małopolska

lek. dent. Barbara Gołębicka

Chirurg stomatolog   (+1 więcej)

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska
ul. Małopolska 1B/5
Koszalin

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani doktor.

lekarz Tomasz Stadnicki

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
Częstochowa

lekarz godny polecenia uprzejmosc poswiecony czas dla pacyjet zaufanie do kompetencji podejscie do pacyjeta polecam

Opinia dodana przez: bogdan

lekarz Marcin Banach

Anestezjolog

Medicina
Grzegorzecka 67c
Kraków

Mialam przyjemnosc byc znieczulana przez Pana Doktora.Rzeczowe podejscie podczas wizyty przed zabiegiem,staranny wywiad,komfort podczas wprowadzenia do znieczulenia,a opeieka pozabiegowa anielska.Malo kto z operowanych pacjetow docenia tego,kto odejmuje nam swiadomosc doswiadczanego bolu,zwykle laury odbieraja operatorzy.Ja, procz zachwytu nad samym zabiegiem,wyrazam tez wdziecznosc za niezwykle profesjonalna opieke pooperacyjna.Pomogl mi komfortowo przetrwac najtrudniejsze godzinny po operacji.Rewelacyjnie ustawione leki.Dziekuje,Panie Doktorze:)

Opinia dodana przez: Agnieszka Daniels

lekarz Piotr Klimaszewski

Małopolska 1
Koszalin

wspaniały lekarz, pełen empatii, kompetentny, jego pracy nie trzeba poprawiać, nie jest tani, szczerze polecam:)

mgr Monika Habdas

Fizjoterapeuta   (+1 więcej)

Reha Habdas Centrum Rehabilitacji i Masażu
Małopolska PU-134
Jastrzębie-Zdrój

Z całą odpowiedzialnością mogę stwierdzić, że Pani Monika Habdas posiada pełne kwalifikacje zadowodowe a zajęcia prowadzi sumiennie i z pełnym zaangażowaniem czego dowodem jest stała poprawa zakresu ruchów moich kolan.

lekarz Anna Siewruk-Kalicka

Bolesława Chrobrego 6/8
Wyścigi, Sopot

Po dzisiejszej biopsji w Centrum Onkologii wykonywanej przez dr Kalicką i cały jej towarzyszący zespół za fachowość i serdeczność bardzo dziękuje. Mile zaskoczona pacjentka :)

Opinia dodana przez: Ewa Lipka

lekarz Ilona Ozimek-Jurkowska

Endokrynolog   (+1 więcej)

Gabinet Pediatryczny
Gdyńska 50
Żukowo

Dzieki Pani doktor udalo sie mi donosic ciaze. Jestem jej bardzo wdzieczna za to. Niestety przerwalam leczenie ale musze znow znowic sprawy osobiste i napewno sie do niej zglosze. Osoba bardzo ciepla

Opinia dodana przez: mk

lek. dent. Marcin Pesta

DENTALMED
Zwycięstwa
Koszalin

bardzo dobry dentysta, uprzejmy i cierpliwy. kilka zebow wyleczylem u niego i nie ma z nimi zadnych klopotow narazie.
polecam ...

polecam go!

polecam go!

Opinia dodana przez: rafal

dr n. med. Marek Czerner

Chirurg ogólny   (+2 więcej)

Małopolska 18
Chwałkowice, Opole

Nie zgadzam się z opinią anonima z 25.06.2010. Godny polecenia, kompetentny wspaniały człowiek i lekarz. Eugeniusz

Opinia dodana przez: Eugeniusz