Filtruj terminy

lekarz Jolanta Kuczyńska

Psychoterapeuta, Psychiatra

Słowiańska 3
Dzierżoniów

Moja wizyta przebiegała w miłej, wspierającej atmosferze. Pani doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, bardzo trafnie dobiera leki. W razie konieczności zmiany leczenia mogę w każdej chwili w ramach ostatniej wizyty , nieodpłatnie zgłosić się do gabinetu i uzyskać pomoc. Wizyty nie są sztampowe, czas przeznaczony na wizytę, w przeciwieństwie do innych lekarzy, odpowiednio długi. Polecam wszystkim potrzebującym.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Piotr Domisiewicz

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Dzierżoniowskie Centrum Specjalistyczne Dr Marioli Zawadzkiej"
58-200 Dzierżoniów

Bardzo rzeczowa wizyta. Szybka i trafna diagnoza.Duże poczucie bezpieczeństwa podczas wizyty. Dobra lokalizacja - blisko dworca PKP.
Opinia dodana przez: Tomasz
{'id': 11993, 'name': u'Dzier\u017coni\xf3w'} Psychiatra
                                       lekarz Anita Domisiewicz

lekarz Anita Domisiewicz

58-200 Dzierżoniów

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lekarz Valentyna Mishenyova

58-200 Dzierżoniów

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mario

lekarz Jerzy Panek

Piastowska 1 lok. 101
58-200 Dzierżoniów

Bardzo dobry lekarz. Przed wizytą byłem bardzo sceptycznie nastawiony do psychiatrów a będąc w trakcie leczenia stwierdzam, ze bardzo mi pomógł.

lekarz Kinga Kowalewska

58-200 Dzierżoniów

nie polecam mam wrazenie ze pani doktor nie slucha co sie do niej mowi i nie ma szczegolnych informacji o diagnozie trudno jest cokolwiek sie dowiedziec szybkie zbycie pacjenta nie chcialbym tu trafic drugi raz robienie tylko kasy
Opinia dodana przez: darek

lekarz Tytus Gałka