psycholog dziecięcy

Sortuj
Psycholog dziecięcy Nowa Sól mgr Agnieszka Łozowicka

mgr Agnieszka Łozowicka

Psycholog dziecięcy   (+3 więcej)

Pracownia Psychologiczna Agnieszka Łozowicka
Plac Wyzwolenia 2/5
Nowa Sól

Bardzo serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Korzystałam wcześniej z porad u innych specjalistów, niektóre były trafne, ale niewiele mi dały, może to moja wina, nie wiem, ale dopiero tutaj się obudziłam. Ciepła, wrażliwa osoba, przede wszystkim słuchająca i obecna w rozmowie, a nie tylko rzucająca mądrościami z książek, a przy tym konkretna. Bardzo trafne uwagi i spostrzeżenia, nawet się nie spodziewałam. Dowiedziałam się bardzo dużo o sobie i sposobie w jaki na co dzień funkcjonuję i to tak na prawdę dało do myślenia, że muszę zmienić coś w sobie, w swoim życiu, że to moja odpowiedzialność, nie świata, że samo nic się nie zmieni. Współpraca bardzo udana i mam wrażenie, że wiele się już zmieniło. POlecam

Opinia dodana przez: Aga
Najbliższy termin: jutro o 16:00 # 5
Psycholog dziecięcy Nowy Sącz mgr Michał Bek

mgr Michał Bek

Psycholog dziecięcy   (+2 więcej)

Centrum Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej
Gabriela Narutowicza 2
Nowy Sącz

Średnia ocen: 5/5

U pana Michała panuje miła i życzliwa atmosfera. Otrzymałam pomoc i jestem zadowolona z rezultatów spotkań. Szczerze polecam.

Opinia dodana przez: Jadwiga
Najbliższy termin: 31 Sty o 15:00 # 6
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Marta Wiśniewska

mgr Marta Wiśniewska

Psycholog dziecięcy   (+2 więcej)

Przychodnia i Szpital FORMMED Centrum Leczenia Wad i Zaburzeń Rozwojowych
Babice Nowe, Warszawska 197 D

Najlepszy psycholog w całej Warszawie, skuteczna terapia małżeńska, kompetentne podejście do pacjentów, miła i życzliwa atomosfera podczas każdej z wizyt.

Opinia dodana przez: irena
Najbliższy termin: 6 Lut o 17:00 # 7
Psycholog dziecięcy Katowice mgr Sylwia Powałko

mgr Sylwia Powałko

Klinika Medycyny Psychosomatycznej ANDROMED Tomasz UNDERMAN
ul. Wojewódzka 24/2
Katowice

Średnia ocen: 5/5

A wiec polecam w 100%. Fachowe podejście do sprawy. Co ważne potrafi słuchać i rozmawiać do "rzeczy" a nie zapamietane typowo z książki definicje. Tak wiec polecam z czystym sumieniem.

Opinia dodana przez: Kamil

mgr Anna Nykiel

Średnia ocen: 5/5

Jako mama wcześniaka miałam dość specjalistów, jak usłyszałam, że jeszcze psycholog to pomyślałam - że ta wizyta będzie zbędna, zwłaszcza dla mojego syna który jest zbyt mały, nie mówi, , po co mu psycholog?. Okazało się, że wizyta była przyjemna i niezwykle pomocna dla mnie i mojego dziecka. Z przyjemnością pójdę na kolejną. Pani Ania jest profesjonalistką w swojej dziedzinie.

mgr Małgorzata Wasilewska

Psycholog dziecięcy   (+3 więcej)

Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5/5

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

Mgr Karolina Cwynar

Gabinet Pomocy Psychologicznej dla dzieci i dorosłych
Ligonia 7/1
Chwałkowice, Opole

Średnia ocen: 5/5

Polecam gorąco, bardzo dobry specjalista, super podejście do dzieci, byłam mile zaskoczona tym bardziej, że moje wcześniejsze doświadczenia z psychologami były bardzo nie miłe. Kilka wizyt rozwiązało problem. Polecam szczerze!

Opinia dodana przez: Marzena