Filtruj terminy

mgr Maria Ocias-Tarkowska

Psychologiczny
Sucha 2
26-600 Radom

Ja sama pani mgr chodzilam cale lata jest mila osoba zna sie na rzeczy i wie jak postepowac z pacjetem
Opinia dodana przez: Ela

mgr Katarzyna Dupla-Poprawska

Seksuolog, Psycholog dziecięcy

Bat - Med
ul. Sedlaka 4/6/8
26-600 Radom

Pani Kasia to wspaniała kobieta ! Potrafi naprowadzić, że człowiek sam zaczyna wierzyć w siebie.Pokazuje właśiwą drogę, pokazuje jak błędne bywa czasami nasze myslenie. Wszystko co robi, robi dla pacjenta. Pokazuje,że człowiek jest najważniejszy i od niego wszystko zależy. Terapia z Panią Kasią postawiła mnie na nogi.
Opinia dodana przez: Ola

mgr Elżbieta Bromowicz

Psycholog, Psychoterapeuta

Ośrodek Usług Psychologicznych
Gajowa 35 m 2
26-600 Radom

Pani psycholog bardzo miła, kulturalna, empatyczna, wyrozumiała, podchodzi poważnie do problemów. Właściwa osoba na właściwym miejscu
Opinia dodana przez: Natalia

mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Prywatna praktyka
ul. Zbrowskiego 14
26-600 Radom

Muszę z czystym sumieniem polecić Panią Joannę. Przyszedłem do niej z dużymi problemami nerwicowymi bez nadziei na horyzoncie. Pani Asia podeszła do tematu indywidualnie i bardzo niestandardowo, dzięki wspólnej pracy udało nam się je przezwyciężyć, a teraz- rok po terapii muszę powiedzieć że moje życie zmieniło się o 180* - za co pani Asi dziękuję :)
Opinia dodana przez: Daniel
Również polecam. Głównie za kompetencje i nie owijanie w bawełnę. Poszedłem po konkrety i otrzymałem je. Z czystym sumieniem mogę innym polecać tę panią psycholog.

mgr Katarzyna Binek

poradnia
Radom

nie poleczam tą panią ni ta pani nie ma doswiadczenia do mojego dziecka z deprecją

Jacek Mularski

Mickiewicza 3a lok. 5
26-600 Radom

Pan Jacek był psychologiem w liceum do którego uczęszczałam. Jedyne co od niego usłyszałam że inni mają gorsze problemy i że jeśli będę miała nauczanie indywidualne to nie zdam matury. No cóż Panie Jacku, za kilka dni kończę studia i całe szczęście że nie musiałam więcej z Panem rozmawiać i trafiłam do prawdziwego psychologa
Jedno wielkie oszustwo i ściema!!!!!!! Jak można się tytułować lekarzem po ATK i po psedo -kursie . Pracownik wiezienia tzw. wychowawca, nie mający nic wspólnego z medycyną chciałby awansować w hierarchii zawodowej i społecznej, wpisując się do portalu dla lekarzy. Wsyd:)

Magdalena Znosko

NSZOZ "Olsztyńska"
Olsztyńska 33 A
26-600 Radom

Ja mogę zdecydowanie polecić panią. Bardzo przyjemna miła osoba ciepła bardzo mnie podbudowała na duchu.
Opinia dodana przez: Natalia
Pani Karolina bardzo mi pomogła zmienić moje życie na lepsze. Terapia jest trudna, a jej rezultaty nie zależą tylko od terapeuty ale również, od pacjenta. Dla mnie, w kontakcie z Panią Karoliną, było ważne to, że niczego mi nie narzucała i nie mówiła co mam robić. Sama musiałam zacząć myśleć. Polecam ją każdemu kto naprawdę chce siebie poznać. Nawet te swoje niemiłe strony.
Opinia dodana przez: Monika

Dorota Mitek-Zimnicka

Poradnia Odwykowa
Radom ul. Kościuszki 1/116
26-600 Radom

Pani (Pseudo"psycholog")Dorota Mitek-Zimnicka Jest osobą niekompetentną do zajmowanego stanowiska . Pani "Psycholog" Jest osoba Bardzo źle nastawioną do pacjentów . Podam swój przykład ( Jestem osobą uzależnioną od alkoholu od 7Lat próbowałem uzyskać pomoc zgłaszając się Samemu na terapie alkoholowa 2 miesięczną .Warunkiem Przyjęcia na odział jest skierowanie od lekarza rodzinnego i nie spożywanie alkoholu 14dni lub minimum 10 dni ... . Ja odczekałem 17 dni bez alkohol (powód chciałem ...
Opinia dodana przez: Łukasz

Dr n. hum. Katarzyna Nowak Psycholog Psychoterapeuta
Kasztanowa 9/13 m. 35

mgr Anna Maj

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Psychologiczne "Kompas "
25 Czerwca 11 lok. 4