Filtruj terminy

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Zespół Opieki Zdrowotnej Nr 1 w Rzeszowie
ul. Tadeusza Czackiego 2
35-051 Rzeszów

Z ręką na sercu polecam doktor Krystynę Szulę. Kompetencja , empatia , pomoc na najwyższym poziomie. Rzadko spotkać psychiatrę dziecięcą z tak wspaniałym podejściem do dziecka i tak zaangażowaną w każdy przypadek. Polecam!
Opinia dodana przez: Malina

lekarz Łukasz Filipowski

Gabinety Krukierek
ul. Kujawska 3
35-323 Rzeszów

Bardzo dobry lekarz, przyjazny, pomocny, z dużą wiedzą. Dobrze dobrane leki, skuteczne leczenie . Polecam

lekarz Daniel Koryl

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDIKAL"
ulica Wierzbowa 2
35-310 Rzeszów

Wszystko się zgadza, dr Koryl jest specjalistą. A na dodatek ma świetne podejście do pacjenta. Potrafi też wytłumaczyć co i jak. A to ważne. I na dodatek nie patrzy, że za drzwiami jet kolejny pacjent. Świetny lekarz, polecam

lekarz Marcin Domka

Dąbrowskiego 31 A/14
35-036 Rzeszów

Znakomity lekarz,bałem się wizyty ,ale potrafił zrobić i zadawać pytania bym czuł się swobodnie,polecam!!!!!
Opinia dodana przez: Dariusz
Jestem uzależniony krzyżowo, głównie alkohol ale kiedyś byłem pewny że mam "tylko" depresję. Doktor "ustawił" mi myślenie, zdiagnozował właściwie, pomógł podjąć terapię uzależnieniową. Spotkania z nim to prawie psychoterapie czyli poświęcał tyle czasu aż był pewny że wyjdę z lepszym nastawieniem niż przyszedłem. Gorąco polecam

lekarz Robert Kamiński

Psychiatra, Seksuolog

Prywatna Praktyka Lekarska Robert Kamiński
ul. Naruszewicza 13/2
35-055 Rzeszów

Dzisiaj dowiedzieliśmy się o tej tragedii.Wciąż nie możemy się otrząsnąć.Leczył mnie i siostrę.Ja już miałem kończyć leczenie.Ostatni raz byłem u Niego 19lipca. Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych. Proszę o informacje kiedy odbędzie się pogrzeb i gdzie. Ja,siostra i cała rodzina jesteśmy w szoku.Był to WYBITNY specjalista.Niech odpoczywa w pokoju.
Jestem kobietą,27 lat córeczka 6lat.Przez wiele lat miałam problemy z narkotykami ciężkimi tzn. heroiną i innymi opiatami. Byłam 2 razy w Ośrodkach M., kilka razy detoksy w szpitalach, też w domu.Z tego 2-Ośrodka uciekłam po tygodniu(k.Warszawy) To był raczej obóz koncentracyjny a nie Ośrodek.Pierwszy zresztą nie był lepszy ale musiałam tam wytrzymać aż 9 miesięcy bo miałam wyrok sądowy i nakaz leczenia zamkniętego do 12 miesięcy(po 9 wypisał mnie młody ...

lekarz Małgorzata Pruchnik-Surówka

Mazowiecka 72
35-324 Rzeszów

Witam Serdecznie!Miałem okazję spotkać panią Małgorzatę bardzo miła sympatyczna ,oraz wrażliwa i ciepła w słowach a także wyrozumiała darzę sympatią i polecam wszystkim potrzebującym kontaktu godna zaufania pozdrawiam
Opinia dodana przez: Mariusz
Pani doktor to bardzo dobry, ciepły człowiek. Tak jak i tato Pani doktor. Bardzo profesjonalny lekarz i nigdy dotąd nie odmówiła pomocy. Mam jak najlepsze zdanie i polecam wszystkim pacjentom.
Opinia dodana przez: Krzysztof z Rzeszowa

dr Justyna Nawrocka

Punkt lekarski
Zenitowa 2
35-301 Rzeszów

Ogólnie polecam. Jednak mam pewne zastrzeżenia. Dostałam w szpitalu psychiatrycznym diagnozę: borderline. Mogła więc mi wytłumaczyć co to jest i jak się z tego wyleczyć, bo opis z wikipedii niewiele mi mówił a poza tym spoko. Dopiero psycholog mi wytłumaczył co to jest borderline w taki sposób, ze zrozumiałam o co chodzi. Ogólnie Pani Doktor jest dostępna w razie potrzeby. Miła i uprzejma. Zawsze pytała się czy leki nie są ...

