Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Psychiatra Świętochłowice

lekarz Maciej Kapinos

41-605 Świętochłowice

Polecam, pomógł mi wyjść z bardzo ciężkiej sytuacji, najpierw chodziłam prywatnie później z NFZ i co ważne podejście lekarza się nie zmieniło po przejściu na NFZ nadal mogłam liczyć na pomoc i wsparcie. (jak wiadomo zdarzaj się tacy którzy pomagaj dopóki kasa się zgadza)

lekarz Aleksandra Witek-Józefowska

41-605 Świętochłowice

Bardzo dobrze dobrane leki mialem,tylko ostroznie I pod opiekom w szpitalu.Po tych lekach nie mialem objawow choroby I dobrze sie czulem.

lekarz Paweł Czaja

41-605 Świętochłowice

Uważam, że powyższe opinie są bardzo krzywdzące dla pana doktora Pawła Czai, po śmierci męża zgłosiłam się na wizytę i pan doktor objął mnie kompleksową opieką psychiatryczną, dzięki czemu mój świat nabrał koloru. pan doktor to sympatyczny, przemiły i kompetentny lekarz specjalista. Dziękuje panie doktorze.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Ewa Sokołowska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Prywatne Centrum Medyczne "BIOZON"
ulica Findera 7
41-600 Świętochłowice

To drugie moje spotkanie z psychiatrą, pierwsze z Panią Sokołowską. Pani doktor nie znałam gdy się do niej rejestrowałam, wybrałam Panią bo miała najbliższe terminy. Moja podkreślam - pierwsza wizyta! - trwała 15 minut i tylko dlatego, że zaciął się komputer i długo czekałyśmy na pomoc. Rozmowa - a był to raczej mój monolog - trwała około 5 minut, przy czym Pani doktor nie zadała mi żadnego pytania, poza "co ...
Opinia dodana przez: Angela

lekarz Agnieszka Kapica