Filtruj terminy

Lekarze Psychiatra Zgorzelec

lekarz Krystian Antoniewicz

Iwaszkiewicza 6/7
59-900 Zgorzelec

bardzo dobry lekarz , mily i kompetentny . naprawde polecam . pomogl mi w trudnej sytuacji , nie zmuszajac do pojscia do szpitala tak jak inny lekarz , ktorego nie wymienie z nazwiska ( bo moze mnie poda do sadu, ja wiem?):-)
Opinia dodana przez: monika

lekarz Małgorzata Bińkowska

ul. Władysława Stanisława Reymonta 5/2
59-900 Zgorzelec

Była moim pierwszym lekarzem kilka lat temu.Wspominam ją jako bardzo miłą i ciepłą osobę.Wzięła mnie pod swoje ,,skrzydła'' w tych najtrudniejszych moich chwilach i dzięki jej za to .
Opinia dodana przez: CZESŁAWA

lekarz Wojciech Gzubicki

Psychiatra

Wielospecjalistyczny Szpital - Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Zgorzelcu Szpitalnictwo
ulica Lubańska 11/12
59-900 Zgorzelec

Wyrozumiały i wspaniały lekarz. Widać, że ma dużą wiedzę o tym, co robi i doświadczenie z odpowiednią opieką nad pacjentem. Na pewno do niego wrócę.
Moje pierwsze spotkanie z Panem doktorem. Pozytywne zaskoczenie i to bardzo. Duży plus! Naprawdę jestem pod wrażeniem :)
Opinia dodana przez: oj

lekarz Marek Bińkowski

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec

Dziwią mnie negatywne komentarze na temat doktora... W moim przypadku trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Dziś żyje jak normalny człowiek. A bałam się jeść, pić i wychodzić z domu. Bałam się ludzi.. dosłownie wszystkiego! Trudny zawód Doktora podziwiam go... Nigdy nie odczułam by pieniądze były dla niego wazniejsze niż pacjent! Przeciwnie! Wg mnie to są choroby tak trudne że trzeba wielu czynników również z naszej strony by z tego wyjść... ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Tadeusz Kocjan

Langiewicza 20 (Delta) lok. 9
59-900 Zgorzelec

Mam bardzo dobre wspomnienia o doktorze Kocjanie, słyszałem że zmarł, czy ktoś może to potwierdzić, czy prawdą jest że żyje syn doktora Kocjana, czy też jest lek.psychiatrą ?
Opinia dodana przez: tadeusz kurzeluk

lekarz Janusz Zabłocki

Neurolog, Psychiatra

Gabinet Neurologiczny
Batorego 16
59-900 Zgorzelec

Absolutnie nie polecam psychiatry. Bardzo nieprofesjonalne podejście do pacjenta,nie traktuje go z szacunkiem,wyśmiewa,kpi z problemów zdrowotnych. Gdy podzieliłam się z lekarzem informacją,że leki nie działają to usłyszałam odpowiedź "to przez to,że kobieta zmienną jest" i takie słowa na wizycie padały często. Z resztą wizyta sama w sobie strasznie droga.

lekarz Grzegorz Gołąbek

ul. Warszawska 30/45,46,47