lekarz Maria Grzech

Zwierzyniecka 11a
35-205 Rzeszów

Polexsm Pania Doktor z calego serca, jest bardzo sympatyczna, doswiadczona z profesjonalnym podejsciem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Anna Wołkanowska

CENTRUM PSYCHIATRII
Władysława Grabskiego 8/15
35-312 Rzeszów

Za pierwszym razem pani doktor zrobiła na mnie chłodne wrażenie, jednak zostałam jej pacjentką i się z tego cieszę. Moja skomplikowana sytuacja jest przez nią dobrze zrozumiana, ma do mnie szacunek i zaufanie jako do pacjentki, nie podważa mojego rozumienia siebie i swoich problemów, nie podważa tego, że sama szukam i sprawdzam co mi służy. Nie bagatelizuje problemów, ale stopuje moją paranoję tzn. mam fibromialgię i przewlekłe zmęczenie, pani doktor ...
Opinia dodana przez: Anna Lachowska

lekarz Renata Pokusa-Rzeczycka

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

Bardzo profesjonalnie podejście do chorego i jego problemów. Lekarka bardzo doświadczona w leczeniu chorób psychicznych.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Agnieszka Rzeczkowska

ul. Fryderyka Szopena 25A/1L
35-055 Rzeszów

Bardzo dobra Pani Doktor, która potrafi wysłuchać pacjenta. Diagnoza, leczenie, wiedza, profesjonalizm na najwyższym poziomie. Jeśli masz podejście, w którym rzeczywiście chcesz sobie pomóc, to polecam wizytę u tej Pani. Ja jestem jak najbardziej zadowolony z otrzymanej pomocy.
Opinia dodana przez: Mateusz

lekarz Marzena Trąd

Seksuolog, Psychiatra

Przedsiębiorstwo Podmiotu Leczniczego "PSYCHOTERAPIA SC"
Zygmuntowska 1
35-030 Rzeszów

Najlepsza psychiatra na Podkarpaciu! bardzo trafna i rzetelna opinia stanu pacjenta. Zawsze pomocna i empatyczna. Bardzo mądra lekarka. Nie jest nastawiona na klienta a na pacjenta więc myślę że te wszystkie opinie negatywne wzięły się z faktu że nie poznaliscie Państwo dostateczenie pani dr. Ja chodzę do Niej już 6 lat,i ta pani dr wyciągnęła mnie że straszych męczarni psychicznych. Wyprowadziła mnie pieknie a niebawem może przestanę brać leki.Natomiast jak ...
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka.

dr n. med. Dariusz Mazurkiewicz

Szopena 15A
35-055 Rzeszów

odmawia pacjentom dostępu do dokumentacji medycznej, czym uniemożliwia konsultację u innego lekarza, nie tłumaczy przyczyn ani podłoża choroby, pacjenta traktuje przedmiotowo, całkowity brak zaufania,
Opinia dodana przez: Wioletta

lekarz Romuald Radziewicz

Psychiatra, Neurolog

Sasanki 9/B
35-604 Rzeszów

Jak on może orzekać o stopniach niepełnosprawności jak wyleciał w swoim czasie hukiem ze szpitala MSW. Nastawiony widać tylko na zarabianie pieniędzy, nie słucha pacjenta, nie interesują go objawy bo z góry wie lepiej.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Henryk Murjas

Przychodnia specjalistyczna
ul .Warzywna ,Rzeszów
Rzeszów

NIE POLECAM WARIAT ZERO PODEJŚCIA DO CHOREGO NA KAŻDEJ WIZYCIE INNE PODEJŚCIE ZMIENNY NASTRÓJ BLEDNE OCZY AZ STRACH Z NIM ROZMAWIAĆ... NIE SLUCHA CO CHORY DO NIEGO MÓWI. ..ON WIE LEPIEJ ... KRZYCZY TWIERDZI ZE OSOBA JEST CIEZKO CHORA I WYMAGA SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO CO JEST TOTALNĄ BZDURĄ PONIEWAZ OSOBA MA ZDIAGNOZOWANA NERWICE LEKOWA W SZPITALU NA SZOPENA W RZESZOWIE WYPISANA DO DOMU Z ODDZIALU NEUROLOGII Z ZALECENIEM DALSZEGO LECZENIA W ...
Opinia dodana przez: Marzena

lekarz Iwona Adamkiewicz