Filtruj terminy

lekarz Katarzyna Tkaczyk - Kluczyńska

Centrum Medyczne Hipokrates
Jabłoniowa 23 Gniezno
62-200 Gniezno

Oby wszyscy lekarze mieli takie podejscie do pacjenta.Pani Doktor godna polecenia ,wysoka kultura osobista,profesjonalna,kompetentna,Z czystym sumieniem POLECAM,Pani Doktor-bardzo DOBRY przy tym CZLOWIEK,mozna jednak byc milym nie tracac na asertywnosci.

lekarz Wioletta Kacprzak

Psychiatra

SPZOZ Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Gnieźnie "Dziekanka"
62-200 Gniezno

PROFESJONALNE ALE ZARAZEM BARDZO CIERPLIWE I CIEPŁE PODEJŚCIE DO PROBLEMÓW PACJENTA. UWAŻNA I WSŁUCHANA W TRAKCIE WIZYTY. PANI DOKTOR W PROSTY I TRAFNY SPOSÓB TŁUMACZY TO CO SIĘ DZIEJE Z PACJENTEM I OMAWIA SWOJE ZALECENIA. GODNA ZAUFANIA I POLECENIA.

lekarz Henryk Dąbrowski

Witkowska 27
62-200 Gniezno

zmarł przynajmniej trzy lata temu byl bardzo dobrym lekarzem

lekarz Anna Kaczmarska

62-200 Gniezno

Bardzo kompetentna lekarka, potrafi pomoc w trudnych momentach i stawia trafną diagnozę. Polecam na 100%

lekarz Tomasz Cieślak

62-200 Gniezno

Pan Doktor Tomasz Cieślak to nie tylko wyśmienity lekarz, który idzie w psychiatrii z duchem czasu, przełamując utarte schematy leczenia i podejścia do choroby ale także wspaniały człowiek, który daje choremu poczucie własnej wartości a także siłę by ujarzmić swoje schorzenie. Bardzo elastyczny, pewny siebie, celnie trafiający w problem i starający się, by choroba była jak najmniej uciążliwa. Indywidualne podejście, pełne cierpliwości i otwartości na bolączki chorego. A przy tym ...
Opinia dodana przez: Rafał
Pan Doktor to wspaniały człowiek. Potrafi słuchać, ale i dobrze tłumaczyć. Pomógł komuś bliskiemu mojemu serce i za to jestem mu ogromnie wdzięczna.
Opinia dodana przez: Pinka

dr Elzbieta Kostro

szpital wojewodzki
Gniezno

o kompetencjach w ogóle nie wspominam, ale bardzo miła a zarazem rzeczowa pani doktor !!! cud, że się tacy zdarzają. Ma podejście.

lekarz Joanna Suchecka-Bembnista

ul. Chudoby 16, Gniezno
62-200 Gniezno

Super lekarz. Najlepszy psychiatra. Godny polecenia. Super kompetentny fachowiec. Bardzo mi pomogła w życiu i z całym sercem polecam.

dr n. med. Marian Drogowski

Psychiatra, Neurolog

Orzeszkowej 10
62-200 Gniezno

Proszę administratora o likwidację strony św.pamięci Pana doktora. Współczuję żonie , która musi odbierać telefony do nieżyjącego od 2 lat męża. Gdzie tu etyka, tak ważna szczególnie w zawodzie lekarza.

lekarz Jolanta Majchrzak

Roosevelta 66
Gniezno

Panią Doktor poznałam w zeszłym roku w poznaniu, w przychodni na opolskiej zdziwiło mnie iż jest tyle ludzi jedna z pacjentek stwierdziła że u p. doktor łatwo jest o zwolnienie l4. Sama byłam świadkiem jak jedna z pacjentek spytał cyt" czy mam rozmienić 100 zł na dwie 50, gdyż ona musi dać p. doktor za l4, owa pacjentka spytał się również 2 pań które były w poczekalni. Wracając do mojego ...

lekarz Andrzej Jóźwiak

Psychiatra, Geriatra

Roosevelta 66
Gniezno

świetny specjalista, konkretny, miły, ma dobry kontakt z osobami starszymi

Karolina Drożdżal

Psychiatra

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych "DZIEKANKA" im. Aleksandra Piotrowskiego
62-200 Gniezno

zajebisty oddział 11 byłem tam około 5 tygodni w lutym 2014r. troche psycha mi odpoczeła . personel rewelacja . z milą chęcią poszedłbym jeszcze raz , a tym co się nie podoba i mają problemy co do wymagań pisać wnioski do ZUS wyślą was na wczasy dostaniecie rehabilitacje dżakuzi kąpiele błotne solanki czego dusza zapragnie . narzekają ci co ściemniają a nie ci co chorują albo chcą wrócić do normalnego ...
Opinia dodana przez: konin

lekarz Waldemar Kiełczewski

ul. Sienkiewicza 3
62-200 Gniezno

Bardzo doświadczony i kompetentny lekarz. Byłam pacjentką kilka lat temu ale wspominam bardzo pozytywnie . Polecam
Opinia dodana przez: Dorota

lek. med. Beata Kordos-Danik