psychiatra gdańsk

dr n. med. Anna Nitka-Siemińska

Gdańsk

Miła, ciepła, serdeczna osoba która wzbudza zaufanie i sprawia, że wizyta u tego rodzaju specjalisty nie jest taka straszna.

Monika Czucha-Wołkowska

Psychiatra

Niepubliczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej Poradnia Psychiatryczno-Psychologiczna "GOSOPDY-MED" - Poradnia zdrowia psychicznego dla młodzieży

Gdańsk

Pani doktor to cudowny człowiek z bardzo pozytywnym podejściem do każdego pacjenta. Dokładnie słucha pacjenta o czym świadczy fakt,że przy następnej wizycie przytacza fakty z poprzedniej rozmowy nie zerkając w kartę.Jej serdeczne podejście powoduje, że pacjent na kolejną wizytę idzie z przyjemnością, a nie jest to łatwe bo w Polsce to nadal wstyd leczyć się u psychiatry. Szczerze polecam Panią Doktor.

Opinia dodana przez: Bozena

lekarz Tomasz Wróblewski

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny
Srebrniki 1
Gdańsk

Rewelacyjny lekarz. Marzenie, wzór dla lekarzy wszystkich specjalności. Kulturalny, potrafi rozwiać i wytłumaczyć wtpliwości, czym wzbudza zaufanie. Postrzega zdrowie pacjenta kompleksowo. Doktor na 6+. Polecam!!!

lekarz Jędrzej Nowaczyk

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
Gdańsk

Bardzo uprzejmy lekarz,potrafiący prawidłowo zdiagnozować przyczynę choroby i odpowiednio dobrać leki.Dziękuje panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim.
Bogdan ...

Bogdan z Gdańska

Opinia dodana przez: Bogdan

lek. med. Paweł Nowak

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
Wrzeszcz, Gdańsk

Lekarz godny polecenia. Kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie, wspiera rozmową.

lekarz Joanna Pleskot-Kaczmarek

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

Wspaniały lekarz dużo mi pomogła lecze się już 6 lat u pani doktor mam do niej pełne zaufanie zawsze ma dla mnie czas Hanna Ł.

dr hab. n. med. Krystyna De walden-Gałuszko

Ludowa 2
Gdańsk

Kobieta anioł. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z ogromną wiedzą, empatią - o co dziś niezmiernie trudno, z sercem. Nie znajduję słów, by Ją ocenić. A "dziękuję" to dużo za mało.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Limon-Sztencel

NZOZ Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Fromborska 24
Gdańsk

Pani doktor jest świetnym psychiatrą. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala jej wydać trafną diagnozę. Kontakt z Panią doktor Limon jest zawsze ciepły i serdeczny, a jej śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

lekarz Anna Wojtas

None
ul. Powstania Styczniowego 7/17
Gdańsk

Z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować Pani doktor Annie Wojtas za opiekę jaką roztoczyła nade mną. Jeszcze gdy byłem facetem w "sile wieku" moje życie wyglądało jak u innych, przynosiło problemy które rozwiązywałem, przynosiło też chwile radości - ot normalka. Byłem podporą dla bliskich. Potem coś się zmieniło, miewałem stany z którymi się nie zgadzałem, dobiegające od mojej natury. Po którymś incydencie zdecydowałem się pójść do lekarza. Trafiałem z rąk do rąk, a choroba rozwijała się. Bezkarnie okradała mnie z wszelkiej przyjemności, okradała z czasu jaki mi dano, z aktywności. Popychała do niemocy i beznadziei. Z podpory stałem się ciężarem, szczególnie dla żony. W moim życiu odtąd istniały tylko 2 rzeczy: PRACA która stała się przykrym obowiązkiem i ŁÓŻKO które ciągnęło jak magnes. Spałem po 12 - 14 godzin a budziłem się zmęczony. W łóżku szukałem ucieczki od codzienności, od kontaktów z ludźmi a ono wciągało mnie coraz głębiej w czarną otchłań. Myśli moje krążyły wokół nicości do której fizycznie chciałem znaleźć drogę. Czułem że koniec mojej udręki jest o krok, wokół bezsens a życie to tylko nie kończące się pasmo problemów. Doszedłem do wniosku że życie dla mnie jest za trudne i lepiej gdyby zgasło.
Nie pamiętam pierwszej wizyty u Pani doktor Anny Wojtas ani jak do niej trafiłem. Zdaję sobie sprawę że wówczas Pani doktor musiała prawidłowo mnie zdiagnozować bo zmieniła leki. Leczę się u Pani doktor już kilka lat gdyż choroba zawładnęła mną całym, tzw. ciężki przypadek. Dzięki fachowym kompetencjom Pani doktor zobaczyłem światełko w tunelu. Choroba ciągle wracała, wracała znienacka. Ziemia się rozstępowała a otchłań nie miała dna. Z czasem jednak nawroty były rzadsze a w czarnej studni pojawiło się twarde dno, wiedziałem że głębiej już mnie nie wciągnie. Cierpliwa praca Pani doktor przynosiła efekty. Dziś też czasem miewam epizody ale potrafię wskazać konkretny powód który go wywołał i nie wpadam już w studnię, nazywam te epizody zboczeniem z "drogi życia do płytkiego rowu melioracyjnego" z którego wychodzę zazwyczaj po 2 - 3 dniach. Nie czuję się już chory choć mam świadomość że tylko regularne branie leków pozwala mi panować nad chorobą, kontrolować ją. Chcę cieszyć się życiem, chcę narzekać na to że dzień jest za krótki a nie jak przedtem że piekielnie za długi. NIE chcę żeby wróciły ponure dni z przeszłości. Jestem szczerze wdzięczny Pani doktor, dziękuję serdecznie za to że za jej pomocą wróciłem do normalności. Z moim przypadkiem mógł poradzić sobie tylko wysoce kompetentny lekarz, lekarz specjalista przez duże "S". Pozdrawiam, Zbigniew.

Opinia dodana przez: Zbigniew