Lekarze Psychiatra Gdańsk

lekarz Blanka Skrzypkowska-Brancewicz

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz, wiedza, doświadczenie, życzliwa, ale konkretna osoba, nie wieje chłodem zdystansowanego profesjonalisty-analityka. Bardzo dobra organizacja sekretariatu. Jeśli doktor nie ma zawsze zadzwonią. Na wizycie mam wrażenie, że Doktor pamięta co było na poprzednich wizytach.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Katarzyna Józepczuk

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Gabinet Psychiatryczny Katarzyna Józepczuk
Sygietyńskiego 3
80-278 Gdańsk

Jest to lekarz,który spełnił moje oczekiwanie,jest kompetentna,uprzejma odpowiednio poświęca dużo czasu pacjentowi. Wzbudza zaufanie.W trakcie ostatniej wizyty usłyszałem zdanie wypowiedziane przez Panią doktor,które bardzo mnie poruszyło. Ryszard.
Opinia dodana przez: teofil
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor. Wiem, że jestem u właściwej osoby! Poświęca mi dużo czasu, zawsze mogę być w kontakcie.

lekarz Tomasz Wróblewski

Wojewódzki Szpital Psychiatryczny
Srebrniki 1
Gdańsk

Rewelacyjny lekarz. Marzenie, wzór dla lekarzy wszystkich specjalności. Kulturalny, potrafi rozwiać i wytłumaczyć wtpliwości, czym wzbudza zaufanie. Postrzega zdrowie pacjenta kompleksowo. Doktor na 6+. Polecam!!!

lekarz Piotr Pankiewicz

ul. Bernarda Chrzanowskiego 38a
80-288 Gdańsk

Dr.Pankiewicz to Aslan z powieści pt. Opowieści z Narnii. To taki Dobry człowiek, to najlepszy psychiatra jakiego znam. Po wizycie u tego zacnego lekarza , długo jeszcze jestem pozytywnie nakręcona. Dr. Pankiewicz podarował mi zrozumienie, akceptację i dobro. W ciężkich dla mnie chwilach ,gdy nie było ani dnia , ani nocy, gdy nie wiedziałam gdzie znajdują się moje ręce i oczy, Pan doktor poświęcił mi swój prywatny czas, odpisując na ...
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Hanna Badzio-Jagiełło

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

tak to już jest, że kiedy się szuka, w końcu znajduje. Euzebiusz też szukał bardzo długo i gotów był zrezygnować. Pani dr Hanna Badzio-Jagiełło pomogła i nadal wspiera. Od wielu lat jestem Jej pacjentką, te 3000 znaków, to znacznie za mało, by napisać opinię o tak wspaniałym lekarzu, człowieku, który w pewnym momencie staje się kimś więcej niż tylko lekarzem w standardowej relacji lekarz z jednej strony biurka, pacjent z ...
Opinia dodana przez: Hania

lekarz Jędrzej Nowaczyk

Gabinet Vision Express
Obrońców Wybrzeża 1
80-398 Gdańsk

Bardzo uprzejmy lekarz,potrafiący prawidłowo zdiagnozować przyczynę choroby i odpowiednio dobrać leki.Dziękuje panie doktorze za pomoc i polecam wszystkim. Bogdan z Gdańska
Opinia dodana przez: Bogdan

dr hab. n. med. Krystyna De walden-Gałuszko

ul. Ludowa 2/1
80-279 Gdańsk

Kobieta anioł. Właściwa osoba na właściwym miejscu. Z ogromną wiedzą, empatią - o co dziś niezmiernie trudno, z sercem. Nie znajduję słów, by Ją ocenić. A "dziękuję" to dużo za mało.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Anna Limon-Sztencel

NZOZ Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Fromborska 24
80-389 Gdańsk

Pani doktor jest świetnym psychiatrą. Ma ogromną wiedzę i długoletnie doświadczenie, co pozwala jej wydać trafną diagnozę. Kontakt z Panią doktor Limon jest zawsze ciepły i serdeczny, a jej śmiech zarazliwy - człowiek nie może doczekać się następnej wizyty. Kulturę osobistą, pasję i profesjonalizm słychać w każdym zdaniu. GORĄCO POLECAM!!!

