Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Psychiatra Lubin

lekarz Andrzej Hoc

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DERMA-VITA"
Wyszyńskiego 6
59-300 Lubin

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak ten Pan doktor. Lekarz, który nie ocenia, a tworzy atmosferę zrozumienia i wsparcia. Kompetentny, z powołaniem. Niczego pacjentowi nie narzuca, zamiast tego wskazuje właściwą drogę i wspiera w niej. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Radosław

lekarz Ewa Sołtysiak

Psychiatra, Internista

Przychodnia Specjalistyczna CDT
Leśna 8
59-300 Lubin

Bardzo godna polecenia Pani doktor, oaza spokoju i cierpliwości, rozmawia długo z pacjentem nie traktuje jako następnego, dobór leków bardzo ostrożny i rozważny, można porozmawiać dosłownie o wszystkim, jestem szczęśliwy,że trafiłem do Pani Ewy, bardzo dziękuję za pomoc. Polecam Panią doktor z całego serca, życzę Pani dużo zdrówka,jest Pani nam bardzo potrzebna taki lekarz to skarb.🌹
Opinia dodana przez: Radek

lekarz Magdalena Grubiak

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ośrodek Medycyny Pracy Sp. z o.o.
ulica Słoneczna 1
59-300 Lubin

Bardzo dobra Pani Doktor - dużo mi pomogła w bardzo trudnym dla mnie czasie . Jest cierpliwa , potrafi wysłuchać pacjenta i zrozumieć jego sytuację - a to bardzo rzadko się spotyka . Każdemu życzę aby na swojej drodze spotkał takiego Lekarza !!!!!!!!
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Jacek Jazy

Mieszka I 14/16

Katarzyna Jurkiewicz

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

medicus
59-300 Lubin

Podczas swojej wizyty (na N.F.Z.) u Pani Doktor Jurkiewicz, prosiłem o następujące informacje związane z psychopatią występującą w mojej najbliższej rodzinie : 1/ Czy istnieją testy pozwalające wykryć psychopatię ?. 2/ Czy istnieją leki lub psychoterapie dla psychopatów ? 3/ Czy każdy psychiatra zna się na psychopatii ? . 4/ Czy dla stwierdzenia lub wykluczenia cech psychopatycznych (dyssocjalnych) wystarcza tylko sam wywiad z diagnozowaną osobą i zbędne są wywiady w ...
Opinia dodana przez: Franek

lekarz Piotr Szylko

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Piotr Szylko
ul.Sportowa 48 A/A
59-300 Lubin

Życie moje i mojego syna od czasu kiedy zaczęliśmy uczęszczać do Dr Szylko zmieniło się w 100%. Oczywiście na lepsze. Syn odzyskał radość życia, zniknął lęk przed szkołą, otworzył się i nie ma problemów z mówieniem o tym co mu sprawia trudności i z czym ma problem. Ja w końcu czuję się szczęśliwą matką, która była wiecznie smutna i odpychana przez szkołę itp. Bo wszyscy chcieli pozbyć się problemu a ...
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Piotr Znamirowski

Psychiatra, Internista

Leśna 8 lok. 207
59-300 Lubin

Kilka lat temu Pan zdiagnozowal mojego ojca i brata ze nie sa alkoholikami, mimo ze ja mialam na to dowod bo mieszkalam z nimi pod jednym dachem. Przez tego Pana nie moglismy liczyc wtedy na sadowne leczenie. Rowniez moja przyjaciolka byla leczona na borderline, ale w zakladzie psychiatrycznym miala kompleksowe badania, ktore nie wykazaly owego zaburzenia. Prosze uwazac na tego Pana :)
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Bernadeta Gwizdak-Siwkowska

"AMEZ"
Kamienna 59
59-300 Lubin

Bardzo dobry kontakt, swietna diagnostyka, odpowiedzialne podejscie. Polecam wszystkim na potrzebujacym dluzszego leczenia.

lekarz Maria Pawłowska

nfoz wyszynskiego/lubin
Ptasia 140
59-300 Lubin

Stanowczo nie polecam. Rutyna, stare nawyki, wystawia recepty bez kontaktu osobistego z pacjentem, bizneswomen, a nie lekarz. Odbiera prywatne telefony i prowadzi rozmowy w trakcie wizyty. Jak można dać pacjentowi przyzwolenie na popadanie w otchłań choroby??

lekarz Dorota Dziurman

Zespół Przychodni Lubmed
ulica Gwarków 82
59-300 Lubin

Nie polecam. Zajmuje się tym od czego nie jest lekarzem. Ja poszedłem do psychiatry, a nie do dentysty.
Opinia dodana przez: Krzysztof S.

lekarz Marcin Dul

Fredry 12/1
59-300 Lubin

Doktor Dul wystawił mi błędną diagnozę kiedy pierwszy raz do niego przyszlam a to było w 2013 roku przyjmuje w Przychodni Zabobrze na Oddziale dziennym i w Wielospecjalistyczny Szpitalu w Legnicy na oddziale psychiatrycznym.Juz po pierwszej wizycie skierował mnie do szpitala z rozpoznaniem choroby psychicznej przepisywal mi leki które zniszczyly mi zdrowie i doprowadziły do ruiny mój organizm Dr w legnickim szpitalu całkowicie podporządkowany swojemu szefowi ordynatorowi byłam na oddziale ...
Opinia dodana przez: Klaudia
Lekarz profesjonalny, przy pierwszej wizycie poświęcił mi dużo czasu i uwagi, nie był głuchy na moje pytania i wątpliwości, wydaje się być godny polecenia.

lekarz Damian Noga

Zespół Przychodni Lubmed
ulica Gwarków 82
59-300 Lubin

Okropny lekarz orzecznik mam siostre niepełnosprawną ktora ciagle potrzebuje opieki mamy z wiekiem jest gorzej psychiatrzy wszyscy tak twierdzą a on zawsze daje orzeczenie ze jest inaczej okropny człowiek.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Klaudia Kędzia

Sokola 12B
59-300 Lubin

Bardzo miła i pomocna p.Doktor czytając wcześniejsze opinie mogę powiedzieć jedno to nie prawda .Leczę się już dwa lata i nie spotkałem się ze złym podejściem do pacjenta ,wręcz przeciwnie bardzo miła
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Zdzisław Jankowski