Lekarze Psychiatra Szczecin

Psychiatra, Psychoterapeuta

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po pierwszej wizycie wiedział gdzie jest problem. Najważniejsze, że umie słuchać drugiego człowieka 🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂🙂 Takich specjalistów ze świeczką szukać 🙂🌹
Opinia dodana przez: Żaneta
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Elżbieta Słowińska

lekarz Elżbieta Słowińska

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

Gabinet Psychiatryczno -Psychotrerapeutyczny dla dorosłych,dzieci młodzieży Ę.Słowińska
Krasińskiego 73/7
Szczecin

Kobieta bez empatii, czysty przelicznik. Próbowała mi wmówić schizofrenię mówiąc, że wymyslam sobie co mówię. Po kolejnych wizytach okazało się, że mam tylko braki w wit d. Niemiła, opryskliwa i jak to ona mówi a uwierzcie mi cytuję "No co interpretuję i wypisuję". Po dwóch zdaniach dostałem moje "dragi" a kolejni lekarze łapali się tylko za głowę...
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Agnieszka Śpiewakowska

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Z mojego punktu widzenia jest to lekarz o nieprawdopodobnej intuicji zawodowej i bardzo dużych kompetencjach w temacie. Rozwiązała mój ciągnący się latami problem. Problem który był lekceważony przez utytułowanych naszych lekarzy. Pani Agnieszko dzięki Pani moj problem nie powraca. Dzięki Pani trafnej diagnozie jestem mocna i czuje się doskonale. Dziękuję bardzo. Zdecydowanie polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Beata Rajczyk

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Szczecin

Bardzo dobry lekarz ! Trafiłam do Pani doktor po wielu wczesniejszych nieudanych próbach leczenia depresji. Dostałam wsparcie, zrozumienie, profesjonalną pomoc. Dopiero u Pani doktor Rajczyk zaczęłam wracać do zdrowia, do pracy, do życia. DZIĘKUJĘ !
Bardzo dobry lekarz. Jeden z najleprzych w Szczecinie, choc trudno sie dostać z uwagi na ilość pacjentów.

lekarz Beata Perkowska

Traugutta 39
71-300 Szczecin

Bardzo miła lekarka, dzięki swojej uprzejmosci buduje aure dzieki ktorej mozna sie przed obcym czlowiekiem otworzyć. Polecam :) Jedna z nieiwelu na tej Żołnierskiej przed którą nie hcce się uciekać.
Opinia dodana przez: stefan

lekarz Małgorzata Rozpara-Wyrębska

Psychiatra dziecięcy

NZOZ "Zdroje"
Szczecin

Bardzo przyjemna kobieta. Lubię z nią rozmawiać. Bardzo uprzejma i życzliwa. Polecam każdemu i życzę każdemu takiego lekarza.

lekarz Małgorzata Śmiarowska

Psychiatra, Psycholog dziecięcy

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Bardzo dobra Pani Doktor , od kilku może nawet i od kilkunastu lat pomaga mojej mamie , i mama jest bardzo , ale to bardzo zadowolona z konsultacji z Panią Doktor. Lekarz naprawdę godny polecenia. Pani nie patrzy na zegarek a pacjenta potrafi diagnozować nawet jak trzeba to i 2 godziny . Świetny kontakt poprzez SMS . Dużo zdrówka życzę Pani - jest Pani najmilszym i najdokładniejszym lekarzem jakiego przez ...
Opinia dodana przez: LESZEK

lekarz Jakub Mizgiert

Zachodniopomorski Instytut Psychoterapii
Królowej Korony Polskiej 26/1, 1A
70-480 Szczecin

Przyszedłem do pana doktora z dziwnymi stanami przygnębienia, lęków, zrezygnowania, braku energii, sił i motywacji. Przepisał mi leki, które co prawda mi nie pomogły z nawet w jednym przypadku pogorszyły mój stan lecz wiadomo ludzka psychika jest złożonym mechanizmem i niekiedy ciężko jest zdiagnozować, co się człowiekowi dzieje. Pan doktor jest bardzo miły, wyrozumiały, wysłucha i chce pomóc lecz niestety nie zawsze wiadomo jak komuś pomóc. Mimo wszystko polecam pana ...
Opinia dodana przez: SL

mgr Szymon Bajer

Psychiatra

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1
70-780 Szczecin

Pan Bajer leczy mnie ponad 6 lat. Na szczęście trafilam na niego po kilku innych psychiatrach, jest naprawdę dobrym specjalistą i fajnym człowiekiem. Mi bardzo pomógł i wciąż pomaga chociaż na pewno nie jest lekarzem, który wypisuje zwolnienia na zawołanie i recepty jak na dropsy :)
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Marcin Jabłoński

