warmińsko-mazurskie psychiatra

godna polecenia jest bardzo mila i profesjonalna

dr Marzena Talkowska

krolewiecka 60 a
Mrągowo

UWAŻAM ,ŻE TO NAJLEPSZY SPECJALISTA OD CHORÓB PSYCHICZNYCH I NERWOWYCH P. DOKTOR WYCIĄGNEŁA MNIE OD SMIERCI ,POTRAFI LECZYĆ NIE TYLKO LEKAMI ,POTRAFI Z PACJENTEM POROZMAWIAĆ I TO BARDZO DŁUGO NIE MA LEPSZEGO SPECJALISTY NA TERENIE MIASTA MRĄGOWA OD P. DOKTOR MARZENY TALKOWSKIEJ ŚWIETNY PSYCHIATRA WYRAZY SZACUNKU I POWAŻANIA STAŁY PACJENT

lekarz Andrzej Marcinkowski

Noniewicza 48
Suwałki

Wspanialy lekarz, dobry czlowiek, dobral odpowiednie leki, trafil w dziesiatke i bardzo mi pomogl wyjsc ze strasznych stanow i zyc. Pelnia zycia. Polecam.

Opinia dodana przez: OLA

lekarz Małgorzata Kirpsza

Psychiatra

Niepubliczny Ortopedyczny Zakład Opieki Zdrowotnej nr 55. Ambulatorium artroskopowe
al.Wojska Polskiego 80
Dajtki, Olsztyn

Nic dodać, nic ująć - oceniam na 5. Zawdzięczam jej życie. Świetna, kompetentna lekarka. A przede wszystkim z sercem.
Ania.

Ania.

Opinia dodana przez: Anna

lekarz Hanna Dzbańska-Kruk

ulica Wojska Polskiego 19/2
Olsztyn

Uważam, że jest najlepszym lekarzem z możliwych. Po pierwsze nie traktuje cię jak psychola, ale normalnego człowieka, można jej powiedzieć wszystko, a ona cię zrozumie, z byle powodu nie wyśle cię do psychiatryka, pochyla się nad każdym pacjentem, potrafi wyciągnąć z największego dołka i jeżeli nie potrzebujesz leków to ci to po prostu powie.

lekarz Gabriela Łosińska-Wąs

ul. Grobla Świętego Jerzego 14/a
Elbląg

Fachowość,cierpliwość,ciepło,dużo serca,ratuje mnie od wielu lat,z czystym sumieniem polecam Panią Doktor

Opinia dodana przez: AndrzejZ

lekarz Adam Mic

Psychiatra   (+1 więcej)

Kopernika 46A
Olsztyn

Konkretny lekarz psychiatra. Bez dystansu do pacjenta. Dobry kontakt. I nie nerwowy, mimo ze ja lubię pomarudzić i popytać o wiele rzeczy. Tak już mam. Polecam

Opinia dodana przez: Joanna D

dr Paweł Bartosz Petrus

Andersa 3A/4
Iława

Bardzo dobry fachowiec stawiam trafne diagnozy, umie rozmawiać z ludźmi. Jest rzeczowy i konkretny przy czym uprzejmy i godny zaufania

Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Barbara Bieniecka

Dworcowa 24 lok. 14
Dajtki, Olsztyn

Serdecznie polecam Panią Doktor,naprawde potrafi rozmawiać z pacjentem,potrafi profesjonalnie leczyć cierpiącego człowieka nie tylko lekami ale także słowami,bardzo się ciesze że akurat trafiłem do Dr Bienieckiej-Pozdrawiam:)

Opinia dodana przez: Michał

lekarz Violetta Wyrębek

Psychiatra dziecięcy

Dajtki, Olsztyn

Jaki jest nr telefonu do Dr aby było można się umówić na wizytę i gdzie Pani Dr przyjmuję. PILNE.!!!

Opinia dodana przez: dorota