Ilość placówek


Dostępność

Wyczyść

Filtruj oceny

Ocena ogólna
Wyczyść

Oceny cząstkowe

Uprzejmość
Godny polecenia
Kompleksowość podejścia
Poświęcony czas
Tłumaczenie choroby i leczenia
Zaufanie do kompetencji
Wyczyść

psychiatra lądek-zdrój

- 8 lekarzy

# 1

lekarz Maciej Żerebecki

Psychiatra

liczba opinii: 15


Wolności 12
Lądek-Zdrój

Średnia ocen: 4,8/5

Bardzo doby, konkretny, zdecydowany lekarz. Znający doskonale psychikę pacjenta, dokładny wywiad, trafnie dobiera leki,
poświęca czas pacjentowi, nie zbywa po ...

Bardzo doby, konkretny, zdecydowany lekarz. Znający doskonale psychikę pacjenta, dokładny wywiad, trafnie dobiera leki,
poświęca czas pacjentowi, nie zbywa po 5 minutach. Pomógł mi wyjść z depresji. Polecam gorąco!

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Anonim
# 2

lekarz Hanna Terebus

Psychiatra

liczba opinii: 1
+3 więcej

Zakład opiekuńczo-leczniczy
ulica Morawka 1
Stronie Śląskie

Średnia ocen: 4,7/5

Uważam, że młoda pani doktor Hanna Terebus jest kompetentną lekarką. Pomogła mi, bo dzięki niej nie czuję dużego lękuak dawniej. ...

Uważam, że młoda pani doktor Hanna Terebus jest kompetentną lekarką. Pomogła mi, bo dzięki niej nie czuję dużego lękuak dawniej. Nie boję się pisać komentarzy i wpisów w Internecie, bo nie boję się odpowiedzi. To dla mnie ważne, bo Internet jest nieodłącznym składnikiem mojego życia. Leczę się psychiatrycznie od 2004 roku, u p. Terebus od 2013. Brałem już następujące leki: Olanzapinę, Aripiprazol i Risperidon na schizofrenię oraz antydepresant Escilatopramum. Dzięki pani doktor zszedłem z Olanzapiny, tłumiącego leku i powodującego otyłość. Mogę powiedzieć, że czuję się obecnie lepiej niż w 5 czy 6 roku choroby. W kontakcie z psychiatrą często jednak mam problem ze sprecyzowaniem objawów choroby. Wszak moje rozmowy są na poziomie człowieka wykształconego, ale wydaje mi się, że brakuje porozumienia.

Poza tym p. Terebus jest inteligentną i ładną kobietą. :)

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Szymek , lat 36
# 3

lekarz Cezary Bróż

Psychiatra   (+1 więcej)

liczba opinii: 2Kudowa-Zdrój

Średnia ocen: 3,0/5

Bardzo ciepły i dobry lekarz polecam i dziękuję.

Bardzo ciepły i dobry lekarz polecam i dziękuję.

Opinia dodana przez: Anonim
# 4

lekarz Wacław Bróz

Psychiatra

liczba opinii: 9


Buczka 36
Kudowa-Zdrój

Średnia ocen: 2,4/5

Pod koniec lipca zeszłego roku zaczęłam terapię u doktora Bróża i serdecznie Go polecam. Fakt, czas poświęcony pacjentowi nie jest ...

Pod koniec lipca zeszłego roku zaczęłam terapię u doktora Bróża i serdecznie Go polecam. Fakt, czas poświęcony pacjentowi nie jest spektakularny, jednak subiektywnie jestem w stanie stwierdzić, że kompetencje są na wysokim poziomie. Doskonale i spokojnie reaguje na pacjentów ze skrajnie silną depresją. Fakt faktem nie opisuje dokładnie choroby, może dlatego, by się owym opisem pacjent nie sugerował. Leczenie jest skuteczne, w końcu czerpię radość z życia (najwidoczniej dobrze dobrane leki - nigdy przedtem nie miałam tak ustabilizowanej psychiki), nie jestem tak nerwowa, nie mam aż tak dosadnych ataków lęku. Miałam lek, na którego źle reagowałam (trądzik). Dostałam lek o innym składzie, działający podobnie i problemy zniknęły. Jestem usatysfakcjonowana, na pewno będę jeszcze długo korzystała z pomocy tego Lekarza. I nie wiem, czy uznać to za minus, czy po prostu to była konieczność dla mojej osoby - w przypadku każdego leku dr Bróż podwyższa dawkę do dość sporej, o ile nie maksymalnej (fluoksetyna, walproinian sodu, chlorprothixen). Nie mogę narzekać, jestem zadowolona, w końcu budzę się zdolna do życia, w przeciwieństwie do tego, co było wcześniej, gdzie prawie w ogole nie spałam, budziłam się z apokaliptycznymi myślami i towarzyszył mi ogromny lęk przez cały dzień - niezdolny do przezwyciężenia. Ode mnie tyle, po prostu polecam.

WięcejMniej
Opinia dodana przez: Ola
# 5

lekarz Zbigniew Piechocki

Psychiatra

liczba opinii: 6


Graniczna 4a
Szczawno-Zdrój

Średnia ocen: 2,3/5

Wspanialy człowiek, wyrozumialy ,uprzejmy,fachowa pomoc godny polecenia o bardzo milym usposobieniu, nikomu nie odmowi pomocy.Polecam wszystkim takiego psychiatrę .

Wspanialy człowiek, wyrozumialy ,uprzejmy,fachowa pomoc godny polecenia o bardzo milym usposobieniu, nikomu nie odmowi pomocy.Polecam wszystkim takiego psychiatrę .

Opinia dodana przez: AnonimCopyright ©2017 RankingLekarzy.pl

Zapytaj lekarzaStrefa lekarza Zaloguj się
display statdisplay stat