Filtruj terminy

lekarz Hanna Miądowicz-Wojdylak

Przychodnia stomatologiczna
Juliusza Słowackiego 30
37-700 Przemyśl

Pani Doktor to wyjatkowe i rzadko spotykane polaczenie czlowieka empatycznego, kulturalnego oraz lekarza kompetentnego, profesjonalnego, wnikliwego, o doskonalej intuicji, ktoremu sie po prostu chce leczyc pacjenta zgodnie z najaktualniejsza wiedza medyczna. Pod jej opieka byl moj brat - byl to jego dziesiaty pobyt w szpitalu i dzieki Pani Doktor - mam nadzieje, ze ostatni, po raz pierwszy dokonczyl go z wlasnej woli. Slowami i tak nie jestem w stanie oddac ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Maksymilian Rotte

Focha Ferdynanda 31
37-700 Przemyśl

rewelacyjny wielokrotnie pomógł mi w problemach polecam, gdyby nie on.........................................................................................................................
Bardzo dobry lekarz, podejście do pacjenta wzorowe, dobór leków odpowiedni, polecam wspaniałą panią doktor
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Piotr Ciciński

Wałowa 1 lok. 6
37-700 Przemyśl

Bardzo dobry lekarz. Dokładny, wysłucha pacjenta, doradzi, zleci leczenie psychoterapeutyczne i farmakologiczne. Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Aleksandra Mazur

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "OPTIMA"
Św. Jana Nepomucena 32
37-700 Przemyśl

Bardzo polecam panią doktor wszystkim którzy mają problemy zdrowotne . Jest lekarzem o bardzo dużej wiedzy medycznej i trafnie diagnozuje każdą nawet najmniejszą chorobę . Właśnie dzięki Niej znowu odzyskałem chęć do życia i mogę normalnie funkcjonować . polecam Panią doktor wszystkim którzy mają problem psychiczny bo Jest wybitnym lekarzem i wspaniałą kobietą.
Opinia dodana przez: Darek

dr n. med. Maciej Kuligowski

Siemiradzkiego 15 lok. 49
37-700 Przemyśl

Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami. Pan doktor pyta o wszystkie ważne informacje na temat samopoczucia, a także odpowiednio dobiera leki. Przypominam, że lekarz to nie kolega tylko wykonuje swój fach, bo taką opinię widziałam na stronie. Godny polecenia. Pozdrawiam

lekarz Magdalena Łozińska

ulica Seweryna Goszczyńskiego 8/14
37-700 Przemyśl

Pani Magdalena napisala w swoim sprawozdaniu w Sadzie Okregowym w Przemyslu nieprawdziwa informacje na temat matki dziecka chorego na autyzm. Pano psychiatra napisala, ze matka dziecka posiada stare blizny na nadgarstku z samookaleczania i ze cierpi na depresje co jest znieslawieniem. W zwiazku z tym zostanie wytoczona jej sprawa z kodeksu karnego.

lekarz Alina Buczyjan

ulica Generała Bema 6