Filtruj terminy

Wyczyść

Lekarze Psychiatra Wodzisław Śląski

lekarz Bożena Radzio

Wodzisław Śląski

Świetny kontakt z pacjentem. Niezwykle przyjazna pani Doktor. Tłumaczy i słucha bez zniecierpliwienie. Potrafi wprowadzić miłą atmosferę nawet w trudnych sytuacjach i problemach. Serdecznie polecam
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Anna Gałązka-Sztajer

ul. Młodzieżowa
44-373 Wodzisław Śląski

Nie lubię wystawiać takich opinii i z reguły tego nie robię ale w tym wypadku w pełni zasłużony mocny negatyw! Pierwsza wizyta związana z moim dzieckiem: pani doktor bardzo nieuprzejma i pretensjonalna. Wchodzę sam, żeby zrobić wstęp zanim zaproszę dziecko do gabinetu. Po 5 minutach wstępnej rozmowy, w czasie której jak to zwykle bywa określa się powód wizyty – pani doktor miała już gotową diagnozę pełną oskarżeń skierowanych w moją ...

dr hab. n. med. Jacek Gabryś

Psychiatra, Pulmonolog

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
44-300 Wodzisław Śląski

Lecze się na nowotwór płuca i po 2 latach znowu trafiłam na Oddział Pana Doktora Gabrysia.Mam pełne zaufanie bardzo dobry lekarz ponieważ swój czas pracy woli poswięcić pacjentowi niż odpowiadac na pytania zadawane przez rodzinę.Rodzinie tłumaczy krótko i zwiężle.Cały oddział prowadzony przez Pana Ordynatora jest przyjazny pacjentowi i rodzinie odwiedzających.Polecam.

lekarz Violetta Bąk

Kubsza 28a
Wodzisław Śląski

Lekarz bardzo kompetentny z doświadczeniem. Byłam u Pani doktor ze swoim rodzicem, wysłuchał i zrobił szczegółowy wywiad z pacjentem i jego rodziną. Pani doktor dała szczegółowe zalecenia dotyczące brania leków i w razie konieczności zleciła wykonanie telefonu w celu doinformowania się. Polecam
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Wioletta Bąk

Wodzisław Śląski

Poznałam lekarkę w Szpitalu Psychiatrycznym w Rybniku. Strasznie nie miła,nie potrafi wysłuchać pacjenta.Nie polecam.Nawet nie liczyła się z tym,że prosiłam o zmianę leku.Uważała,że skutki uboczne są chwilowe,a tak naprawdę nie pomagały.
Opinia dodana przez: neza92

lekarz Karina Wawrzyniak