psycholog dziecięcy w okolicach warka

Sortuj

mgr Maria Zapolska-Downar

Warszawski Instytut Psychoterapii
Al. Niepodległości 54 lok. 27

Średnia ocen: 5/5

Pani Maria jest bardzo miłą, ciepłą osobą, a przy tym profesjonalną. Trafiłam do niej w związku z rozwodem. Wskazała nam jak najlepiej przeprowadzić przez to córkę, co z perspektywy czasu uważam, że się udało. Myślę, że te spotkania pomogły też poprawić nasze relacje z byłym mężem lub chociaż nauczyliśmy się komunikować bez ranienia i złośliwości, a to już bardzo dużo. Szczerze polecam. Agnieszka

Psycholog dziecięcy Otrębusy mgr Joanna Kąkol

mgr Joanna Kąkol

Psycholog dziecięcy i młodziezowy Joanna Kąkol
Łosia 18e
Otrębusy

Średnia ocen: 5/5

Bardzo dobry psycholog, potrafiący nawiązać bezpośredni i serdeczny kontakt z młodzieżą, a co najważniejsze - bardzo skuteczny. Polecam.

Opinia dodana przez: Basia
Psycholog dziecięcy Warszawa mgr Magdalena Nagrodzka

mgr Magdalena Nagrodzka

Psycholog dziecięcy   (+4 więcej)

GABINET PSYCHOTERAPII I COACHINGU MAGDALENA NAGRODZKA
ul. Korotyńskiego 42/34
Ochota, Warszawa

Doskonały Fachowiec! Psycholog o niezwykłym zaangażowaniu w proces zdrowienia pacjenta, zdecydowanie wybiegającym ponad standardy! Niezwykle ciepła i cierpliwa, a przy tym potrafiąca nauczyć stawiania granic. Terapię u Niej można z góry potraktować w kategorii wylosowania szczęśliwego losu na loterii życia.
Bez dwóch zdań osoba godna polecenia!

Krzysztof Jan

Opinia dodana przez: Krzysztof Jan

Małgorzata Ohme

Psycholog dziecięcy

Centrum Pomocy Profesjonalnej
ul. Puławska 257 lok. 71

Profesjonalne podejście do dziecka, potrafi słuchać, udziela bardzo dobrych porad, które pomogły mi i mojemu dziecku w okresie "buntu 3 latka".

dr n. med. Anna Szczepaniak

Mabor
Św. Bonifacego 104

miła,kompetentna,zaangażowana,psycholog z powołaniem

miła,kompetentna,zaangażowana,psycholog z powołaniem

mgr Marta Rusek

Pracownia Psychoterapii i Rozwoju DIALOG
Śniadeckich 18 m. 34

Bardzo dobry, sympatyczny psycholog dziecięcy. Dobrze poprowadzona terapia małego dziecka, jak i problemów rodzinnych.

mgr Ewelina Mocarska

Poradnia Wczesnej Interwencji
Puławska 233 lokal d2

Bardzo miła i kompetentna osoba z podejściem do dzieci. Prowadzi ciekawe zajęcia rozwijające wykorzystując przedmioty codziennego użytku. Specjalista godny polecenia

Opinia dodana przez: Aga

mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Prywatna praktyka
ul. 25-go czerwca 43
Radom

Witam, Pani Joanna jest profesjonalistką w psychologii. Dzięki Niej zrozumiałam przyczynę swoich niepowodzeń. Dzięki Pani zaczełam bardziej optymistycznie podchodzić do życia. Zawsze mi pomogła, widzę diametralną zmianę (oczywiście na lepsze) w swoim życiu. Wiele sytuacji nie rozumiałam, nie widziałam dzięki Pani Psycholog je dostrzegłam i dziękuję za to nakierowanie. Pani Joanna jest godną polecenia Profesjonalistką. Mnie bardzo pomogła. Żałuję, że wcześniej nie poddałam się takiej terapii. Ale lepiej późno niż wcale.;) Pozdrawiam

Opinia dodana przez: gosia