Filtruj terminy

lekarz Martyna Szurmińska

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Wałbrzych,ul. Batorego 4
58-309 Wałbrzych

Pani Doktor jest bardzo dobrym lekarzem, widać, że zna się nie tylko na psychiatrii, ale na innych chorobach somatycznych, dowiedziałam się potem od Niej, że pracowała kiedyś Pogotowiu Ratunkowym, a także była lekarzem pierwszego kontaktu w poradni na Sabiecinie. Znała moje leki. Biorę ich dużo od lekarzy internistów. Znała jak działają i tak dobrała mi leki psychiatryczne by nie kolidowały z innymi. Inni Lekrze psychiatrzy nawet mnie nie pytali jakie ...
Opinia dodana przez: Halina
{'id': 25815, 'name': u'Wa\u0142brzych'} Psychiatra
                                       lekarz Anita Domisiewicz

lekarz Anita Domisiewicz

SPECJALISTYCZNY SZPITAL IM. DRA ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO
UL. ALFREDA SOKOŁOWSKIEGO 4
58-309 Wałbrzych

B dobry lekarz, szczegolowy i wyrozumiały kilka lat temu korzystałem z porad,ktore mi pomogły.Polecam Wszystkim takiego lekarza

lekarz Valentyna Mishenyova

Szpital im. dra Alfreda Sokołowskiego
ulica Batorego 4
58-300 Wałbrzych

Naprawdę bardzo miła pani psychiatra i udziela fachowej porady.Polecam spotkanie z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Mario

lekarz Wiesława Krajewska

Cogito
Jana Pawła II 3g
Wałbrzych

Nadchodza Swieta Bozego Narodzenia 2013, prawie dwa lata uplynely jak moj syn zaczal leczenie u Pani Doktor Wieslawy Krajewskiej I po wielu latach matchynej udreki musze powiedziedziec ze moj syn jest wolny od nalogu!!!!!! Nikt nie mogl mu pomoc (a bylismy u wielu lekarzy). W domowej atmosferze I cieplym podejsciu Pani Doktor moj syn jest teraz zdrowym, pelnosprawnym i 100% funkcjonalym czlowiekiem. Ja I moj syn jestesmy niesamowicie wdzieczni Pani ...
Opinia dodana przez: Grazyna

lekarz Tomasz Oskar Szewczyk

Główna 4
Wałbrzych

Bardzo dobry psychiatra. Mogę polecić każdemu. Przez kilka lat męczyłam się z depresją i żadne terapie nie przynosiły poprawy. Pan doktor tak dobrał leki i dawki, że odczułam poprawę już po miesiącu leczenia. Co za ulga !!! Polecam na 100%
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Piotr Niezgoda

tel 602 576 511
Chrobrego 1A
58-303 Wałbrzych

Lekarz ,ktory poświecił mi ogrom czasu,bo niestety nie było lekko dobrać do mojego rodzaju choroby leki.Jeden z niewielu lekarzy ,którym się to udało.Za co mu serdecznie dziękuje.Jest trafny w ocenie ,zawsze w kont telefonicznym pomocny.Choc wydaje się być bardzo empatyczny ,w rzeczywistości to człowiek (Lekarz)chętnie niosący pomoc .Slucha ze zrozumieniem.Pacjent od 10 lat

lekarz Marek Anioła

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zespół Praktyki Pielęgniarskiej "MEDSZKOL" Sp. z o.o.
ulica Ludowa 22/4
58-304 Wałbrzych

ZDECYDOWANIE polecam i sama odnoszę się do komentarzy chwalących lekarza jest on fachowym specjalistą i widać że się stara jak i sporo wie o swojej pracy. serdecznie polecam każdemu :)

lekarz Szczęsny Masłowska-Szczęsny

Neurolog, Psychiatra

Dmowskiego 22
58-300 Wałbrzych

Polecam zdecydowanie!!!Bardzo miła,tresciwa i poważnie podchodząca do twego problemu osoba.Jesli chodzi o czas wizyty'to nie dentysta'jeden pacjent potrzebuje 15 min,a inny 1,5 godz!Osoba z powołania!2-raz z pomocą tej osoby wychodzę na prostą i cieszę sie z życia!

lekarz Lucyna Masłowska-Szczęsny

Psychiatra, Neurolog

Dmowskiego 22
58-300 Wałbrzych

Pani Doktor to dobry, pomocny człowiek. Mam do niej pełne zaufanie. Korzystam z jej porad juz kilkanaście lat. Wiele razy naprawdę mi pomogła. Nie jest może wylewna, ale ma celne i wspierające uwagi. Zawsze cieszę się przed wizytą u niej, bo wiem, że mnie podbuduje na jakiś czas. Pełny profesjonalizm. Polecam.
Opinia dodana przez: Emalia

lekarz Paweł Burka