Psycholog Jaworzno

Psycholog, Seksuolog

Synergia Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Sądowa 5A
Centrum, Jaworzno

Pani Sandra jest psychologiem z powołania, młodym, a mimo to posiada ogromną wiedzę i wykonuje swoją pracę perfekcyjnie. Ma pomysł na terapię, potrafiła sprytnie zmusić mnie do refleksji. Głęboka analiza moich problemów bardzo mnie rozwinęła, dzięki niej dowiedziałem się wiele o sobie. Na problemy patrzę teraz z różnych stron, przez co nie są już tak uciążliwe, a wiele z nich rozwiązałem. Półroczna terapia u Pani Sandry mocno przyczyniła się do korzystnych zmian, jakie we mnie zaszły. Polecam!

Opinia dodana przez: Darek

mgr Bożena Kalemba

Psycholog, Psychoterapeuta

Gabinety Lekarskie
al. J. Piłsudskiego 30a
42-602 Jaworzno

Bardzo dobra Psychoterapeutka. Bardzo ciepła i cierpliwa. Chodziłam do niej rok i zobaczyłam, że warto pracować nad swoimi problemami, nie uciekać przed nimi i że na to potrzeba czasu. Dziękuję.

Synergia Gabinet Psychoterapii i Rozwoju
Sądowa 5A