Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Olsztyn

lekarz Jadwiga Rytelewska

Prosta 27/28 lok. 1
10-028 Olsztyn

godna polecenia jest bardzo mila i profesjonalna

lekarz Hanna Dzbańska-Kruk

10-900 Olsztyn

Jedna z najlepszych lekarzy na jakich trafiłam, nie zrobi z ciebie wariata, można jej powiedzieć o wszystkim
Opinia dodana przez: Roma
Wspaniała lekarka Super specjalista ciepła osoba leczyła mnie kiedyś w Akademii Medycznej w Gdańsku. Przesyłam pozdrowienia
Opinia dodana przez: Mariola Cybulska

lekarz Urszula Urbaniak

10-900 Olsztyn

Wspaniały człowiek i lekarz jakich dziś już mało! Szkoda, że nie będzie już przyjmować w poradni w Lancecie.

lekarz Barbara Bieniecka

Dworcowa 24 lok. 14
10-437 Olsztyn

Pani doktor Bieniecka... Cóż, długo by opowiadać. Po prostu człowiek dusza. Znam kilku jej pacjentów i wiem, że nie jest to tylko moje zdanie. Niejeden psycholog spuściłby Cię "na drzewo" z Twoimi problemami, a co dopiero psychiatra. Pani Bieniecka nie jest uodporniona na pacjenta. Interesuje się każdym aspektem Twojego życia, szczerze cieszy się z Twoich drobnych sukcesów i współczuje, gdy doznajesz porażki. Spokój i bardzo wyraźnie odczuwalne ciepło bijące od ...

lekarz Violetta Wyrębek

Psychiatra dziecięcy

Olsztyn

Najlepsza Pani doktor jaka mi się w życiu przytrafiła. Teraz z perspektywy czasu mając 31 lat mogę śmiało stwierdzić ze doktor wyprowadziła mnie z bardzo ciężkiej depresji i stanów lękowych. Ciepła i godna zaufania osoba. Wyrozumiała i cierpliwa. Doskonale dobiera leki. Potrafi dać wiarę w życie. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Włodzimierz Połubiński

LANCET Chirurgia Jednego Dnia
al. Aleja Wojska Polskiego 39
10-295 Olsztyn

Lekarz,który potrafi postawic na nogi osobę cierpiàcà w kilka dni .

lekarz Małgorzata Kirpsza

Gabinet
10-290 Olsztyn

Polecam Panią Doktor z całego serduszka. Sam głos Pani Doktor sprawia, że jestem wyciszona już na samym początku rozmowy. Potrafi słuchać i doradzić.
Opinia dodana przez: Teresa Drozdziel

lekarz Bożena Mackiewicz

Rataja 50 lok. 5
10-259 Olsztyn

Miałem kontakt z tą panią i myślałem że skoro leczy w szpitalu psychiatrycznym to ma doświadczenie ale jakie są opinie o szpitalu w Olsztynie tak i ta pani leczy. Odpowiem krótko i zwięźle jednym zdaniem .Omijać szerokim łukiem
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Wojciech Kibiłda

Gabinet
10-290 Olsztyn

Pan doktor jest nie tylko bardzo dobrym psychiatrą, ale też wspaniałym człowiekiem. Bardzo pomocny, troskliwy, cierpliwie tłumaczy. Ma dużą wiedzę i świetne podejście do pacjenta.Jestem bardzo wdzięczna za opiekę i pomoc.W trudnej sytuacji przyjął mnie dwa tygodnie przed umówioną wizytą i pomógł mi ze zrozumieniem i troską. Wybrałam doktora jako lekarza prowadzącego w Aksonie i to był najlepszy wybór.Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Bees

lekarz Tomasz Żyśko

10-900 Olsztyn

Pan Doktor zawsze fachowo podchodzi do leczenia. Wiele razy byłem i nie można nic złego powiedzieć. Polecam.

lekarz Tomasz Maślanka

kard. Wyszyńskiego 5h lok. 9
10-457 Olsztyn

bez komentarza,raczej sam powinien się leczyć,ja przychodzę o pomoc a on mi proponuje szpital,nic nie pomógł,powiedział ze nie jest w stanie mi pomóc,a przyszłem z depresją

lekarz Dagmara Mesojed

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Witam Wszystkich Zebranych potrzebujących pomocy psychiatrycznej. Pani "Doktor" Dagmara Mesojed nie udzieli wam odpowiedniej pomocy, nie rozwija swojej wiedzy, podcina ludziom skrzydła i tylko faszeruje lekami których substancji czynnych nawet nie zna, przeraża mnie fakt, że jako iż młoda osoba wiem więcej o Psychiatrii oraz lekach stosownaych w tyn kierunku niż Szanowna Pani Dagmara Mesojed. Nikomu nie polecam jej usług, poziom po prostu żenujący, ręce i nogi opadają.
Opinia dodana przez: Zuzanna

lekarz Wojciech Szerszenowicz

SP ZOZ MSW z Warmińsko-Mazurskim Centrum Onkologii w Olsztynie
ulica Al. Wojska Polskiego 37
10-228 Olsztyn

Niestety nie otrzymałem żadnej pomocy od tego lekarza. Podczas wizyty panowała nerwowa atmosfera, lekarz podnosił głos na pacjenta, był zniecierpliwiony. Doktor nie wykazuje tolerancji ani zrozumienia wobec osób z cięższymi problemami, ocenia wzrokiem. Nawiązując do braku udzielenia mi porady lekarskiej, lekarz ten przyznał, że nie posiada za dużej wiedzy do leczenia.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Hanna Szostakowska-Tabak

SP ZOZ Lotnicze Pogotowie Ratunkowe Filia w Olsztynie
ul. Sielska 34A
10-900 Olsztyn

Brak empatii w stosunku do do Pacjenta. Czułam się potraktowana jak zło konieczne. Człowiek wychodzi z wizyty z jeszcze gorszym epizodem depresyjnym.

lekarz Olga Nowak-Puśko

Barczewskiego Walentego 24/22