Psychiatra

Psychiatra Warszawa prof. dr hab. n. med. Bohdan Włodzimierz Wasilewski

Centrum Medyczne IPS Poradnia Psychosomatyczna
Mokotowska 3 lok. 6 (I piętro)

Niezwykły specjalista. Profesjonalizm i kompetencje na najwyższym poziomie. Tytuł naukowy na pewno nie przez przypadek. Dobry człowiek o wielkim sercu. Z czystym sumieniem polecam!

Wolny termin: 1 Lut o 14:30. Sprawdź inny.
Psychiatra Wrocław lekarz Joanna Gurańska

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
Ołtaszyn, Wrocław

Pani Doktor jest Bardzo Miła udziela trafnych komentarzy,dobiera odpowiednie leki nie ocenia i nie jest ironiczna Polecam

Opinia dodana przez: Gal
Psychiatra Warszawa dr n. med. Maciej Kopera

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Doktor jest osoba bardzo kompetentna. dzięki niemu poczułam się zaopiekowana całośiowo i w sposób ludzi. Polecam doktora.

Psychiatra Warszawa lek. med. Andrzej Wakarow

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO
Sienna 72

Ogromna wiedza, przekazan jano i przejrzyście pacjentowi. No i skuteczność też ok-polecam!!!!!!!!!!!

Promental Centrum Psychiatrii
Sz. Chełmińska 84-86
Toruń

Z Pania Doktor znam sie od wielu lat. Jest to osoba bardzo kompetentna, fachowa, pelna empatii, poswiecajaca kazdemu pacjentowi duzo czasu.Nadto jest to osoba mila, kulturalna i ciepla. Z uwagi na fakt, ze "moj" psychiatra przeprowadza sie na zawsze do Krakowa - od nowego roku bede sie leczyl u Pani Doktor Kordyjak, albowiem przyjela mnie do grona swoich pacjentow. Zdecydowanie polecam tego lekarza!

Opinia dodana przez: Slawomir Marzec
Wolny termin: 22 Sty o 09:00. Sprawdź inny.

lek. med. Irena Nowak

Psychiatra, Psycholog

Ośrodek Terapii i Rozwoju Osobistego „Złoty Most”
ul. Emaus 4/1
Kraków

Mialam okazje korzystac z terapii pgrupowej. W przeszlosci pracowalam juz z innymi osobami prowadzacymi taki rodzaj spotkan i bylo bez porownania lepiej niz u pani N. Pani Irena, choc jest osoba na pierwszy rzut oka milaa w odbiorze, to jednak z prowadzeniem takiej terapii nie radzi sobie niestety kompletnie. Naprawde sa ludzie ktorzy sie na tym znaja i nie sciagaja ludzi potrzebujacych fachowej pomocy liczac tylko na latwe nabicie kasy.
Przestrzegam tez przed wyczynami goscinnego jogina z Indii (nazywa sie bodajrze Guru Raiesh), to juz istny smiech na sali. Lepiej znalezc kogos porzadnego w Polsce.

Opinia dodana przez: mokztp mokztp
Wolny termin: 22 Sty o 15:00. Sprawdź inny.

NZOZ Centrum Terapii DIALOG
ul. Stryjeńskich 19 lok. 18U

Wolny termin: 22 Sty o 17:00. Sprawdź inny.

Centrum Medyczne Trimedic
Doktora Stefana Kopcińskiego 69/71
Łódź

Pani doktor Agata jest wspaniałym lekarzem leczę się już u pani Agaty od siedmiu lat jest wrażliwy delikatnym sympatycznym lekarzem bardzo mocno szanuje panią Agatę dzięki niej potrafię żyć ze swoją chorobą zawsze ma pomóc że strony pani Agaty mogę zawsze na nią liczyć pozdrawiam gorąco przesympatyczna panią Agatę

Wolny termin: 23 Sty o 14:00. Sprawdź inny.

TiM Usługi Medyczne
ul.Długa 44/50

Wolny termin: 24 Sty o 14:00. Sprawdź inny.
Psychiatra Warszawa lek. med. Justyna Perucka-Palomino

Centrum Zdrowia Psychicznego
Al. Wilanowska 43a

Lekarz profesjonalista, subtelny człowiek. Wielkie dzięki za skuteczną terapię oraz uwagi na temat roli sportu w leczeniu depresji - 100% powrót do formy z przed.

Opinia dodana przez: Michał