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

Polecam Pana doktora z czystym sumieniem. Wysłucha, doradzi, wyleczy. Zawsze pomocny. POLECAM Z CZYSTYM SUMIENIEM
Opinia dodana przez: D.S.

dr Grzegorz Bosy

Psychiatra dziecięcy, Psychiatra

PZP NZOZ MSWiA
Piotra Skargi 16
Szczecin

Doktor z ogromnym sercem i powołaniem. Pomógł mi jakieś 14 lat temu gdy byłam dzieckiem i nikt nie był w stanie do mnie przemówić , pomóc. Jestem ogromnie wdzięczna i polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Iwona Niedzielska

Langiewicza 15 lok.2
70-263 Szczecin

Zdecydowanie polecam Panią dr Iwonę. Oaza spokoju, cierpliwa, potrafi słuchać i pokazuje jak inaczej spojrzeć na problem. Do tego zawsze dyspozycyjna i chętna do pomocy. Jestem jej pacjentką od 2 lat i nie żałuję ani jednej złotówki, wręcz wybór i zaufanie do Pani dr Iwony był jedną z najlepszych moich decyzji w życiu. Gorąco polecam!

dr Jolanta Kucharska-Mazur

Klinika Psychiatrii PUM w Szczecinie
71-460 Szczecin

Niezastapiona Pani doktor, naprawde jest godna polecenia. Zawsze wyslucha, wytlumaczy, doradzi i przede wszystkim nie lekcewazy drugiej osoby. Kazdemu poswieca duzo czasu i uwagi. Napewno nie jest to ktos, kto wypisuje recepty i odsyla z kwitkiem, Dokladnie tlumaczy czym jest choroba, pomaga radzic sobie w trudnych sytuacjach i zawsze mozna na nia liczyc. A ponadto jest bardzo uprzejma.

dr n. med. Barbara Starobrat-Hermelin

Psychiatra dziecięcy

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

4 lata temu moja nastoletnia córka miała trafić na oddział z powodu silnej fobii. Na szczęście udałyśmy się do Pani Doktor na konsultację. Dzięki trafnej diagnozie i odpowiedniemu leczeniu mogła zostać w domu. Dzisiaj jest zupełnie zdrową, zadowoloną dziewczynką. Kiedy mój prawie dorosły syn w ubiegłym roku również potrzebował pomocy, Pani Doktor znowu postawiła trafną i odmienną od innych diagnozę, i znowu jej wiedza i doświadczenie pomogły. To niesamowite, jak ...
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Mariusz Mączyński

Santocka 3
71-082 Szczecin

Lekarz który dba o pacjenta, słucha i doradza martwi się i przejmuję, życzę każdemu takiej pomocy jaką ja otrzymałam od P. Doktora! Polecam w 100% oby sami tacy lekarze w Polsce leczyli !
Opinia dodana przez: emilia

lekarz Marek Juraszek

PORADNIA ZDROWIA PSYCHICZNEGO DLA SŁUŻB MUNDUROWYCH
Kr.Jadwigi 30 ( wejście od Jagiełły)
70-262 Szczecin

Polecam Pana doktora. Uzyskałam fachową pomoc. Rzetelne podejście do pacjenta: rzeczowość, dobra organizacja, doświadczenie, zaangażowanie. Do tego ogromna kultura osobista i empatia.
Opinia dodana przez: Beti

lekarz Edward Karkosza

ul. ks. Robaka 6/3
71-215 Szczecin

Bardzo dobra diagnoza i leki, które pomogły zwalczyć depresje. Świetny lekarz. Polecam z czystym sercem!
Opinia dodana przez: Bartek

lekarz Jacek Afrykański

Lindego 1a
71-315 Szczecin

Bardzo życzliwy lekarz. Nie ocenia, daje bardzo duże wsparcie. Po każdej wizycie czułam się wysłuchana, podniesiona na duchu. Dobrze dobrał lek oraz jego dawkę. Wszystko ze spokojem tlumaczy. Jestem zachwycona takim lekarzem i życzyłabym sobie, aby taką postawę mieli też lekarze innych specjalizacji.

lekarz Dariusz Rogoziński

ulica Podhalańska 8b/3
70-452 Szczecin

Pan doktor powinien chyba odwiedzić kolegę po fachu, bowiem jego opinie, jakoby okres dojrzewania kończył się po trzydziestce mówią same za siebie. Specjalista od manipulowania w umysłach matek, które posłały by swoje potomstwo do żłobka nawet po czterdziestce. Z zasady nie pomaga ludziom wyjść ze stanu psychicznej niedyspozycji, a w sprytny sposób uzależnia od siebie, aby regularnie płacili za wizyty. Odradzam szczególnie nadopiekuńczym matkom, którym pan ten może sprzedać patenty ...
Opinia dodana przez: VonM