wiem czy wizytą można nazwać max 8 minut. A i pełen profesjonalizm nie informując pacjentów, że się wybiera na urlop miesięczny! Telefon oczywiście nie odpowiada, a na drzwiach gabinetu "urlop od tego do tego..."! Zostałem bez leków na dalszą terapię, a dotychczasową mogę sobie wsadzić w nos! ...
Opinia dodana przez: pacjent1

lekarz Krzysztof Kawecki