Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Lipno

lekarz Beata Zaczeniuk-Zaremba

ul. Adama Mickiewicza 20
87-600 Lipno

Pani Dr to wyjątkowa osoba, pełna zaangażowania i pomocy. Po kilku minutach w gabinecie zaczyna przywracać wiarę w siebie... Zdecydowaniem jest lekarzem z powołania. Dziękuję za okazaną pomoc Pani Doktor :-)
Opinia dodana przez: Joanna
Pani psychiatra na początku sprawiała wrażenie osoby kompetentnej i szukającej przyczyn dolegliwości, jednak jedyne, co robiła to przepisywała mi dalej te same leki, które brałam już wcześniej kasując co kilka miesięcy za kolejną nic niewnoszącą wizytę. Po 2 latach w końcu przypadkiem - bo sama zagłębiając się w wolnym czasie w tematykę różnych zaburzeń zauważyłam u siebie niepokojące objawy i tylko nie wiedziałam co mogą oznaczać i je przedstawiłam -podsunęła ...
Opinia dodana przez: Kamila

lekarz Andrzej Michorzewski

gab.prywatny
Piłsudskiego 18 m4
87-600 Lipno

WSPANIALY DOBRY CZŁOWIEK Wydaję się ze przez swoje doświadczenia w życiu i może też nawet zlych ludzi potrafi wysłuchać i zrozumieć pacjenta. Ja dzięki Doktorowi wychodzę z dola którego spowodowała choroba a i też właśnie zli ludzie.Niestety mało jest podobnych lekarzy.Doktor jest nadzieja dla mnie na w miarę normalne życie. Dziękuję bardzo za ogromne wsparcie, za dobre leki Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Marcello

lekarz Adam Brzeski

Psychiatra

Szpital Lipno Sp. z o. o.
ulica Nieszawska 6
87-600 Lipno

Mieni się biegłym sądowym, choć niema go na żadnej liście w okolicy .pogarda i nienawiść dla ludzi niewygodnych dla kolesi z PSL wprost się wylewa z jego grafomanskich opini. Złośliwy chory z nienawisci kłamca.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Aleksandra Kochowicz