Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

psychiatra kraków

- 196 lekarzy

Sortuj
Wolny termin: 22 Lut o 15:00. Sprawdź inny. # 1

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra   (+2 więcej)

liczba opinii: 2

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1
Kraków

Średnia ocen: 1,1/5

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez ...

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Wolny termin: 23 Lut o 15:00. Sprawdź inny. # 2
Psychiatra Kraków lek. med. Marcin Gajdosz

lek. med. Marcin Gajdosz

Psychiatra   (+1 więcej)

liczba opinii: 2
+2 więcej

Krakowskie Centrum Psychologiczne SALVATE
ul. Wrzesińska 6/7
Kazimierz, Kraków

Średnia ocen: 4,8/5

Pan doktor Gajdosz to wspaniały lekarz.Bardzo kompetenty niesamowicie miły, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,swietny specjalista,dlaneigo dobro pacjenta jest najwazniejsze, polecam ...

Pan doktor Gajdosz to wspaniały lekarz.Bardzo kompetenty niesamowicie miły, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy,swietny specjalista,dlaneigo dobro pacjenta jest najwazniejsze, polecam gorąco :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 3

lekarz Joanna Bartuś

Psychiatra

liczba opinii: 15

Europejskie Centrum Zdrowia i Urody Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego (PPL)
Krakowska 39/1 i 6
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Pani doktor to oaza spokoju empatii i od razu jak wchodzimy na wizytę czujemy się lepiej.Wspaniały lekarz słucha uważnie co ...

Pani doktor to oaza spokoju empatii i od razu jak wchodzimy na wizytę czujemy się lepiej.Wspaniały lekarz słucha uważnie co mówimy i co nas trapi.Leki dopasowuje z umiarem nie chce niczego przedobrzyć stara się pomóc dokładnie tłumaczy co dlaczego po co uświadamia pacjenta czego może się spodziewać po braniu leku jest bardzo profesjonalna w tym co robi i w tym co mówi,

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Tretonka
# 4

lekarz Marcin Siwek

Psychiatra

liczba opinii: 4

None
Krakowska 4
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Miałem spore problemy ze sobą i myślałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Moja rodzina po wielu namowach ...

Miałem spore problemy ze sobą i myślałem, że nikt nie jest w stanie mi pomóc. Moja rodzina po wielu namowach w końcu skłoniła mnie do podjęcia leczenia. Tak wylądowałem u pana Siwka. Na początku nie byłem do końca przekonany do terapii, ale z czasem okazało się, że moje samopoczucie psychiczne się poprawiło. Dziękuję panu Marcinowi za cierpliwość, i motywację do zmian!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Ryszard55
# 5
Psychiatra Kraków lekarz Paweł  Brudkiewicz

lekarz Paweł Brudkiewicz

Psychiatra

liczba opinii: 4

NZOZ Centrum Dobrej Terapii MINDART
Zygmunta Miłkowskiego 9/U3
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi - zgłosiłem się do niego z oporna depresją, czy dystymią, bo różnie mi rozpoznawano, już ...

Jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi - zgłosiłem się do niego z oporna depresją, czy dystymią, bo różnie mi rozpoznawano, już myślałem, że jestem skazany na ciągłego doła i problemy w życiu, doktor potwierdził depresję, ale równocześnie okazało się, że od dziecka mam problemy z koncentracją i po dokłądnym badaniu pan doktor rozpoznał u mnie ADHD. Początkowo byłem w szoku, bo myślałem, że to problem "niegrzecznych dzieci", a ja jestem dorosły. Ale doktor mi wszystko wytłumaczył i przekonał do próby nowego leczenia. No i kolejny szok, ale pozytywny - po otrzymaniu zypełnie innych leków mój stan radykalnie się zmienił - nie dość, że depresja ustąpiła, to stałem się zdolny do wykonywania zadań jakie zawsze mnie przerastały, radzę sobie w pracy, w domu lepsza atmosfera, i tylko trochę mi żal tych lat straconych. Ludzie! ADHD u dorosłych istnieje i można to leczyć!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Waldemar Pe
# 6

lekarz Mariusz Kokodyński

Psychiatra

liczba opinii: 3
+4 więcej

"PRO VITA" Centrum Zdrowia Psychicznego i Terapii Uzależnień Kraków-Śródmieście Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej
ulica Basztowa 5
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Pan doktor Kokodyński jest bardzo dobrym, sumiennym lekarzem i miłym człowiekiem. Bardzo stara się pomóc dziecku. Jest wyważony w opiniach. ...

