Psychiatra

Psychiatra Warszawa prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Niezwykły specjalista. Profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie. Tytuł naukowy na pewno nie przez przypadek. Dobry człowiek o wielkim sercu. Z czystym sumieniem polecam!

Wolny termin: 1 Lut o 14:30. Sprawdź inny.
Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
Ołtaszyn, Wrocław

Pani Doktor jest Bardzo Miła udziela trafnych komentarzy,dobiera odpowiednie leki nie ocenia i nie jest ironiczna Polecam

Opinia dodana przez: Gal
Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Doktor jest osoba bardzo kompetentna. dzięki niemu poczułam się zaopiekowana całośiowo i w sposób ludzi. Polecam doktora.

Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
Toruń

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Slawomir Marzec
Wolny termin: jutro o 19:00. Sprawdź inny.
Psychiatra Warszawa lek. med. Justyna Perucka-Palomino

Centrum Zdrowia Psychicznego
Al. Wilanowska 43a

Lekarz profesjonalista, subtelny człowiek. Wielkie dzięki za skuteczną terapię oraz uwagi na temat roli sportu w leczeniu depresji - 100% powrót do formy z przed.

Opinia dodana przez: Michał
Wolny termin: 25 Sty o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1
Kraków

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Wolny termin: 25 Sty o 13:30. Sprawdź inny.

dr n. med. Marek Uleniecki

Neurolog, Psychiatra

Zespół Przychodni Specjalistycznych PRIMA
ul. Nowogrodzka 84/86, II piętro (winda)
Ochota, Warszawa

Wolny termin: 25 Sty o 15:00. Sprawdź inny.
Psychiatra Kraków lek. med. Marcin Gajdosz

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychiatra, Psychoterapeuta

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
Kazimierz, Kraków

Pan doktor Gajdosz to wspaniały lekarz.Bardzo kompetenty niesamowicie miły, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,swietny specjalista,dlaneigo dobro pacjenta jest najwazniejsze, polecam gorąco :)

Wolny termin: 26 Sty o 10:00. Sprawdź inny.

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50