psycholog w okolicach głowno

mgr Igor Wiśniewski

Jarmed
Organizacji WiN 50
Łódź

Pan Wiśniewski jest piereszym psychologiem, który potraktował nasze rozterki w taki sposób,że czuliśmy się, iż w końcu ktoś nas rozumie i nie bagatelizuje problemów. Tłumaczy zawirowania umysłu naszego syna, jego trochę inne działanie. Podpowiada rozwiązaniadany. A co najważniejsze, jak my, dorośli mamy się zachować, aby pomóc dziecku. Taką osobę, otwartą na innych, znajduje się raz na tysiąc.Polecam

Opinia dodana przez: Gladcy

Jolanta Starosta

Psycholog

Stara Gadka

Super psycholog polecam każdemu kto ma chociaż minimalne problemy z dziećmi, Ogromny pozytyw.

Psycholog Łódź mgr Katarzyna Fiszer

mgr Katarzyna Fiszer

Psycholog   (+1 więcej)

Prywatny Gabinet Psychologiczny
al. Kościuszki 80/82, pok. 311
Śródmieście, Łódź

Od jakiegoś czasu spotykam się z Panią Kasią. Niezwykle profesjonalna i życzliwa osoba. Zawsze znajdzie czas, doradzi, pomoże spojrzeć na problem z zupełnie innej perspektywy. Z całą pewnością jeszcze nie raz trafię do niej na "kozetkę".

Opinia dodana przez: Krzysztof
Psycholog Łódź lek. med. Marcin Matych

lek. med. Marcin Matych

Psycholog   (+3 więcej)

Gabinet Lekarski Psychoterapii
Przełajowa 22b blok 22c lok.3
Retkinia, Łódź

Bardzo kompetentny lekarz. Zna się świetnie na zagadnieniu nerwic i lęków. Ja polecam każdemu kto ma z tym problem.

Opinia dodana przez: Paweł

Alicja Kuczkowska

Psycholog

Gabinet lekarski

None

Wspaniała terapeutka i wspaniały człowiek.
Prowadziła moją terapię indywidualną, potem małżeńską.
Pomogła mi dotrzeć do źródeł i przyczyn moich ...

Wspaniała terapeutka i wspaniały człowiek.
Prowadziła moją terapię indywidualną, potem małżeńską.
Pomogła mi dotrzeć do źródeł i przyczyn moich reakcji i zachowań, pokazała narzędzia do przepracowania w sobie samego siebie. Dzięki Niej z dnia na dzień coraz bardziej uwalniam się od swoich ograniczeń, z dnia na dzień jestem coraz bardziej wolnym człowiekiem

Opinia dodana przez: Artur
Psycholog Łódź  Karolina Gutkowska

Karolina Gutkowska

KlinikaGutkowska
Wigury 14 lok. 1
Śródmieście, Łódź

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.

Profesjonalistka!!! W pełnym tego słowa znaczeniu.
Po każdej wizycie u Pani Karoliny wychodzę pełna optymizmu, bo wiem że mój problem jest do rozwiązania.
Pani doktor jest bardzo ciepłą, empatyczną osobą, która trafia w sedno problemu i bardzo, ale to bardzo profesjonalnie podchodzi do problemu. Zaczynam czuć się spełnioną kobietą wiem, że nie przyjdzie to od tak, ale bardzo ciężką pracą jest okupiona droga do mojego szczęścia.
Jestem bardzo zadowolona z terapii, bo widzę postępy!!! Wiem, że dojdę z pomocą Pani Karoliny do mojego upragnionego celu.

Opinia dodana przez: Monika

mgr Karina Nowaczyńska

Psycholog   (+1 więcej)

Centrum Psychologiczno-Pedagogiczne Futurum
ul. Św. Antoniego Padewskiego 5/7
Łódź

Była przy diagnozie naszego dziecka i jest z nim do tej pory (a to już 3 lata), świetny fachowiec o wielkiej intuicji i ogromniej wiedzy. Otwarta osoba, bardzo życzliwa, i przede wszystkim cierpliwa, konsekwentna i chętna do pomocy w każdej chwili. Otacza opieką terapeutyczną dziecko ale i rodzinę w trudnych chwilach.Gorąco polecam współpracę, dzięki Pani Karinie zobaczyliśmy "światełko w tunelu" i pomału odzyskujemy nasze dziecko. Dziękujemy z WIELKIE SERCE I OGROM PRACY.

Opinia dodana przez: Marcin Ciechański

mgr Ewa Bienert

NZOZ Alfa
NZOZ "Alfa" ul.Krakowskie Przedmieście 10, Sieradz
Sieradz

Pani Psycholog Ewa bardzo pomogła mnie i mojej rodzinie. Najpierw mnie pomogła uporać się z lękami a po 1,5 roku z dużym zaangażowaniem pomogła całej mojej rodzinie w sytuacji rozwodu. Bardzo polecam tą panią psycholog!

Opinia dodana przez: Ewa Bienert

Bożena Banasiak

Psycholog dziecięcy

NEUROMEDICA
ul. Piotrkowska 204/210
Łódź

Sympatyczna, miła z dużym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta,bardzo szczegółowa konsultacja. Polecam !!!

lekarz Aleksandra Wiatrowska

Psycholog dziecięcy

Wojewódzki Szpital Dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu
ulica Sądowa 18
Świecie

Wspaniały lekarz, bardzo fachowe i życzliwe podejście do pacjenta . Fachowość na 5. Zawsze usmiechnięta. Oby więcej takich lekarzy

Opinia dodana przez: Tekla