Filtruj terminy

lekarz Joanna Więcek-Mika

Psychoterapeuta, Psychiatra

Prudnicka 12
47-370 Moszna

Nie miałam szczęścia spotkać w swoim życiu TAKIEGO psychologa! Potrafi nawiązać kontakt z pacjentem w jednej chwili, jest uważna i bardzo taktowna.Posiada empatię, dialog z Nią -to balsam dla duszy .Polecam wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Anna O.

lekarz Iwona Fijałkowska

CENTRUM TERAPII NERWIC MOSZNA - ZAMEK
Zamkowa 1
47-370 Moszna

Wspaniały lekarz z powołania. Bardzo życzliwe podejście do pacjentów. Cierpliwa, spokojna, miła. Dariusz
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Agnieszka Nowak

Centrum Terapii Nerwic
Moszna Zamek
47-370 Moszna

Bardzo uprzejma, kompetentna, miła kobieta - lekarz, potrafiąca wykorzystać swoje wiadomości, umiejętności w leczeniu pacjentów. Otwartość na pacjenta i serdeczność powodują znaczną poprawę procesu leczenia.
Opinia dodana przez: Mietek

lekarz Małgorzata Czaplok-Kielc

Prudnicka 10
47-370 Moszna

Bardzo dobra, miła i wyrozumiała kobieta, ale potrafi bezczelnie kłamać, że leki nie mają żadnych skutków ubocznych. Wydaje mi się, ze w dobrej wierze, ale nadal to kłamstwo.

lekarz Andrzej Kaszkowiak

Prudnicka 8
47-370 Moszna

Opiniowanie nie jest rzeczą łatwą wbrew pozorom. Zanim zabierzemy się za nie powinniśmy zastanowić się , czy jesteśmy na nie gotowi. I nie chodzi tu o techniczne zasady ,których nauczył Nas w szkole - lepszy czy gorszy polonista , lecz o dojrzałość, powodującą, że nie ,,zrobimy ''swym słowem więcej złego niż dobrego. Jest też coś w Nas Polakach specyficznego. Uwielbiamy źle mówić i wypisywać o innych . A co z ...
Opinia dodana przez: Goralka z Żywca

lekarz Izabela Serda

Centrum Terapii Nerwic Moszna - Zamek
Zamkowa 1, Moszna
47-370 Moszna

Pani Izabela jest miłą i uprzejmą osobą, jak napisały poprzednie osoby. Jej diagnozy czasem są nietrafne, lecz w większości przypadków jest odwrotnie.

lekarz Urszula Kubik-Renn

Zamkowa 2/19