psychiatra legnica

Agata Sabatowska

Poradnia Zdrowia Psychicznego

Legnica

Pani Doktor Sabatowska pomoże każdemu. Uważnie słucha i znajdzie stosowne leczenie. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak ciepłej osoby wykonującej zawód lekarza. Jest doskonałym psychiatrą. Polecam

Opinia dodana przez: magda

lekarz Valentyna Mishenyova

None
ul. Złotoryjska 100/3
Legnica

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Mario

lekarz Marcin Dul

Stacja Dializ
Iwaszkiewicza 5.
Legnica

Najlepszy lekarz na terenie Głogowa. Nic dodać nic ująć,profesjonalista. POZDRAWIAM serdecznie Panie doktorze.

Opinia dodana przez: Izabella

lekarz Piotr Behnke

Grabskiego 28
Legnica

Po nieudanym leczeniu we Wrocławiu, kiedy to czułam się jak królik doświadczalny coraz to nowych leków na depresję, trafiłam do dr Behnke. "Prześwietlił" mnie i zastosował leki, które w końcu postawiły mnie na nogi, wyrównały ciśnienie i nie jestem po nich otępiała. Po prawie roku leczenia moja chroniczna bezsenność jest prawie wyleczona, przyjmuję coraz mniejsze dawki leku i wracam do zdrowia. Jestem bardzo wdzięczna i ze szczerym sercem polecam tego lekarza.

Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Renata Ostrowska

Izerska 35
Legnica

pacjent Anonim 14.02.2012 18:37 piszący recenzje to chyba z Niemiec... tam są oceny odwrotne.... tresc niezgodna z ocena lekarza

Opinia dodana przez: WorM

Katarzyna Jurkiewicz

Psychiatra   (+1 więcej)

Przychodnia Ogólnolekarsko-Stomatologiczna przy Spółdzielni Pracy Lekarzy Specjalistów i Stomatologów "VITA"
ulica Reymonta 7
Legnica

Muszę przyznać, że doktor Jurkiewicz to naprawdę oddany sprawie lekarz.
Bardzo mi pomogła, za co jestem jej niezmiernie wdzięczny. ...

Muszę przyznać, że doktor Jurkiewicz to naprawdę oddany sprawie lekarz.
Bardzo mi pomogła, za co jestem jej niezmiernie wdzięczny.
Z pewnością mógłbym ją polecić.
Leczenie przebiega tak jak powinno, dlatego myślę że Pani doktor to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Godna zaufania.

Opinia dodana przez: Mirosław B

lekarz Anna Jankowska

None
Grota-Roweckiego 29/2
Legnica

Zawdzięczam Pani Doktor wyjście z głębokiej depresji. Zycie znów nabrało sensu i barw! Polecam!

lekarz Barbara Kozak

Ośrodek Terapii Uzależnień
Chojnowska 81
Legnica

jest kobieta ktora niepatrzy na opinie innych lekarzy ale umie postawic swoja prawilowa diagnoze

lekarz Piotr Łużny

Żeglarska 14 / 1
Legnica

Zdecydowanie nie polecam. Mało kompetentny młody lekarz.

Zdecydowanie nie polecam. Mało kompetentny młody lekarz.

lekarz Wojciech Gzubicki

Przychodnia Ogólnolekarska "VITA"
ulica Reymonta 7
Legnica

Nie polecam.brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów brak słów

Opinia dodana przez: Tomasz