Lekarze Psychiatra Kielce

dr n. med. Marta Cholewicka

BalancedMed Klinika Medyczna
Okrzei 50 ( parter )
Kielce

Pani Doktor posiada wykwalifikowaną wiedzę, dzięki której pacjent może liczyć na wsparcie i pomoc w zwalczeniu choroby. Każda wizyta jest prowadzona w miłej atmosferze, trafna diagnoza i dobrze przepisane leki pomagają poradzić sobie z chorobą. Dzięki wiedzy, którą posiada Pani Doktor pacjent odnosi się do niej z ogromnym zaufaniem. Życzliwość, z jaką Pani Doktor zwraca się do pacjenta pozwala na komfortową atmosferę w trakcie wizyt. Wnikliwa analiza choroby pozwala pacjentowi ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Marzena Dreczka

Psychiatra, Neurolog

Artimed
Kielce

Pani Doktor Marzena Dreczka , jest przemiłą u przejmą Panią doktor , oraz poświęcającą swój czas dla pacjęnta , zasze na wi zycie wy pytuje pacjęnta jak sięczuje i jakie ma samo poczucie , jak jest słabe samo poczucie to prubuje wyrównać prze pisując nowej generacji leki , mnie ona pomaga i zawsze do biera takieleki że jak tylko jamam złe samo poczucie to jak mi ustali leki tomi się ...
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Ewa Piecewicz

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
Dewońska 17/29
25-637 Kielce

na badanie skierowal mnie sad, nie wiem czy jestem chory, ale to co mnie uzeklo w podejsciu Pani Dr... wysluchala mnie z usmiechem takim cieplym i szczerym, nie ocenila mnie, zartobliwie skwitowala to co powiedzialem. chcialoby sie rzec zachowala sie jak powinna zachowac sie prawdziwa "mama". Przy tej tej Kobiecie czuje sie nadzwyczajny spokoj, szkoda ze jestem z daleka i nie bede mogl korzystac z Jej pomocy.
Opinia dodana przez: krzysztof

lekarz Justyna Wolska

PSYCHIATRIA
szczecińska 32/1
25-900 Kielce

P Doktor jest wspaniała jako lekarz ale jako człowiek tez. jest bardzo ciepła , bardzo dokładnie wysłuchuje pacjenta, b.dokładnie tłumaczy .....chociaż to dopiero 3 wizyty jest ogromna poprawa zdrowia. Polecam wszystkim P. Doktor i z całego serca dziękuję.
Opinia dodana przez: ADAM

lekarz Karolina Galikowska

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Kielce

Bardzo doświadczony lekarz. Ma dużą wiedzę, kompetencje. Jest konkretna, rzeczowa. Można o wszystko zapytać, odpowie i jeszcze doradzi. Uważam że to lekarz z powołania. Ciężko znaleźć dobrego psychiatrę dziecięcego, dlatego doktor ma terminy odległe, ale jak się poprosi to zawsze pójdzie na rękę i można się dogadać co do wizyty ponieważ przyjmuje w Kielcach i Skarżysku, czasami ma wolne miejsce bo ktoś odmówi. Naprawdę polecam panią doktor.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marek Ćwiąkała

Wojska Polskiego 16a lok. 3
25-754 Kielce

Według mnie - najlepszy psychiatra w Kielcach. Polecam wszystkim chorym

lekarz Paweł Garnuszewski

ul. Podgórska 20
25-103 Kielce

Tez serdecznie polecam pana doktora Pawła Garnuszewskiego z poradni na Mickiewicza 4 w Kielcach (nie Podgórska - to jakiś błąd) , który jest cierpliwy i potrafi pomóc skutecznie. Jan Zuba
Opinia dodana przez: Jan Zuba

lekarz Karolina Białek

Białek Karolina Prywatny Gabinet Psychiatryczny
Żelazna 31
25-014 Kielce

Wizyta u Pani doktor bardzo mi pomogła. Wspaniałe podejście do pacjenta. Otrzymałam szczegółowe informację na temat mojej choroby.

lekarz Sabina Skrzypczak

Planty 16b lok. 14
25-502 Kielce

Jestem bardzo zadowolona z wizyt. Bardzo miła,empatyczna osoba. Oprócz fachowych porad- z Panią doktor można porozmawiać na każdy temat i nie traktuje pacjenta " z góry". Ogromnym plusem jest fakt, iż bardzo łatwo się z nią skontaktować. Nawet jeśli nie może w danej chwili odebrać telefonu-zawsze oddzwoni. Szczerze polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Izabela Bocian

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Zakład Opieki Specjalistycznej
Chęcińska 40a
25-020 Kielce

Pani doktor to bardzo dobry specjalista, poświęca dużo czasu i uwagi naszemu dziecku jest bardzo miła i wszystko bardzo dobrze tłumaczy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i z czystym sumieniem polecamy ją innym.

lekarz Justyna Sędek

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Super lekarz. Bez żadnych uprzedzeń i otwartą głową :-). Polecam

lekarz Piotr Chmolewski

NZOZ PARTNER
ulica Lecha 14A
25-622 Kielce

Uprzejmy i rzeczowy. Potrafi słuchać pacjenta co w tej specjalności jest bardzo ważne. Profesjonalista.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Anna Zdzymira

Psychiatra, Psychoterapeuta

Prywatny gabinet psychiatryczny i psychoterapia
25-017 Kielce

Jestem przekonana, że gdyby nie pomoc Pani Doktor mojej mamy już by nie było wśród nas. Jestem z serca wdzięczna i polecam wszystkim, którzy są w kryzysie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Beata Bakalarz

Wojewódzka Przychodnia Specjalistyczna Szpitala w Czerwonej Górze
JAGIELLOŃSKA 72
25-734 Kielce

Polecam Panią Doktor Bakalarz. Bardzo dobry lekarz A przede wszystkim człowiek pełen empatii i zrozumienia.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Agata Horecka-Lewitowicz

BeautyDent Prywatny Gabinet Stomatologiczny
Paderewskiego 37/39A lok. 4
25-502 Kielce

Najlepszy lekarz w Kielcach. Polecam z całego serca Panią Doktor :) Pełna empatii i zrozumienia. Jak trzeba to opieprzy;)
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Barbara Rawa-Kupis

Seminaryjska 23
25-366 Kielce

Absolutnie niesamowita lekarka. Bardzo mi pomogła. Podchodzi do każdego bardzo indywidualnie i poświęca pacjentom dużo czasu. Polecam z całego serca.

lekarz Dominika Jerzyk-Kędzierska

Fizjo-DENT
25-119 Kielce

Najlepsza Pani Doktor - bardzo polecam Panią Dominikę. Kompleksowe podejście do pacjenta. Pierwszy raz od wielu lat właśnie Pani Doktor Dominika mi pomogła.

lekarz Halina Stoczkiewicz

Żabia 6
25-026 Kielce

Jest lekarzem któremu można ufać.Potrafi wysłuchać każdego chorego. Dla każdego ma czas na rozmowę i wsparcie.

dr Jolanta Małek

Kusocińskiego
Kielce

Wspaniały lekarz. Dzięki niej odkrywam świat na nowo. To anioł stróż mojej rodziny. Dziękuję Pani Doktor.
Absolutnie polecam ! Doktor uprzejmy, kompetentny, poradnia elegancka i w samym centrum, rejestracja na telefon, bez problemu można się dodzwonić i umówić na konkretna godzinę bez czekania !