psycholog dziecięcy

Sortuj
Psycholog dziecięcy Nowa Sól mgr Agnieszka Łozowicka

mgr Agnieszka Łozowicka

Psycholog dziecięcy   (+3 więcej)

Pracownia Psychologiczna Agnieszka Łozowicka
Plac Wyzwolenia 2/5
Nowa Sól

Podpisuję się pod poniższymi opiniami. Na prawdę można poczuć się wyjątkowo dobrze przyjmowaną osobą, widać zaangażowanie a co za tym idzie efekty. Wzbudza zaufanie co jest niezmiernie ważne. Znalazłem Pani informację tu na portalu, stąd też tu zamieszczam swoją opinię z poleceniem dla innych.
P.S. czasem tylko trzeba uzbroić się w cierpliwość w kontakcie telefonicznym, ale nie jest to wielki problem.

Wolny termin: 28 Kwi o 16:00. Sprawdź inny. # 4
Psycholog dziecięcy Nowy Sącz mgr Michał Bek

mgr Michał Bek

Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Gabriela Narutowicza 2
Nowy Sącz

U pana Michała panuje miła i życzliwa atmosfera. Otrzymałam pomoc i jestem zadowolona z rezultatów spotkań. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jadwiga
Wolny termin: 23 Maj o 17:00. Sprawdź inny. # 6
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena

mgr Anna Nykiel

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Jako mama wcześniaka miałam dość specjalistów, jak usłyszałam, że jeszcze psycholog to pomyślałam - że ta wizyta będzie zbędna, zwłaszcza dla mojego syna który jest zbyt mały, nie mówi, , po co mu psycholog?. Okazało się, że wizyta była przyjemna i niezwykle pomocna dla mnie i mojego dziecka. Z przyjemnością pójdę na kolejną. Pani Ania jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.

mgr Małgorzata Wasilewska

Psycholog dziecięcy   (+3 więcej)

Chwałkowice, Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

Mgr Karolina Cwynar

Psycholog dziecięcy   (+1 więcej)

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
Chwałkowice, Opole

Polecam gorąco, bardzo dobry specjalista, super podejście do dzieci, byłam mile zaskoczona tym bardziej, że moje wcześniejsze doświadczenia z psychologami były bardzo nie miłe. Kilka wizyt rozwiązało problem. Polecam szczerze!

Opinia dodana przez: Marzena
Psycholog dziecięcy Łódź mgr Igor Wiśniewski

mgr Igor Wiśniewski

Jarmed
Organizacji WiN 50
Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam

Opinia dodana przez: Gladcy