Psycholog W Okolicach Biskupiec

Psycholog dziecięcy

Psycholog dziecięcy - gabinet Olsztyn
ul. Jagiellońska 55 b/41
Olsztyn

Szczerze polecam Pana Piotra. Pełne zaangażowanie podczas sesji, pozytywne efekty terapii przychodzą bardzo szybko. Od razu widać, że Pan Piotr zna się na swojej pracy, jest wspaniałym fachowcem i co jest bardzo ważne – bardzo lubi swój niełatwy zawód. Moim zdaniem najlepszy psycholog w Olsztynie.

Opinia dodana przez: Tomek

mgr Monika Pater-Prais

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Gabinet Psychologa Dziecięcego
ul. Niepodległości 53/55 gab.2
Dajtki, Olsztyn

Polecam tym którzy chcą coś zrobić ze swoim życiem!

Polecam tym którzy chcą coś zrobić ze swoim życiem!

Magdalena Skotnicka

Psycholog, Psychoterapeuta

ul. Niepodległości 53/55 lok.8
Olsztyn

naprawdę polecam, byłem pacjentem na Oddziale i na pewno wrócę do Pani psycholog. pomogła, zrozumiała, wytłumaczyła. Polecam.

Opinia dodana przez: Piotr

mgr Urszula Gasperowicz

Psycholog

Warmińsko-Mazurskie Centrum Słuchu i Mowy \\\"MEDINCUS\\\"
ul. Obrońców Tobruku 1/1
Dajtki, Olsztyn

Czeka sie dość długo ale warto. Potrafi podnieśc na duchu, wysłuchać, dobrze doradzi. Wzbudza zaufanie, polecam!

mgr Dorota Mroczkowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Psychologiczno-Szkoleniowe
Kanafojskiego 3
Olsztyn

Bardzo uprzejma i profesjonalna pani doktor, skorzystałam ja, skorzystały moje dzieci (Biofeedback), gorąco polecam Anka Z.

mgr Barbara Ślusarczyk

Psycholog

Prywatna Praktyka Psychologiczna
Długa 2
Szczytno

Pani psycholog jest świetna ;)
Polecam .

Pani psycholog jest świetna ;)
Polecam .

mgr Marta Kossut

Psycholog dziecięcy

Gabinet Psychologiczny Marta Kossut
ul.Niepodległości 53/55
Dajtki, Olsztyn

Kompetentna, ciepła, budząca zaufanie, dokładna, szczerze chcąca pomóc Pani Psycholog. Byliśmy na 6 spotkaniach, podczas których odebrała w sumie 2 telefony - zawsze szybko i pośpiesznie kończąc rozmowę z rozmówcą. Dwukrotnie sama przeciągnęła czasowo spotkanie aż o 40 minut! nie pobierając za to dodatkowej opłaty (warto umawiać się jako ostatni w kolejce;) ) Papierologia na początku jest niezbędnym elementem, aby poznać przeszłość dziecka oraz podejście rodziców. U nas rady Pani Marty zadzaiałały więc na pewno z czystym sumieniem mogę polecić ją innym.