Psycholog Sosnowiec

Wolny termin: 15 Gru o 16:00. Sprawdź inny. # 1
Psycholog Sosnowiec mgr Beata Mazurek-Bugaj

mgr Beata Mazurek-Bugaj

Logopeda, Psycholog

Mabea logopeda i psycholog wizyty domowe
Ostrogórska 27a
Sosnowiec

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Specjalista kompetętny, uprzejmy. Polecam gorąco !

Opinia dodana przez: bug123 wbugaj

mgr Iwona Siudak

Psycholog

Specjalistyczne Poradnie Lekarskie "UNIT"
Długosza 1
Sosnowiec

To psycholog, który bardzo uważnie słucha, analizuje i potrafi dotrzeć nawet w momencie kompletnego załamania.

mgr Kinga Czarnota

Psycholog, Psychoterapeuta

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MEDICINA, DIAGNOSTICA & QUALITAS - QMEDIC Leczenie Ambulatoryjne
ulica Piłsudskiego 41
Sosnowiec

Do Pani Kingi sprowadził mnie zdrowy rozsądek, kiedy poczułem że nie daję rady radzić sobie z odrzuceniem, którego doświadczyłem ze strony osoby, którą bardzo kochałem.
Bez nadziei na lepsze jutro, zaczęły nawiedzać mnie bardzo mroczne myśli.
Na szczęście zdecydowałem się na psychoterapie i teraz mogę powiedzieć, że była to jedna z najlepszych decyzji mojego życia :)
Na początku myślałem, że będzie to coś na zasadzie, że ja leżę na kozetce, opowiadam historie swojego życia a psychoterapeuta tylko kiwa głową i tylko "aha, aha" i tutaj moje zdziwienie nastąpiło...
Pani Kinga od pierwszego spotkania aktywnie zaczęła pracować nad poprawą mojego zdrowia psychicznego stosując profesjonalne metody psychoterapeutyczne oraz po każdym spotkaniu dając komplet kompleksowych ćwiczeń do wykonywania poza gabinetem.
Pełen profesjonalizm oraz zaangażowanie, tak mogę opisać psychoterapię, którą oferuje Pani Kinga Czarnota i mogę z czystym sumieniem potwierdzić, że efekty są widoczne :)

Pozdrawiam serdecznie,
Kamil

Opinia dodana przez: Kamil

mgr Elżbieta Wower

Psycholog dziecięcy, Psycholog

NZOZ Instrytut Zdrowia Centrum
Teatralna 10 Sosnowiec
Sosnowiec

Pani Elżbieta jest niezwykłą osobą obdarzoną doskonałą intuicją, empatią i ogromnym doświadczeniem terapeutycznym.
Dzięki pomocy Pani Elżbiety udało mi się ...

Dzięki pomocy Pani Elżbiety udało mi się godnie przeżyć trudną rozprawę rozwodową-z szacunkiem dla obu stron.
Teraz po regularnej terapii wiem, że można wyjść ze współuzależnienia i być autonomiczną kobietą, dojrzale kochającą mamą i wolnym człowiekiem. Wierzę, że można samodzielnie wiele zmienić nie czekając aż stanie się "cud".

lekarz Marta Nowak

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
Sosnowiec

pełna zaangażowania co bardzo mi się podoba. Także gorąco polecam:)

pełna zaangażowania co bardzo mi się podoba. Także gorąco polecam:)

mgr Wioletta Wójcik

Specjalistyczny Gabinet Psychoterapii Pomocy Psychologiczno Pedagogicznej SPES

Sosnowiec

Polecam panią doktor jest miła,uprzejma i kompetentna.Wie co robi i bardzo pomaga,ma bardzo dobry kontakt z pacjentem a to dużo.Bardzo nam pomogła i pomaga nadal gdy pojawia się problem.

mgr Katarzyna Kapral

Sosnowiec

Bardzo dobra Pani psycholog.
Wyrwała mnie życiowego marazmu.
Terapia jest profesjonalna, szybka i skuteczna.
Duży efekt był już po pierwszej ...

Bardzo dobra Pani psycholog.
Wyrwała mnie życiowego marazmu.
Terapia jest profesjonalna, szybka i skuteczna.
Duży efekt był już po pierwszej wizycie, mimo, że byłem zmęczony i nie wyspany.
Pani psycholog jest bardzo kontaktowa,jest profesjonalistą w każdym calu, ceny nie są wygórowane.
Polecam wszystkim.

Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Agnieszka Gawęda

Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu
ul. G. Zapolskiej 3, Sosnowiec
Sosnowiec

Aktualnie jestem na Oddziale w Sosnowcu i Pani Agnieszka jest moją terapeutką. Jest to najlepszy psycholog z jakim pracowałam, potrafi mnie zrozumieć, podchodzi do pacjenta spokojnie tak jak powinien robić to psycholog ;)) na prawdę polecam !

lekarz Joanna Zaręba-Górecka

Psycholog, Psychoterapeuta

Przychodnia przy KWK "Porąbka-Klimontów"
ulica Dmowskiego 22
Sosnowiec

Jestem zadowolony z wizyt u pani psycholog, uprzejma osoba, jasno i klarownie odpowiada na moje pytania, ciepła i wyrozumiała a do tego konkretna, co bardzo sobie cenię.Nie mam problemu z zaufaniem do niej, wzbudziła je już na pierwszym spotkaniu.Zgłosiłem się do niej z problemem drażliwości i wybuchów złości w kontakcie z partnerką.Spotkania dużo mi pomagają, na ten moment łatwiej radzę sobie ze złością.Szczerze polecam.

dr Agnieszka Roszkowska

Psycholog