Psychiatra Zabrze

opilu
plac teatralny
41-800, Zabrze

Pani doktor jest przemiłą ,ciepłą ,spokojną osobą i po wizycie u niej ten spokój udziela się innym chorym .Ma duże doświadczenie i skuteczność w leczeniu . Do każdego chorego podchodzi indywidualnie , ma dla niego czas i nigdy nie odmawia przyjęcia gdy pacjent gorzej się poczuje a nie ma terminu na dany dzień . jeszcze nigdy nie spotkałam tak miłego i empatycznego lekarza . Tą opinie podzielają wszystkie osoby którym poleciłam wizyte u pani doktor

Opinia dodana przez: bs1506 beata.poczta

Indywidualna Praktyka Lekarska Michał Stępniak

41-808, Zabrze

Sesje z Doktorem Michałem rozpoczęłam kilka miesięcy temu. Nie były to łatwe spotkania, wymagały poruszenia wielu trudnych i bolesnych wspomnień. Doktor jest bardzo wartościowym człowiekiem, wzbudzającym zaufanie, które jest tak bardzo potrzebne podczas całej terapii. Każda wspólna rozmowa dodawała mi sił do działania oraz pewności siebie. To profesjonalista w swoim fachu. Zawsze mogłam liczyć na Jego pomoc.

Opinia dodana przez: Anka

Centrum Zdrowia Psychicznego Feniks Zabrze
Grunwaldzka 46
41-800, Zabrze

bardzo dobre podejście do pacjenta, po niedobrych doswiadczeniach z innymi lekarzami wreszcie udalo sie trafic na dobrego specjalicte

Nasze Zdrowie
Floriana 2-4
41-800, Zabrze

Ciepła. mądra, spokojna....Doskonale wyczuwa nastrój pacjenta. Pomogła mi bardzo. Dziękuję.

PZP Feniks s.c. A.K. Kareł NZOZ Feniks Oddział :Sosnowiec ul. Sobieskiego 29
ulica Cieszyńska 2/4
41-800, Zabrze

Rzeczowa - wytłumaczyła sensownie na czym polega zaburzenie u dziecka, jak reagować na nie, czego należy się spodziewać. Wyrozumiała- na zachowanie . Polecam.

Opinia dodana przez: krystyna

MED SILESIA
Nowodworska 41
41-807, Mikulczyce, Zabrze

Jestem wdzięczna Pani doktor za opiekę, trafną opinię i skuteczne leczenie. Pani doktor potrafi wysłuchać i cechuje ją wyjątkowa empatia.

Opinia dodana przez: Mariola

Zabrze

Lekarz który słucha pacjenta i się nim interesuje. Można dzwonić do niego o każdej porze dnia. Polecam i pozdrawiam :)

Opinia dodana przez: N. Anonim

Plac Wolności
41-800, Zabrze

super babka zna sie na leczeniu jest zapracowana ale znajdzie czas dla każdego. Umie wyciągnągnac z najcięzszej depresji

PZP Feniks s.c. A.K. Kareł NZOZ Feniks Oddział :Sosnowiec ul. Sobieskiego 29
ulica Cieszyńska 2/4
41-800, Zabrze

Najlepszy człowiek pod słońcem! Lekarz z powołania! Bardzo wyrozumiała, dokładna.
Polecam, polecam, polecam!

Polecam, polecam, polecam!

Opinia dodana przez: Bogna Drozdowska

Nie polecam, jeśli stan poważny - u mnie było gorzej z każda wizytą. Doktor nie uczciwa w słowach i zapewnieniach. Zwalcza osoby cierpiące.

Opinia dodana przez: Krystian