Filtruj terminy

lek. med. Justyna Kuc-Gratel

Praktyka Lekarska Justyna Kuc-Gratel
Rybnik, ul. Energetyków 22
Rybnik

Pani doktor jest trzecią psychiatrą, do której trafiłam i w końcu miałam dobre wrażenie. Rozmowa trwała godzinę, wysłuchała moich problemów jednocześnie zadając adekwatne pytania. Było widać, że wie, o czym mówi. Dodatkowo skierowała mnie na dalsze badania diagnostyczne i poleciła terapeutów. Naprawdę jestem zachwycona.

lekarz Edyta Fornal-Mazur

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ACER" Ilona i Stanisław Klon
Nowomiejska 6
44-251 Rybnik

Godny polecenia lekarz poświęca dożo uwagi pacjentowi. Pani doktor bardzo mi pomogła szczere podziękowania.
Opinia dodana przez: Wioleta Pifczyk

lekarz Anatol Bagiński

ulica Kominka 31
44-200 Rybnik

Bardzo kompetentny,przyjazny i znający się na rzeczy lekarz. Empatyczny lekarz,ktory wyjasnia i dopytuje jest dziś rzadkością a takimi cechami wyróżnia sie p.doktor. Podchodzi do pacjenta holistycznie.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Katarzyna Porwoł

Rudzka 114
44-200 Rybnik

Cudowna osobowość. Odpowiednia osoba na właściwym miejscu.Lekarz z powołania. Pani doktor jest ciepłą, serdeczną osobą.Bardzo pomogła mojemu synowi,a tym samym mnie, za co jestem jej bardzo wdzięczna. Jest bardzo delikatną, taktowną osobą, do której chętnie idzie się na wizytę. Potrafi pomóc osobie nawet w bardzo złym stanie psychicznym.Podsumowując jest lekarzem ,którego każdy powinien spotkać na swjej drodze, kiedy znajdzie się w potrzebie.

dr Tomasz Grzyb

Szpital Psychiatryczny
Gliwicka 33
44-201 Rybnik

Na wizytę umówiłam się poprzez kontakt telefoniczny . Pan doktor ustalił termin wizytę oraz godzinę . W dniu wizyty miałam potwierdzić do ustalonej godziny wizytę . Po dzwonieniu kilkakrotnym , niestety telefon od Pana doktora nie odpowiadał , moje połączenie było odrzucane , wiec nikłe szanse ze moja wizyta będzie potwierdzona . Przyjechałam do palcówki na umówiona godzinę . Gdy nadeszła moja kolej , weszłam do środka . Tłumacze , ...

dr n. med. Renata Ullmann

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "CENTRUM MEDYCZNE" Sp. z o. o.
Śląska 1
44-206 Rybnik

Kompetentna, empatyczna, uprzejma. Doskonały diagnosta. Zdecydowanie polecam Panią Doktor, szczególnie początkującym, bowiem wyjaśni istotę choroby i sposób leczenia
Opinia dodana przez: Barbara
Na pierwszej wizycie bardzo słaby wywiad, na temat pacjenta, przepisanie dwoch leków niekoniecznie dopasowanych do mojego schorzenia, niby cos tam wyjasnil na temat jakie mają działania, przestrzegał by nie czytać ulotki bo wtedy jak to doktor powiedzial "pacjenci mają nagle wszystkie efekty uboczne ich brania, ale nie wiedzą, że niektóre z nich mogą występować tylko u rasy czarnej". Druga wizyta po miesiacu, mialam dużo obaw co do brania tych leków ...

lekarz Piotr Dragon

ulica Wysoka 25
44-200 Rybnik

Jestem od trzech tygodni pacjentem Pana doktora,kiedyś dawno temu miałem mały problem z którym rozprawił się wzorcowo.Teraz mam poważniejsze problemy i stawiam na profesjonalizm doktora.Trzy tygodnie mijają i czy widzę poprawę , powiem że tak , nie jest to hura optymizm ale moje zachowanie jest zdecydowanie łagodniejsze.Jedyny problem jaki występuje to brak apetytu ale liczę że i ten problem dr. Dragon rozwiąże
Opinia dodana przez: Roman

lekarz Paweł Czaja

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Energetyków 46
44-200 Rybnik

Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Joanna Długosz

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Specjalistyczny Stomatologiczno-Protetyczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Byłych Więźniów Politycznych 3
44-200 Rybnik

Na pierwszej wizycie sprawiała wrażenie, że będzie potrafiła nam pomóc, ale kolejne wizyty utwierdziły mnie, ze jest daremna, tak jak wcześniej wyczytałam w opiniach. Po przedstawieniu jej wszystkich problemów i tak bazuje na tym co mówi jej dziecko a nie rodzic, czyli wiadomo - czepiam się .. Problemy zwaliła na błędy wychowawcze ( które - wynika z tego, ze popełniam tylko wobec jednego mojego dziecka) Dobiła mnie tym co napisała ...

lekarz Olga Jasek

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDIKOL Sp. z o.o.
ulica Parkowa 4a

Praktyka Dentystyczna lek. dent. Agnieszka Banaszkiewicz
Gliwicka 30c/19

lekarz Adam Miera

Psychiatra

Ośrodek Usług Medycznych "Alergopol"
ulica 3 maja 31

lekarz Anna Koterba