Pan doktor Kokodyński jest bardzo dobrym, sumiennym lekarzem i miłym człowiekiem. Bardzo stara się pomóc dziecku. Jest wyważony w opiniach. Diagnozuje długo, ale wie, co mówi. Jest życzliwy, cierpliwy i kompetentny. Cieszę się, że do niego trafiłam z dzieckiem.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: katia
# 7

dr n. med. Andrzej Polewka

Psychiatra

liczba opinii: 2
+1 więcej

Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Psychiatryczny

Kraków

Średnia ocen: 5/5

Na ręce Pana Doktora Andrzeja Polewki pragnę złożyć ogromne podziękowania i wyrazić wdzięczność, którą nie sposób opisać słowami.
W ...

Na ręce Pana Doktora Andrzeja Polewki pragnę złożyć ogromne podziękowania i wyrazić wdzięczność, którą nie sposób opisać słowami.
W gabinecie Pana Doktora zetknęłam się z niespotykaną wysoką kulturą, szacunkiem oraz opieką dalece wykraczającą poza standardy, które dotychczas dane było mi poznać. Chciałabym podkreślić, iż na każdym etapie kontaktu z Panem Doktorem, począwszy od diagnozy a skończywszy na leczeniu, odczuwałam głęboką życzliwość i troskę.
Gratuluję Panu Doktorowi tego, że istnieją jeszcze dla niego ponadczasowe wartości, których doświadczyłam mianowicie poczucie pełnego bezpieczeństwa i bezgranicznego zaufania. Starania i zabiegi w trosce o mój stan zdrowia są dla mnie gestem dzisiaj nierzeczywistym, dlatego darzę Pana Doktora wielkim podziwem.
Pan Doktor Andrzej Polewka i pozostały personel medyczny to wybitni fachowcy i specjaliści w swojej dziedzinie, szanujący człowieka i swoją pracę. Warto ową fachowość podkreślić życząc dalszych sukcesów zarówno w pracy zawodowej jak i w życiu osobistym.
Jeszcze raz składam ogromne podziękowania za okazane serce i wspaniałą opiekę medyczną z wyrazami uznania dla całego zespołu, za Waszą ciężką pracę.
Doktorze uzdrowił Pan moje życie...
Modlę się za Pana
z wyrazami szacunku wdzięczna pacjentka

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Marzena Pacjentka
# 8

lekarz Teresa Rusek

Psychiatra

liczba opinii: 2
+1 więcej

None
ulica Bieżanowska 181
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Niezwykle ciepła, kompetentna i pomocna. Lekarz, który z uwagą wysłucha i doradzi w potrzebie. Bardzo empatyczna osoba - zdecydowanie polecam!

Niezwykle ciepła, kompetentna i pomocna. Lekarz, który z uwagą wysłucha i doradzi w potrzebie. Bardzo empatyczna osoba - zdecydowanie polecam!

Opinia dodana przez: agnieszka
# 9

Roman Dudzik

Psychiatra

liczba opinii: 1

NZOZ Ośrodek Leczniczo - Rehabilitacyjny dla Osób Uzależnionych

Kraków

Średnia ocen: 5/5

w 100% bardzo dobry lekarz,godny polecenia,fantastyczne podejscie do pacjentow,atmosfera na spotkaniach taka ze chce sie tam wracac codziennie,bardzo dobry fachowiec,,NAPRAWDE ...

w 100% bardzo dobry lekarz,godny polecenia,fantastyczne podejscie do pacjentow,atmosfera na spotkaniach taka ze chce sie tam wracac codziennie,bardzo dobry fachowiec,,NAPRAWDE POLECAM

WięcejMniej
Opinia dodana przez: ADI
# 10

lekarz Łukasz Cichocki

Psychiatra

liczba opinii: 1
+2 więcej

None
ul. Balicka 12A/43
Kraków

Średnia ocen: 5/5

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przede wszystkim ma dużo empatii i zrozumienia dla pacjenta.

Pan Doktor jest bardzo dobrym lekarzem i przede wszystkim ma dużo empatii i zrozumienia dla pacjenta.

Opinia dodana przez: ElżbietaCopyright ©2016 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat