psychiatra oświęcim

lekarz Maria Tomala

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Kalaciński sp. Chirurg
ul. Jarosława Dąbrowskiego 5c
Oświęcim

Zdecydowanie polecam. Nikt mi nie pomógł tak jak pani doktor. Podczas gdy inni specjaliści wciskali mi kity, albo lecieli regułkami z książek, pani doktor postawiła mnie na nogi i zmieniła moje podejście do wiele kwestii. Dzięki niej odzyskałam spokój ducha i uwierzyłam w to, że warto korzystać z porad i leczenia takich specjalistów.

Opinia dodana przez: DBM

lekarz Sławomir, Danecki

Zaborska 64
Oświęcim

Uprzejmy, spokojny, konkretny i jednocześnie ostrożny w zalecaniu leków, kompleksowy w podejściu - zlecił dodatkowe badania. Mnie bardzo pomógł. Polecam.

Opinia dodana przez: Barbara

Jaroslaw Potoczny

Poradnia Chorób Nerwowych i Psychicznych
Oświęcim Żwirki i Wigury 5
Oświęcim

Bardzo dobry lekarz, podchodzący do pacjenta z uwagą , ogromną empatią, uprzejmy, cierpliwie tłumaczący złożoność sytuacji, metody leczenia. Tak powinna wyglądać wizyta u lekarza, polecam wszystkim, którzy kiedyś będą zmuszeni do skorzystania z pomocy psychiatry.

Opinia dodana przez: livia

lekarz Agata Kurek-Rusin

Specjalistyczny Gabinet Psychiatryczny
pl.Kościuszki 12
Oświęcim

JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!WALCZY Z MOJA NERWICA I WSPIERA SWOICH PACJENTOW!LEKARZ Z POWOŁANIA!!!

Opinia dodana przez: isabela iza.lukaszka

Krystyn Czerniejewski

Psychiatra   (+1 więcej)

Skłodowskiej-Curie 8 lok. 4
Oświęcim

Konkretny lekarz,wzbudza zaufanie i sprawia wrażenie człowieka o szerokiej wiedzy i doświadczeniu/ i tak z pewnością jest. Polecam.

Karina Słaboń

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Jan Kalaciński sp. Chirurg
ul. Jarosława Dąbrowskiego 5c
Oświęcim

Карина Слабон ето nie doktor a kurwa ona żyła z mężem i 2 детеи i трахалась z moim bratem udowadniając ево do инвалиднои wózkowi.ona ево zburzyła finansowo i писхически.mam докозательство

Opinia dodana przez: IGOR