Filtruj terminy

Psychiatra, Neurolog

Gabinet Pomocy Psychologicznej
Jedności Narodowej 83 b lok. 4
78-100 Kołobrzeg

Mój pierwszy kontakt z neurologiem, niezwykle przyjazna atmosfera, analiza RM odcinka lędźwiowego, kompleksowe badanie, przekazanie wskazań dotyczących trybu życia i funkcjonowania na co dzień. Skierowanie na dalsze badania pomocne w postawieniu diagnozy. Polecam, czuć przyjazną duszę, nie zawsze się zdarza w gabinetach lekarskich.
Opinia dodana przez: Andrzej

Dariusz Borkowski

ulica Dworcowa 12
78-100 Kołobrzeg

...super lekarz oby takich więcej...polecam tym,którzy naprawdę potrzebują pomocy dobrego" fachowca od leczenia dusz" i nie tylko!!!
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Rajmund Piwowarczyk

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Kołobrzeg ul. Kolejowa 1
78-100 Kołobrzeg

Wspaniały człowiek! Poświęca pacjentowi dużo czasu i zaangażowania, nie zostawia w potrzebie. Poza tym sam głos doktora ma działanie terapeutyczne. Inteligentny i empatyczny człowiek z którym można porozmawiać na każdy temat. Bardzo szanuję i zdecydowanie polecam- najlepszy w zachodniopomorskim!

Ewa Giza

Psychiatra

Prywatna Praktyka Psychiatryczno-Psychologiczna Lekarz Chorób Wewnetrznych i Specjalista Psychiatra Ewa Giza i mgr Psycholog Marta Giza
Kołobrzeg

Pani dr.Giza jet bardzo dobrym lekarze i nie zgadzam się na opinie inny ludzi ktorzy żle o niej mówią ja mam bardzo dobre zdanie na jej temat pomogła mi kiedy nie miałam gdzie spać zostałam przyjeta na oddział w bardzo ciężkiej sytuacji rodzinnej ..jednak uważam, że jest dobrym lekarzem psychiatrą razem z innymi wyłącznie z dr. Moniką Wódz
Opinia dodana przez: K.C

lekarz Edyta Łyszcz-Fedasz

Regionalny Szpital
ulica Łopuskiego Edmunda 31
78-100 Kołobrzeg

Bardzo dobry lekarz. Kulturalna, bardzo otwarta, sympatyczna doktor. Spokojnie rozmawia i dużo słucha. Rozmowy prowadzi rzetelnie i często daje Pacjentowi sprawy do wewnętrznej analizy mobilizujące do zmiany zachowania lub myślenia. Nie spieszy się , nie zbywa jak to niekiedy się zdarza. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Agnieszka Popielewska-Pawłowska