lek. med. Paweł Nowak

Lifemedica
ul. Marii Skłodowskiej-Curie 3 (Budynek „Polon Park”, II piętro)
80-210 Gdańsk

Lekarz godny polecenia. Kompetentny z indywidualnym podejściem do pacjenta. Wzbudza zaufanie, wspiera rozmową.

lekarz Anna Wojtas

ul. Powstania Styczniowego 7/17
80-288 Gdańsk

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lek. med. Anna Pawłowicz-Górska

Dom Medyczny "Świętokrzyska" NCMed Przychodnie
Świętokrzyska 4
80-180 Gdańsk

Wspaniały lekarz- miałam problemy z depresja lękową, ale to już przeszłość .Pani doktor pomogła mi jak nikt w życiu.Dziękuję.
Opinia dodana przez: Irena

dr n. med. Zbigniew Kamiński

Psychiatra

Zakład Opieki Zdrowotnej i Rehabilitacji Ośrodek Obsługi Osób Źle Słyszących "ACUSTICA"
Hynka 73 A
80-465 Gdańsk

Dr Kamiński jest psychiatrą do którego chodzę bez skrępowania . Traktuję go jak dziadka , któremu mogę sie wygadać , a on pilnie słucha , obserwuje , obstukuje swoim mloteczkiem - i tak wie swoje ! Mam wrażenie ,że on już po wejściu pacjenta do gabinetu wie wszystko. Czasami nie trzeba mu nic mówić - sam widzi że coś nie tak . Ma wielkie doświadczenie , przenikliwy , ale ciepły ...
Wspaniały lekarz o wielkim sercu. Po 15 latach leczenia u innych lekarzy, będąc od pół roku pacjentką Doktora wychodzę na prostą - czuję się coraz lepiej, choroba się cofa. Z całą odpowiedzialnością mogę polecić tego wybitnego lekarza.
Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Wiesława Świca

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Gdańsk

Polecam Panią Doktor Wiesławę Świca jako świetnego psychiatrę o niezwykle wnikliwym podejściu do pacjenta, która nie szczędząc czasu potrafi dostrzec także inne niż psychiatryczne objawy, co w przypadku mojej mamy okazało się bezcenne.Niezwykle ciepła i serdeczna atmosfera wizyty była bardzo ważna dla mojej mamy będącej w złym stanie psychicznym po konsultacji szpitalnej i badaniu neurologa, który w rozmowie z mamą przesądził o leczeniu w szpitalu psychiatrycznym. Zdecydowałam się na badanie ...
Opinia dodana przez: nowemilenium
Bardzo dobry specjalista, zdecydowanie polecam tym, którzy mają przewlekły problem ze snem. W moim przypadku pomogło, a specjalista bardzo wnikliwie podchodzi do problemu

lekarz Janina Piórecka

M. Kamieńskiego 5/174
80-170 Gdańsk

Pani Dr Janina Piórecka to świetna specjalistka w diagnozowaniu chorób psychicznych oraz w ich dalszym leczeniu
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Edyta Beta

OptimMed
Jaskółcza 7/15
Gdańsk

uprzejma, tlumaczy przyczyny choroby , i sam jej przebieg, nigdy nie czułam sie niezrecznie podczas wizyt, traktuje pacjetow indywidualnie, polecam

lekarz Michał Rudnik

Jaskółcza 7/15 lok. 51
80-767 Gdańsk

Korzystałam z pomocy tego lekarza po raz pierwszy, po kilku złych doświadczeniach z innymi lekarzami. Wrażenia z wizyty: życzliwy, kompetentny, spokojny i wyważony. Godny polecenia lekarz.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Beata Januszewska

Kartuska 63/65
Gdańsk

Wysoka zdolność diagnozy, właściwa terapia oraz dobór leków, bardzo kontaktowa sympatyczna prowadzi dialog z pacjentem oraz poświęca czas potrzebny do pełnej wizyty. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Zbigniew