Psychiatra Kraków

Wolny termin: 28 Maj o 09:00. Sprawdź inny. # 1

lek. med. Irena Nowak

Psychoterapeuta, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Wolny termin: 31 Maj o 15:00. Sprawdź inny. # 2
Psychiatra Kraków lek. med. Marcin Gajdosz

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychoterapeuta, Psychiatra

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
31-031 Kazimierz, Kraków

Pan doktor Gajdosz to wspaniały lekarz.Bardzo kompetenty niesamowicie miły, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,swietny specjalista,dlaneigo dobro pacjenta jest najwazniejsze, polecam gorąco :)

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Z powodów problemów zdrowotnych zmaga(ła)m się z depresją. Gdy byłam w szpitalu, lekarz polecił mi dr Bartuś. Od pierwszej wizyty mija już prawie rok, a ja czuję się znacznie lepiej!! Na pierwszą wizytę wybrałam się nieśmiało do Unicardia & Unimedica przy Szpitalu Jana Pawła II i to była jedna z najlepszych decyzji w moim życiu. Pani dr okazała się bardzo ciepła i empatyczna. Ku mojemu zdziwieniu gabinet Pani dr nie wyglądał jak typowy gabinet lekarski, lecz był niesamowicie przytulny i komfortowy!! Przez tę godzinę praktycznie zapomniałam, że jestem u lekarza. Czułam się jak u dobrej przyjaciółki, z którą znałabym się od zawsze i która nie tylko słucha ale przede wszystkim naprawdę pomaga.

Opinia dodana przez: Marlena

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6

Miałem spore problemy ze sobą i myślałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Moja rodzina po wielu namowach w końcu skłoniła mnie do podjęcia leczenia. Tak wylądowałem u pana Siwka. Na początku nie byłem do końca przekonany do terapii, ale z czasem okazało się, że moje samopoczucie psychiczne się poprawiło. Dziękuję panu Marcinowi za cierpliwość, i motywację do zmian!

Opinia dodana przez: Ryszard55
Psychiatra Kraków lekarz Paweł  Brudkiewicz

NZOZ Centrum Dobrej Terapii MINDART
Zygmunta Miłkowskiego 9/U3

Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi - zgłosiłem się do niego z oporna depresją, czy dystymią, bo różnie mi rozpoznawano, już myślałem, że jestem skazany na ciągłego doła i problemy w życiu, doktor potwierdził depresję, ale równocześnie okazało się, że od dziecka mam problemy z koncentracją i po dokłądnym badaniu pan doktor rozpoznał u mnie ADHD. Początkowo byłem w szoku, bo myślałem, że to problem "niegrzecznych dzieci", a ja jestem dorosły. Ale doktor mi wszystko wytłumaczył i przekonał do próby nowego leczenia. No i kolejny szok, ale pozytywny - po otrzymaniu zypełnie innych leków mój stan radykalnie się zmienił - nie dość, że depresja ustąpiła, to stałem się zdolny do wykonywania zadań jakie zawsze mnie przerastały, radzę sobie w pracy, w domu lepsza atmosfera, i tylko trochę mi żal tych lat straconych. Ludzie! ADHD u dorosłych istnieje i można to leczyć!

Opinia dodana przez: Waldemar Pe

ulica Bieżanowska 181

Niezwykle ciepła, kompetentna i pomocna. Lekarz, który z uwagą wysłucha i doradzi w potrzebie. Bardzo empatyczna osoba - zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: agnieszka

NZOZ PRZYCHODNIA ZDROWIA RODZINY
aleja 29 Listopada 178A

Wspaniały lekarz , ciepły, wyrozumiały, z dużym poczuciem empatii. Pomógł mi wyjść na prostą .mam tak ustawione leki że mogę normalnie funkcjonować w pracy , domu.

ul. por. Halszki 40/8

Świetna i fachowa pomoc ze strony Pani lek.med.psychiatry..Szczególnie jeśli chodzi o dalsze leczenie - terapia. Dziękuję i życzę sukcesów w dalszej pracy zawodowej.

Opinia dodana przez: Artur Piątek

ulica Krupnicza 28/7

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przede wszystkim ma dużo empatii i zrozumienia dla pacjenta.

Opinia dodana przez: Elżbieta

ulica Krowoderskich Zuchów 12/60

Cudowna Pani doktor! Ciepła kobieta, słuchająca uważnie pacjenta. Przyszłam do Pano doktor w kiepskim stanie z którego bardzo szybko mnie wyprowadziła. Lekarz godny zaufania, polrcam!

Opinia dodana przez: Katarzyna