Filtruj terminy

dr n. med. Jerzy Brunowski

Specjalistyczna Praktyka Lekarska dr n. med. Jerzy BRUNOWSKI
Lwowska 35/4
Nowy Sącz

Serdecznie polecam. Nareszcie mogę normalnie funkcjonować, mam dobrze ustawione leki,przesypiam noce.

lekarz Anna Sapała

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne "Batorego" w Nowym Sączu
ulica Batorego 77
33-300 Nowy Sącz

Zdecydowanie polecam! Pani doktor poświęca czas i słucha pacjeta. Jest konkretna i ma świetne podejście. Jest wyrozumiała. Totalne przeciwieństwo do Pani Dr J. Piaseckiej- trzymajcie sie z dala od Piaseckiej jeśli chcecie sie wyleczyć z depresji!
Opinia dodana przez: Anonim żeński
{'id': 27625, 'name': u'Nowy S\u0105cz'} Psychiatra dziecięcy
                                       mgr Grzegorz Strojny

mgr Grzegorz Strojny

Psychiatra dziecięcy, Psychoonkolog

"Dobre miejsce" - zespół psychologów i psychoterapeutów - Grzegorz Strojny
Grota Roweckiego 16a/3
Nowy Sącz

Pan Grzegorz jest wyrozumiałym i współpracującym terapeutą. Spotkania odbywały się w atmosferze zrozumienia i bezpieczeństwa. Dużym atutem jest usytuowanie gabinetu, które zapewnia anonimowość pacjenta. Terapeuta jest kompetentny, posiadający dużą wiedzę z psychologii oraz psychoterapii. Jest życzliwy i współodczuwający. Równocześnie koncentruje się na realnej pomocy i wyznaczonych celach terapii. Mimo, iż psychoterapia jest długą i czasami krętą drogą, dla zdecydowanych, którzy chcą podjąć trud jej przejścia polecam wybór uważnego i doświadczonego ...
Opinia dodana przez: Lhotse

lekarz Anna Sałapa

Górki Zawadzkie 9
33-300 Nowy Sącz

Nie tylko wspaniały lekarz ale i wspaniały człowiek kompetentny, pełen zrozumienia, poświęcający pacjentowi mnóstwo czasu i uwagi, a przy tym niebywale uprzejmy i ciepły. Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia.
Opinia dodana przez: Jola

lekarz Danuta Molenda

Jagiellońska 44
33-330 Nowy Sącz

Wspaniały człowiek i fachowiec. Patrzący na pacjenta w całości {dokładny wywiad o stanie zdrowia}. Miła, sympatyczna, ciepła, mająca czas, dokładna w doborze leków.

lekarz Oskar Gajecki

Psychiatra

Specjalistyczna Kardiologiczna Praktyka Lekarska; konsultacje kardiologiczne i internistyczne, badania ECHO serca, USG jamy brzusznej, Dopler tetnic przedczaszkowych
ul. Długosza 9 (obok I LO - w budynku "MEDYK" z Rehabilitacją Kardiologiczną)
33-300 Nowy Sącz

Trafiłam do pana doktora w ciężkim okresie mojego życia. Po śmierci mojej babci, której Ostatnie życzenie było to żebym poszła do lekarza. Byłam w ciężkim stanie psychicznym poszłam do lekarza prywatnie w bardzo ciężkim bólem głowy. Jako młoda osoba nie wiedziałam, że osoba która umiera ma zaburzenie funkcji poznawczych i mówi od rzeczy, ale spełniłam prośbę babci dla własnego bezpieczeństwa udałam się czy nie mam jakiś urojeń. Całe szczęście okazało ...

lekarz Artur Januś

NZOZ UROMED
ul. Kochanowskiego 4
33-300 Nowy Sącz

Wyjątkowy lekarz, empatyczny, ciepły, rozumiejący. Wizyty w przyjaznej atmosferze, jednocześnie starannie dobiera leki. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Paweł Sowa

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Długosza 22
Nowy Sącz

Zupełnie nie rozumiem nieprzychylnych komentarzy. W mojej ocenie Pan doktor jest niespotykanie ciepłym i empatycznym człowiekiem. Zawsze poświęca tyle czasu ile potrzeba i wysłucha ze wszystkim. A już ostatnie o co można go posądzić to brak kultury, o co został tu oskarżony. Mam wrażenie, jakbym czytała o innym lekarzu. Ja żadnych problemów z wizytami nie miałam, diagnozy były trafione a leczenie skuteczne. Będę polecać tego lekarza każdemu.
Opinia dodana przez: Pacjentka z Krk
Pani doktor jest bardzo miła, wysłuchuje ile trzeba, ale leczenie tzw. depresji polega u niej na łykaniu SSRI lub innych tabletek, które w ogóle nie rozwiązują problemów, które leżą u podstaw schorzenia, tylko dodają całą paletę skutków ubocznych. Gdy jej powiedziałem na wizycie pożegnalnej, że nie widzę sensu takiego leczenia - dostałem mało uprzejmą odpowiedź, że "zobaczę, że jeszcze do niej wrócę". Depresja to jest bardzo szerokie schorzenie, na które ...

lekarz Aleksander Guzik

ul. Józefa Konrada Korzeniowskiego 10/3
33-300 Nowy Sącz

Mam 26 lat doktor pomógł mi się uporać z nerwicą lękową. Pan Guzik jest uprzejmy, bierze pod uwagę odczucia pacjęta i stara się dobrać jak najlepsze leki dla niego. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Aneta Rewer

Psychiatra

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna "DENTRA" s.c.
Władysława Broniewskiego 3

lekarz Janusz Bukowski