lubelskie psycholog

mgr Małgorzata Łagoda

Gabinet Labolatorium Psychotechniczne
ul.Krasińskiego 2/28
Lublin

Sympatyczna Pani psycholog, czasem ciężko się dodzwonić ale oddzwania. Można polecić do współpracy.

mgr Katarzyna Stadejek

Psycholog   (+1 więcej)

Gabinet psychoterapii i pomocy psychologicznej
Lublin, ul.I Armii Wojska Polskiego 5/5b
Lublin

Zdecydowanie polecam, nawet nie wiedziałem że można sobie ze wszystkim poradzić. Jesteśmy aktualnie na dobrej drodze dużo pracujemy i cieszę się że wybrałem tego lekarza.

Opinia dodana przez: Maciek

mgr Łukasz Miciuk

Centrum Medyczne TEHAND
Paganiniego 7
Lublin

Polecam tego psychologa, otworzył mi oczy na rzeczy, których nie dostrzegałam. Wcześniej obawiałam się wizyty u psychologa i nie sądziłam, że może być tak owocna. Dobry kontakt z pacjentem, nie ma się oporów by mówić o swoich problemach, można znaleźć zrozumienie i dobre rady

Opinia dodana przez: Pacjentka

Ewelina Dresler

Biała Podlaska

Do p.Eweliny Dresler trafiłam w trudnym momencie mojego życia, rodzina nie potrafiła mi już pomóc. Do terapii zostałam po części zmuszona, lecz już po pierwszym spotkaniu poczułam wielką ulgę, a z każdym kolejnym coraz bardziej rozumiałam mój problem. Czułam się przy tym zrozumiana i wspierana. Przełamałam poczucie wstydu i przestałam się bać mówić o tym, z czym sobie nie radzę, co mnie boli. Czułam się swobodnie podczas rozmów. Pani Ewelina jest bardzo ciepłą, otwartą kobietą. Nie poucza, nie osądza, nie daje "złotych rad", stara się natomiast pokazać realne proste rozwiązania, pokazuje jak można sobie pomóc ze swoimi lękami. Jest przy tym niezwykle ciepła, wyrozumiała, taktowna, dodaje pewności i wiary w siebie, a współpraca z Nią daje niesamowite efekty. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, mogłam na Nią liczyć też w trudnych dla mnie momentach, była wtedy bardzo elastyczna i potrafiła spotkać się ze mną wtedy kiedy bardzo jej potrzebowałam. Po terapii nabrałam chęci do życia, do zmian, stałam się otwarta na ludzi, przestałam zamykać się tylko w swoim świecie, poczułam radość w sercu... Zrozumiałam swój problem i nabrałam sił, by się z nim zmierzyć, poznałam w końcu siebie. Bardzo polecam p.Ewelinę Dresler, jest wspaniałą kobietą. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogłam znaleźć się "pod Jej skrzydłami". Żałuję tylko, że tak późno zgłosiłam się na terapię. Dziękuję za wszystko. Wiolka

Opinia dodana przez: Wiolka

Beata Ledwoch

Lublin

Profesjonalistka. Jest uczciwa, zaangażowana i życzliwość czuje się na każdym kroku

mgr Elwira Przychodzeń-Chruściel

Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Bardzo dobry psycholog da się wyczuć że z powołania, bardzo mi pomogła cierpliwie słucha i mądrze doradza wszystko się sprawdziło w praktyce odzyskałam dzięki niej siły ostatnio pani psycholog ma dużo pacjentów w przychodni ale dowiedziałam się ze przyjmuje w fundacji Papilio POLECAM

Opinia dodana przez: pacjentka

mgr Elżbieta Januszewska

Psycholog   (+1 więcej)

Radziwiłłowska 5
Lublin

Kompetentna, zna się na tym co robi i potrafi pomóc. Zainteresowana tym, co boli pacjenta.

mgr Marta Tomaszewska-Skwarek

Zwycięska 6A, GALERIA ZONE
Lublin

Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty, badanie poszło sprawnie, instrukcje czytelne, sympatyczna atmosfera, profesjonalna obsługa.

mgr Halina Ginowicz

Łuków

Wybitna terapeutka i fachowiec. Nie zawsze pierwsze spotkanie jest przyjemne ale to świadome działanie.
Absolutnie zna się na rzeczy, ...

Absolutnie zna się na rzeczy, szczerze polecam! Skuteczna, rzeczowa, wiarygodna. Jedna z najlepszych specjalistek w Polsce.

Psycholog Chełm mgr Joanna Mielniczuk

mgr Joanna Mielniczuk

Psycholog   (+5 więcej)

Gabinet psychologiczny Joanna Mielniczuk
ul. ks. Jerzego Popiełuszki 11
Chełm

Trafilam na Pania Joasie mniej wiecej poltora roku temu .... poprzez internet .Mieszkam za granica. Szukalam pomocy online ale trafialam na slabych lekarzy. Trafilam na Pania Joasie ,gdzie widzialam zaangazowanie i ciepla osoba. Polecam wszystkim ,tym bardziej osobom ktore potrzebuja pomocy poza granicami kraju.

Opinia dodana przez: Ewelina